Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobki - 1500 UU dziennnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zarobki - 1500 UU dziennnie (/Temat-Zarobki-1500-UU-dziennnie-127916)

Strony: 1 2


Zarobki - 1500 UU dziennnie - h4pyyy - 26-01-2016 19:49

Witam, zwracam się z prośbą o radę w kwestii zarobków. Moja strona to polskaligalegend.pl .
W tym momencie korzystam z AdSense lecz zarobki kilko-złotówkowe to chyba nie szczyt moich marzeń. Jestem otwarty na wszystke typy reklam i programów partnerskich, prócz pop-upów. Reklamy czy gazetki otwierające się w nowej stronie akceptuję. Z góry dzięki za wszystkie porady. Tutaj tygodniowe statystyki:



[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Zarobki - 1500 UU dziennnie - bartheez - 26-01-2016 20:41

Lepszą alternatywę dla google adsense jest ciężko znaleźć, zmień ustawienie reklam wtedy ctr się podniesie i zyski będziesz miał większe.


RE: Zarobki - 1500 UU dziennnie - nitram - 26-01-2016 21:24

Może coś w stylu https://portmmo.com/ mógłbyś tam podpiąć ?


RE: Zarobki - 1500 UU dziennnie - PanCaro - 26-01-2016 22:17

Przy takim wyglądzie strony żaden program partnerski się nie sprawdzi a co dopiero adsense. Tragedia.

Najpierw zbuduj stronę a potem zajmij się reklamami.

W AdSense przy takim ruchu/gdybyś poprawił optymalizacje i wygląd strony można mieć +/- 600-1400 zł na miesiąc.


EDIT: Łamiesz regulamin AdSense.


RE: Zarobki - 1500 UU dziennnie - h4pyyy - 26-01-2016 22:39

Dzięki za odpowiedzi.
@PanCaro, kupuję szablon w nowym miesiącu.
w jaki sposób łamię?


RE: Zarobki - 1500 UU dziennnie - full2000 - 26-01-2016 23:01

Faktycznie, aktualny szablon to jakaś tragedia.
Stronka tematycznie jest powiązana z grami ...
Moim zdaniem powinieneś spróbować z portmmo!
Kwestia tylko czy oni zaakceptują Twoją stronę Smile


RE: Zarobki - 1500 UU dziennnie - PanCaro - 26-01-2016 23:08

(26-01-2016 22:39)h4pyyy napisał(a):  Dzięki za odpowiedzi.
@PanCaro, kupuję szablon w nowym miesiącu.
w jaki sposób łamię?


Nie kupuj... To nie ma teraz sensu.. Jest pewien szablon w sieci do monetyzacji - jeśli chodzi Ci o dobry zarobek. Możesz też wrzucać szablony na wysokim poziomie - sprawdzać i testować na użytkownikach co im bardziej pasuje - czy współczynniki rosną/maleją.

Nie czytałeś regulaminu. Ja za Ciebie nie będę czytał. To Ty powinieneś dbać o swój interes aby nie dostać bana. I radzę przeczytać regulamin jak i dział pomocy AdSense. W innym przypadku G wyłapie i dostaniesz bana w ciągu kilku/kilkunastu dni.


RE: Zarobki - 1500 UU dziennnie - h4pyyy - 26-01-2016 23:14

@PanCaro
Czytałem go uważnie, chodzi o powiadomienie użytkownika o ciasteczkach?
Chodzi Ci o wrzucanie darmowych szablonów z miejscami reklamowymi?

Czy może to? Łamie tą zasadę udostępniając czyjeś filmiki na yt? Kurcze, to moja pierwsza strona i pierwsze grosze. Proszę o wyrozumiałość.

