Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse (/Temat-O-dwoch-takich-co-zbiera-2-50-zl-dziennie-na-rokse-127927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - zjadamkredki - 26-01-2016 23:06

Wszystko zaczyna się od roksy i kończy na roksy, nie ma nic wcześniej ani później...~Paulo Coelho

Pomyślał sobie jeden z drugim zbierając 2,50 zł dziennie.

Witajcie ! Wink Razem z użytkownikiem @[ScroX] postanowiliśmy założyć wspólny dziennik w którym będziemy przedstawiać nasze zarobki. Obaj prowadziliśmy już takie, tyle że oddzielnie:

Mój:
http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-pracy-kompletnego-nowicjusza-zjadamkredki-112996 - za wiele obrazków z zarobkami w nich nie ma, bo wygasły linki :/



Przedstawiać się nie będę, bo większość aktywnych osób czy to na forum czy na chatboxie mnie zna. Streszczając mój dziennik zarabiałem praktycznie na wszystkim: począwszy od skracania linków, po suby, bukmacherke, PPA, programy partnerskie typu comperialead kończąc na allegro. Zarobiłem sporo, nie chcę mówić ile konkretnie, ale sporo - najwięcej na allegro, na którym niedawno musiałem zakończyć swoją działalność z pewnych powodów, dlatego znowu muszę zaczynać wszystko od 0.


ScroX'a:

http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-pracy-ScroX-Leadmore-109708
http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-ScroX-Droga-przez-SUB-SMS-Premium-SMS-117444

Ja również nie muszę się raczej przedstawiać bo większość osób na tym forum mnie już zna ( zapewne nie wszyscy z tej dobrej strony ale mam nadzieję że większość ) W swoim „rocznym” doświadczeniu wypróbowałem myślę że większości, zaczynając od skracania, subów po Mobilne PPI. Wychodząc na tym całkowicie dobrze, jednak wszystko się kiedyś kończy i myślę że moje najlepsze momenty są już za mną gdzie dniówki sięgały jak dla mnie kosmicznych kwot.
Teraz może mniej lekkomyślnie lecz długo i stabilnie tak aby uzyskiwać może mniejszy ale stabilniejsze pieniądze.






Na razie nie oczekujemy zbyt wiele, chcemy zarobić tyle, żeby stykło na 1 wizytę tygodniowo u koleżanek z roksy, czyli gdzieś ok. 150zł


Zaczynamy od jutra !
GL&HF



RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - WrongWay - 26-01-2016 23:21

I see what you did there Jerk2

Powodzenia Smile


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - twardy - 26-01-2016 23:30

Ale wy tam chcecie chodzic we dwojke na te sama wizyte? Jerk2
Powodzenia Big Grin


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - zjadamkredki - 26-01-2016 23:39

Oczywiście wszystko to jest w formie żartu, ale kto wie. Oczywiście każdy oddzielnie ;D

Dzięki bardzo Wink


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - badylek - 27-01-2016 14:06

Xpokerface myślałem że to ja mam głupie pomysły, ale jednak są osoby co mnie jeszcze zadziwiają facepalm
Powodzenia chłopaki, może lepiej z roksy na bułke zarabiajcie Tongue


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - Cromiell - 27-01-2016 16:04

Czemu akurat roksa Jerk2 Jak będziecie myśleć tylko o roksie to na tym się skończy dobrobyt, trzeba mierzyć wyżej Huh


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - ScroX - 27-01-2016 16:18

Spokojnie to wszystko jest w formie żartu Jerk2
Pamiętaj ... Roksa to największy dobrobyt.. WSZYSCY chcieliby mieć ją w całości HuhHuh


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - Czaq - 27-01-2016 17:00

A może ta roksa tu ukryty przekaz?


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - szykiryki - 27-01-2016 17:51

Kredko, powodzenia Heart


RE: O dwóch takich co zbiera 2,50 zł dziennie na rokse - skorzany85 - 27-01-2016 19:47

Wódka, koksy, kułwy z roksy Lol
Powodzenia Smile