Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse (/Temat-O-dwoch-takich-co-zbiera-2-50-zl-dziennie-na-rokse-127927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - zjadamkredki - 14-02-2016 22:03

Dzień 8

Ostatnio spadła mi motywacja i totalnie nic się nie chciało robić. Na dodatek @[ScroX] też nic nie wstawia, więc nie ma kto mnie motywować Wink ale dzisiaj się przełamałem z nową niszą i jakoś poszło.

[Obrazek: 2mcvv38.jpg]

66zł/21zł



RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - ScroX - 14-02-2016 22:11

Stary jak Ty to zrobiłeś Big Grin
Ja trochę teraz podkręciłem zaplecze z FP więc średnio idzie ;<


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - ScroX - 15-02-2016 22:23

Dzień 6
Zabawa z PPI
Ostatnim czasy postanowiłem że spróbuje swoich sił w PPI. Nie wiem dlaczego, po prostu tak mnie naszło, chce się w tym sprawdzić, wiem że nie będzie łatwo ale może akurat się uda. Dzisiaj o 15 zostało mi aktywowane konto - Wynik uważam za niezły

Dzisiaj udało mi się zarobić $‎4.34
$‎4.34/$1.00

Jutro mam zamiar powtórzyć ten wynik, chociaż stawiam sobie na cel minimum 1$
Szkoda że moje domeny (nawet te pod hacki) zarejestrowane są na .PL ( były pod suby ) Więc czeka mnie wydatek na nową domenę ale myślę że to może poczekać, jutro spróbuje zorganizować sobie jakiś poboczny blog i rozpocząć promocję w inny sposób.

Do tej pory na PPI zarobiłem $‎4.34

Zarabiam na cinstaller ! Jeżeli chcesz zarabiać ze mną zarejestruj się KLIK

Do zobaczenia jutro ! Wink



RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - Czaq - 16-02-2016 22:45

A kredka jak sobie radzi? Jak tam nisze? Wink


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - ScroX - 17-02-2016 00:45

Dzień 7
Zabawa z PPI
Dzisiaj trochę słabiej i w sumie nawet nie zrobiłem tego bloga co miałem zrobić,ale wpadło 14 rejestracji tylko szkoda że większość za śmieszne stawki

Dzisiaj udało mi się zarobić $0.83
$‎0.83/$1.00

Mam nadzieję że jutro uda się coś więcej wyciągnąć,trochę pospamuje i myślę ze będzie lepiej ale co dalej to nie wiem, będę kombinował z blogiem ale jak wyjdzie - trudno powiedzieć

Do tej pory na PPI zarobiłem $‎‎5.17

Zarabiam na cinstaller ! Jeżeli chcesz zarabiać ze mną zarejestruj się KLIK

Do zobaczenia jutro ! Wink



RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - ScroX - 18-02-2016 08:37

Dzień 8
Zabawa z PPI
Co za niskie naliczenia, zaczyna mnie to trochę irytować, wczoraj 20 instalacji a nawet 1$ nie ma..np dzisiaj mam już 3 instalację za ponad 1$ więc nigdy nie wiadomo jak będzie naliczać.

Dzisiaj udało mi się zarobić $0.89
$‎0.89/$1.00


Do tej pory na PPI zarobiłem $‎‎6.06

Zarabiam na cinstaller ! Jeżeli chcesz zarabiać ze mną zarejestruj się KLIK

Do zobaczenia jutro ! Wink



RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - ScroX - 18-02-2016 08:49

(18-02-2016 08:48)mikuss napisał(a):  Teraz to ja się w cale nie dziwię, że tak długo Scrox nie mógł oddać pinidzy za poradnik jak jego zarobki dzienne w granicach ~ 2 do 4 zł

Mogą być i w granicach 1 zł, guzik Cie to obchodzi Wink
Po drugie wszystko mistrzu zostało oddane, a sytuacja miała miejsce gdzieś 3-4 miesiące temu więc może skończ już pajacować Wink


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - mikuss - 18-02-2016 08:52

(18-02-2016 08:49)ScroX napisał(a):  
(18-02-2016 08:48)mikuss napisał(a):  Teraz to ja się w cale nie dziwię, że tak długo Scrox nie mógł oddać pinidzy za poradnik jak jego zarobki dzienne w granicach ~ 2 do 4 zł

Mogą być i w granicach 1 zł, guzik Cie to obchodzi Wink
Po drugie wszystko mistrzu zostało oddane, a sytuacja miała miejsce gdzieś 3-4 miesiące temu więc może skończ już pajacować Wink

To co mnie obchodzi to moja rzecz aktorze krezusie. Tak zarabiając krezusowego bogactwa nigdy nieosiągniesz Tongue
Ja też nie mam zakazu handlu na forum


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - ScroX - 18-02-2016 08:54

Nadal nie rozumiem co Cie obchodzi moje bogactwo ? Big Grin Moje nie twoje, a nawet jeżeli nie moje to twoje też nie Big Grin
Ja mam zakaz i co ? Nadal guzik Cie to obchodzi Big Grin
Więc zawiń się stąd bo głupio się czyta twoje wypociny i zaczepki Wink


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - Trafficmonsoon2 - 18-02-2016 11:28

Mikus poczytaj pierwsze posty w tym temacie Smile