Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypromuj swoją nisze w 1 minute = leady = $$$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Wypromuj swoją nisze w 1 minute = leady = $$$ (/Temat-Wypromuj-swoja-nisze-w-1-minute-leady-127917)

Strony: 1 2


Wypromuj swoją nisze w 1 minute = leady = $$$ - Vasaki - 26-01-2016 19:58

Witajcie Smile
Sposób najchętniej zachował bym, nie mniej jednak opisze wam swój sposób pozyskiwania wartościowego trafficu,
szybkich leadów i czego tam sobie zapragniecie, jednym słowem duża grupa odbiorców.

Przedstawiam wam zdjęcie jednej z osób która systematycznie korzysta z tej metody:
[Obrazek: fs412kr_56a7b2993f1c1.png]


Aby zacząć, robimy konta na Reddit.
[Obrazek: bez-tytuu_56a7b430507ee.jpg]

Następnie wypełniamy pola (nick + hasło). Dodam od siebie, że adres e-mail nie jest wymagany Huh przez co konta mozna zakladac ekspresowo Smile
Proponuje zrobić około 20 kont Smile
Z racji tego, że Reddit ogranicza ilość dodawanych komentarzy tj. 1 wpis na 10 minut.
[Obrazek: 2_56a7b4897608f.jpg]



Moja gotowa tabelka z kontami wygląda tak (hasła oczywiście inne):
[Obrazek: 231231231_56a7b5eeb4e5b.jpg]

Dobrze, mamy zrobione konta i co dalej?
Mamy dwie opcje, albo promować w najpopularniejszych postach i dopiero w tych zyskujących popularność lub działać w dziale tematycznym.
Ja osobiście używam tej drugiej opcji, nie mniej jednak pokaże wam dlaczego i pokażę jak poruszać się po stronie.

Wschodzące i popularne:
[Obrazek: 3_56a7b7286a696.jpg]
[Obrazek: 2222_56a7b78f56d46.jpg]

I teraz jak widzicie mamy komentarze ustawione na "best" czyli "najlepsze" i tak domyślnie się wyświetlają więc proponuje tego nie zmieniać.
Bierzemy pierwszy post z góry, ważne aby nie mial za wiele komentarzy gdyż nasze muszą być wysoko, czyli będą widoczne zaraz po wejściu na stronę.
Sam osobiście proponuje podbić komentarz główny który jest na pierwszym miejscu, a resztę pingujemy w dół (strzałki Tongue)
[Obrazek: 54d5fs4d5ff4s_56a7b85819c2b.jpg]

W tym wypadku szukamy postów które nie mają za wielu komentarzy w pierwszym poście.
Gdyż ważne jest to by wyświetlały się one nam na samym początku.
Tutaj znalazłem wschodzący
[Obrazek: 11111111111111_56a7baea081d4.jpg]
I standardowo dajemy i odejmujemy pkt.
Jeżeli pod komentarze mają niewiele pkt (do 10) to możemy swój podbić z fake kont na szczyt.

Drugi bardziej kierowany przeze mnie sposób polega na wyszukaniu danej frazy i kanału z nim związanego.
W moim przypadku będzie to np. Harry Potter
[Obrazek: 2_56a7bd8f2d581.jpg]

Pierwsze posty to kanały związane z daną frazą
[Obrazek: 2_56a7bdf2b09eb.jpg]

W tym wypadku zwykle używam opcji wyszukiwania najnowszych postów, gdyż te najpopularniejsze są już tak naprawdę wyczerpane przy kanałach tematycznych.
Ma on szanse się ładnie wybić, a zwykle osoby które przeglądają kanały szukają najnowszych wpisów.
Lub jeżeli fraza jest popularna to proponuje zostawić opcję "najbardziej trafne" i tam szukać.
[Obrazek: 2_56a7beed240fd.jpg]

Reszte tak naprawdę powtarzamy, w przypadku bana (tutaj dostajemy go na ip) zmieniamy przez dowolne proxy i jedziemy dalej Smile
W przypadku dużej ilości komentarzy warto punktować swoje pod-posty za pomocą fake kont Smile

W przypadku kanałów tematycznych można zakładać własne tematy, z doświadczenia wiem, że szybko padają gdyż są punktowane zwykle do dołu jeżeli to
tematyka związana z subami, short linkami itp. więc szybko lądują na dole listy.
[Obrazek: 2_56a7c078c39f0.jpg]


Mam nadzieję że Poradnik okazał się pomocny Big Grin



Reklama


...

ZYSKAJ DOSTĘP DO AKTUALIZOWANYCH PORADNIKÓW


Pozycjonowanie stron - Content locking - Unikalne backlinki


[Obrazek: welcome2.png]



.


RE: Wypromuj swoją nisze w 1 minute = leady = $$$ - Ravtis - 26-01-2016 20:04

Bardzo ciekawy pomysł.
Chętnie przetestuję Tongue


RE: Wypromuj swoją nisze w 1 minute = leady = $$$ - Klin - 26-01-2016 20:22

Znana metoda, a pierwszy screen z tematu znam już z innego pdfa Tongue


RE: Wypromuj swoją nisze w 1 minute = leady = $$$ - full2000 - 26-01-2016 20:28

Fajne do ppi, plusik reputacji się należy Smile


RE: Wypromuj swoją nisze w 1 minute = leady = $$$ - count765 - 26-01-2016 20:58

Zdobywanie sensownego trafficu zawsze było moją bolączką, więc chętnie przetestuję i daję w pełni zasłużonego reputa Smile


RE: Wypromuj swoją nisze w 1 minute = leady = $$$ - Majka - 27-01-2016 16:42

@[vasaki] A widać komentarze od razu z nowo założonych kont? Wydaje mi się, że po wylogowaniu z konta postu już nie widać.
Przydały by się konta stażowe np. 30-dniowe z pkt karma; masz takie?


RE: Wypromuj swoją nisze w 1 minute = leady = $$$ - count765 - 27-01-2016 18:25

(27-01-2016 16:42)Majka napisał(a):  @[vasaki] A widać komentarze od razu z nowo założonych kont? Wydaje mi się, że po wylogowaniu z konta postu już nie widać.
Przydały by się konta stażowe np. 30-dniowe z pkt karma; masz takie?

Też to zauważyłem, aczkolwiek użyłem dość popularnego zagranicznego skracacza - być może też blokują linki, a własna domena w tym przypadku nie będzie miała tego problemu.


RE: Wypromuj swoją nisze w 1 minute = leady = $$$ - Matixio - 29-01-2016 00:19

Mi usuwają wklejki na reddit jak sobie z tym poradzić? Sad


RE: Wypromuj swoją nisze w 1 minute = leady = $$$ - MickeyHuntr - 31-01-2016 14:07

Na reddicie raczej dużo sir nie zdziała, nawet komentarzy nie widać


RE: Wypromuj swoją nisze w 1 minute = leady = $$$ - Hyuek - 31-01-2016 14:49

Metoda znana, aczkolwiek warto zaznaczyć ze w niektórych subredditach potrzebna jest karma [Czyli jakby reputacja] żeby dodac pole tekstowe/link, wtedy zostają nam tylko komentarze Tongue