Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. (/Temat-HighLow-Opcje-Binarne-Darmowy-CashBack-50-bez-wymagan-obrotu-127954)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Polak123 - 20-10-2016 17:40

Co wysłałeś jako potwierdzenie adresu? z tego co widać to potwierdzenie zamieszkania jest po polsku dlatego nie przyjęli, chociaż zawsze przyjmują. Pobierz wyciąg po angielsku jeśli twój bank taki oferuje.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Kozisoft1 - 20-10-2016 18:42

Nie ma takiej możliwościSad


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - trick - 21-10-2016 13:17

@Kozisoft1 co Ty im wysłałeś ? Legitymację szkolną ?

Pisze Ci jak byk ID, czyli dowód os; prawo jazdy, paszport. Wszystko jest po polsku i angielsku.
Chyba, że zła jakoś, a oni nie dowidzą Wink

Zrób porządne zdjęcie dołącz rachunek/wyciąg z konta i przejdzie.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Kozisoft1 - 21-10-2016 17:18

Ty myślisz że nie odróżniam dowodu osobistego oraz rachunku za prąd od legitymacji? Puknij się za przeproszeniem, dostałem informację że ma być w języku angielskim.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - trick - 21-10-2016 21:25

Puk puk i dalej nie wierze Big Grin to co przeczytałem Big Grin

Ja mam jak i 38 mln polaków d.os. w wersji dwujęzycznej ( polskiej i angielskiej ).

Ty jako jedyny rodzynek masz tylko w wersji polskiej ?

https://s12.postimg.org/ilqy7ar8t/1234.png

Nie było tematu.

Powodzenia Wink


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Kozisoft1 - 24-10-2016 07:44

Widze że dalej niedoczytałeś, nie chodzi o dowód osobisty tylko o rachunek za prąd, tak mi napisali. Jak by mi zaakceptowali to bym nie marnował czasu na pisanie o bzdetach.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - browsfer - 31-10-2016 23:34

Zarejestrowałem się, zagrałem, wszystko fajnie Smile Ugrałem sobie te 95,20 EUR, wypłaciłem.. wypłata doszła ale... 295zł tylko, co daje około 70 eur pokerface więc napisałem do supportu, oni odpisali że to pewnie bank mi pobrał prowizje bo oni wypłacili 95,20 eur Smile Po czym sprawdziłem bank i pobrał on prowizję ale tylko 20zł, a w tytule przelewu od highlow było coś w stylu "KW0000070,20EUR". Napisałem do nich niedawno ze screenem przelewu i podkreśliłem linijkę z tym tekstem, ciekawe co odpiszą jutro Smile


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - 13sty - 01-11-2016 00:32

Czytamy FAQ

Q: Can I withdraw to an overseas bank account?

A: Yes, just proceed to create a bank account and we will send those funds to your nominated bank.
HighLow will send funds from National Australia Bank in Australia and there will be a 20 (US$/€/£) fee for the international transfers to overseas bank accounts.
This fee will be withheld from your withdrawal amount.
Further receiving fees may be charged by your bank.
Please check with your bank for more information on their receiving fees.

Więc kwota się zgadza.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - browsfer - 01-11-2016 00:36

Noo nie do końca bo jednak gdzieś mi uciekło to 5 eur ale ogólnie już wiem czemu nie ma tej kasy Smile
WPłacałem przez mastercard a jak chciałem wypłacić to max. było 50eur więc skorzystałem z banku, no trudno Smile


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - 13sty - 01-11-2016 00:37

Przecież sam napisałeś, że Twój bank pobrał kolejne 20 PLN, więc wszystko się zgadza.