Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na złość wszystkim w TM-AdsPayPro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Na złość wszystkim w TM-AdsPayPro (/Temat-Na-zlosc-wszystkim-w-TM-AdsPayPro-127912)



Na złość wszystkim w TM-AdsPayPro - satoshiner - 26-01-2016 19:37

Witam!

Jest to mój pierwszy dziennik, chodź w HYIPach siedzę od jakiegoś czasu. Jest to raczej zabawa, aniżeli sposób na życie. Nigdy nie wrzucałem setek dolarów, tylko resztki, których nie bałem się stracić.
Jakieś dwa miesiące temu powstało AdsPayPro-długoterminowy RevShare, który póki co zbiera świetne opinie. Jest już ponad 12 000 użytkowników, co bardzo dobrze świadczy. Najtańsza paczka kosztuje 1$, dzięki czemu bardzo szybko idzie reinwestycja.

Pomijając to, że program świetnie się zapowiada... ba, świetnie działa, to co najbardziej mnie skusiło to darmowe 10$ w postaci paczek na starti tak oto po kilku dniach moje konto wygląda tak

[Obrazek: rmrc6g.png]

Jak widać kupiłem dwie paczki, dostaję ok. 0.1$ dziennie. Lada dzień mam zamiar doinwestować.

Gdyby ktoś chciał odebrać darmowy bonus i uzyskać pomoc ode mnie, to zapraszam do rejestracji z linka


RE: Na złość wszystkim w TM-AdsPayPro - full2000 - 26-01-2016 19:39

Polecam Ci inwestycję z mojej sygnatury. Powodzenia ! Smile


RE: Na złość wszystkim w TM-AdsPayPro - satoshiner - 26-01-2016 20:07

Nie dzięki. AdsPayPro to również długoterminowy program, z tym że tu dużo szybciej idzie reinwestycja niż w MX (paczki za 1$), mało tego na start dostajemy 10$ i każdy może przetestować. Spodoba mu się-zostanie, nie spodoba, to zostawi i nic nie straci


RE: Na złość wszystkim w TM-AdsPayPro - WilkerekOS - 26-01-2016 21:34

a co trzeba zrobić, żeby wypłacić to 10$?

i w sumie jak je odebrać?

i w sumie jak je odebrać?


RE: Na złość wszystkim w TM-AdsPayPro - satoshiner - 26-01-2016 23:27

Po potwierdzeniu maila powinien Ci się pojawić taki obrazek

[Obrazek: junmzs.jpg]

Dostaniesz wtedy 10$ w postaci paczek. Aby móc wypłacać musisz dokonać depozytu na minimum 1$. Po tym, to co się znajdzie na twoim CASH BALANCE możesz wypłacać, lub reinwestować


RE: Na złość wszystkim w TM-AdsPayPro - WilkerekOS - 27-01-2016 01:04

ok, dzięki wielkie

kurde, nie mam powiązanej karty z paypalem :/


RE: Na złość wszystkim w TM-AdsPayPro - satoshiner - 27-01-2016 19:43

Kolejny dzień za mną, tak jak pisałem... dostaję ok. 0.1$ dziennie. Huh
Codzienne pisanie chyba nie będzie miało sensu, ale chciałbym wam się jeszcze czymś pochwalić. Od założenia dziennika przybyło 5 użytkowników, którzy zalogowali się z mojego linka. Dziękuję bardzo, jeżeli nie dostaliście darmowego bonusu, albo macie pytania, to piszcie na priv. Resztę zapraszam do przetestowania strony. Jeżeli wam się nie spodoba, to nic nie stracicie

[Obrazek: zumaf4.png]