Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. (/Temat-HighLow-Opcje-Binarne-Darmowy-CashBack-50-bez-wymagan-obrotu-127954)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Polak123 - 01-02-2016 21:20

Tez nie wierzyłem. Sprawdziłem i wszystko jest tak jak piszą Smile


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - patulsky1337 - 02-02-2016 03:43

Wytłumacz mi... zrozumiałem to tak: wpłacam 50$- obrócę korzystnie- to dobrze.

Przegram 50$- zostaną mi zwrócone?

O co chodzi z tym cashbackiem? Jeśli tak jak myślę to prawdopodobnie masz refa :3


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Polak123 - 02-02-2016 11:12

Dobrze zrozumiałeś Smile

Jest to jedyny Cashback na rynku który nie wymaga żadnego obrotu.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - jungli - 02-02-2016 13:24

Nie jedyny.
Ale co ty mozesz o tym wiedziec.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Polak123 - 02-02-2016 13:50

@up

No to wypadałoby sie podzielić ze społecznością zarabiam.com?


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - malpa2 - 02-02-2016 18:04

(01-02-2016 11:12)Polak123 napisał(a):  Na zakładkach High/low możesz otworzyć zakład na 10 minut przed końcem 15 minowej Smile i bedzie to 10 minutowa opcja Big Grin

Wiem, ale to mnie nie interesuje, bo czasami o 11:10 mam sygnał i musze wygasić o 11:20 Wink Ale ten cashback fajny, można spróbować.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - jungli - 03-02-2016 17:57

(02-02-2016 13:50)Polak123 napisał(a):  @up

No to wypadałoby sie podzielić ze społecznością zarabiam.com?

Ze spolecznoscia - tak, z toba na pewno juz nie.

Warto nadmienic moze we watku jak niegodnym czynem wszedles w posiadanie informacji o w/w brokerze i od kogo (czemu to ja??Smile), oraz jak nie wywiazales sie z obietnic, ktore byly warunkiem przyjecia cie do grupy tradingowej (wszak na OB kompletnie sie nie znasz). Dalej nie bede kontynuowal spoleczenstwo sie domysli.

Przez twoja krotkowzrocznosc i chec jednostkowego zysku na refach zamknales tym, ktorzy juz teraz sie zarejestrowali w HL mozliwosci wystartowania w konkursie OB datowanym najprawdopodobniej na polowe lutego z nagroda glowna cirka 2000PLN. Bravo ty.

Mam nadzieje, ze wszystkie te osoby stosownie Ci podziekuja w swoim czasie.

Wszystkie osoby zainteresowane brokerem HL odsylam do Nitrama albo mojej skromnej osoby. Doradzimy i pomozemy, a nie powiemy Wam tylko jak krotkowzrocznie naciagnac kogos na kase. Myslec o zyskach nalezy dlugofalowo. Brokera HL mamy przyjemnosc testowac, a wkrotce rekomendowac szerszemu gronu forumowiczow.

PS
Drogi Polaku123, chyba nie liczysz na to, ze twoja kariera w afi u brokera HL potrwa dlugo?Smile Niestety brokerzy sa wyczuleni na wszelkie proby wyludzen i naciagania, szybciutko sie zorientuja jacy klienci przez Ciebie przechodza i co sie wtedy stanie jak myslisz?Smile
Pewnie jeszcze tego nie wiesz prawda?Smile

powodzenia!


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Polak123 - 03-02-2016 19:04

DELETE


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - mamrocik - 03-02-2016 20:07

Jungli kolego mamy wolny rynek, Polak123 dał zarobić nie jednemu .
Sam w pierwszym projekcie zarobiłem 300+ , w drugim trochę mniej Lol .
Z tego co słyszałem to Ty nie dotrzymałeś słowa i nie pomogłeś mu.
Każdy promuje na swoją rękę , każdy chce zarobić Idea .


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - MaLiN - 03-02-2016 22:39

Wasze osobiste obietnice zostawcie dla siebie. Rozumiem, że ktoś ma pretensje o niedotrzymanie słowa, czy coś w tym stylu, ale chyba każdy użytkownik ma prawo napisać swój własny temat ( o ile nie łamie regulaminu). To co między Wami - już innych użytkowników raczej nie obchodzi.