"Materiały chronione prawem autorskim
Wydawcy AdSense nie mogą wyświetlać reklam Google na stronach internetowych zawierających treści chronione prawem autorskim, jeśli nie mają praw wymaganych do wyświetlania tych treści. Obejmuje to witryny z treścią chronioną prawem autorskim, witryny, w których są udostępniane pliki chronione prawem autorskim, oraz witryny z linkami prowadzącymi do stron zawierających materiały chronione prawem autorskim. "


RE: Zarobki - 1500 UU dziennnie - PanCaro - 26-01-2016 23:36

(26-01-2016 23:14)h4pyyy napisał(a):  @PanCaro
Czytałem go uważnie, chodzi o powiadomienie użytkownika o ciasteczkach?
Chodzi Ci o wrzucanie darmowych szablonów z miejscami reklamowymi?

Czy może to? Łamie tą zasadę udostępniając czyjeś filmiki na yt? Kurcze, to moja pierwsza strona i pierwsze grosze. Proszę o wyrozumiałość.

"Materiały chronione prawem autorskim
Wydawcy AdSense nie mogą wyświetlać reklam Google na stronach internetowych zawierających treści chronione prawem autorskim, jeśli nie mają praw wymaganych do wyświetlania tych treści. Obejmuje to witryny z treścią chronioną prawem autorskim, witryny, w których są udostępniane pliki chronione prawem autorskim, oraz witryny z linkami prowadzącymi do stron zawierających materiały chronione prawem autorskim. "

Cookie - Tak. Musi być powiadomienie. Nawet jeśli nie ma AdSense to i tak musi być komunikat cookie...

Miejsca na reklamy zawsze możesz sobie zrobić. Skup się na użytkowniku czyli zbuduj dla niego szablon, którego się nie przestraszy.

Prawami autorskimi nigdy się nie zajmuje....

Czytaj:

Przykłady niedopuszczalnych modyfikacji:

umieszczanie reklam Google w „pływającym okienku”, w którym reklamy przesuwają się, rozciągają lub zawisają nad stroną internetową;


RE: Zarobki - 1500 UU dziennnie - h4pyyy - 26-01-2016 23:46

(26-01-2016 23:36)PanCaro napisał(a):  
(26-01-2016 23:14)h4pyyy napisał(a):  @PanCaro
Czytałem go uważnie, chodzi o powiadomienie użytkownika o ciasteczkach?
Chodzi Ci o wrzucanie darmowych szablonów z miejscami reklamowymi?

Czy może to? Łamie tą zasadę udostępniając czyjeś filmiki na yt? Kurcze, to moja pierwsza strona i pierwsze grosze. Proszę o wyrozumiałość.

"Materiały chronione prawem autorskim
Wydawcy AdSense nie mogą wyświetlać reklam Google na stronach internetowych zawierających treści chronione prawem autorskim, jeśli nie mają praw wymaganych do wyświetlania tych treści. Obejmuje to witryny z treścią chronioną prawem autorskim, witryny, w których są udostępniane pliki chronione prawem autorskim, oraz witryny z linkami prowadzącymi do stron zawierających materiały chronione prawem autorskim. "

Cookie - Tak. Musi być powiadomienie. Nawet jeśli nie ma AdSense to i tak musi być komunikat cookie...

Miejsca na reklamy zawsze możesz sobie zrobić. Skup się na użytkowniku czyli zbuduj dla niego szablon, którego się nie przestraszy.

Prawami autorskimi nigdy się nie zajmuje....

Czytaj:

Przykłady niedopuszczalnych modyfikacji:

umieszczanie reklam Google w „pływającym okienku”, w którym reklamy przesuwają się, rozciągają lub zawisają nad stroną internetową;
Dziękuję bardzo, zjeżdżającej reklamy już nie ma. Cookie dodam pewnie jeszcze dzisiaj. Czyli iść za radą i szukać darmowego szablonu?
Co prawda mam już jeden upatrzony, lecz płatny, oto jak wygląda: http://wp.wwwebinvader.com/Taurus/2015/04/05/curabitur-at-lacus-ac-velit-ornare-lobortis-a-felis-in-nunc/