Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Po ilu dniach bycia z-listerm przychodzi potwierdzenie wysyłki ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Po ilu dniach bycia z-listerm przychodzi potwierdzenie wysyłki ? (/Temat-Rozwiazane-Po-ilu-dniach-bycia-z-listerm-przychodzi-potwierdzenie-wysylki-1279)



[Rozwiązane]Po ilu dniach bycia z-listerm przychodzi potwierdzenie wysyłki ? - oskar2222 - 30-01-2010 19:11

Jestem Z-Listerem 9 dni i nie przyszło mi potwierdzenie wysyłki koszulki.Ile mam jeszcze czekac ?

[/font]







PTZ - 226
Z-List - [x]
Koszulka Z-List - [-/+]
cel w następnym restocku - psp rock bundle


RE: Po ilu dniach bycia z-listerm przychodzi potwierdzenie wysyłki ? - Alcor - 30-01-2010 19:12

Po pierwsze nie ten dział, po drugie skąd mamy wiedzieć kiedy Ci wyślą potwierdzenie?


RE: Po ilu dniach bycia z-listerm przychodzi potwierdzenie wysyłki ? - Magnus - 30-01-2010 19:15

EJ ! ! nie umiesz czytaC ! !! nie ten dział !!!!! !!!!!!!


RE: Po ilu dniach bycia z-listerm przychodzi potwierdzenie wysyłki ? - oskar2222 - 30-01-2010 19:15

ale mi chodziło o to aby ludzie pisali kiedy im przychodziło


RE: Po ilu dniach bycia z-listerm przychodzi potwierdzenie wysyłki ? - Alexzus - 30-01-2010 19:39

No właśnie.. Ale to nie jest news, powinieneś to dać w pytaniach problemach czy czymś takim

Edit: http://www.zarabiam.com/forumdisplay.php?fid=4

I tu podobny topic.. http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=1278


RE: Po ilu dniach bycia z-listerm przychodzi potwierdzenie wysyłki ? - BartuS - 30-01-2010 19:45

Mnie po 2 miesiącach przysłali potwierdzenie wysyłki koszulki


RE: Po ilu dniach bycia z-listerm przychodzi potwierdzenie wysyłki ? - Odin - 30-01-2010 19:58

Ja czekałem chyba ze 3 miechy : P
Dopiero jak zamówiłem nagrodę to wysłali maila o koszulce... Tongue


RE: Po ilu dniach bycia z-listerm przychodzi potwierdzenie wysyłki ? - KAKARAPER - 30-01-2010 20:18

Roznie bywa, jednemu szybciej - drugiemu troszke wolniej. Moze ci sie uda i w tydzien wysla Smile To tylko od nich zalezy ;]


RE: Po ilu dniach bycia z-listerm przychodzi potwierdzenie wysyłki ? - Mathis K - 30-01-2010 20:34

mi chyba przyszla odpowiedz co do z-list jakos po 4 tygodniach wiec cierpliwosciBig Grin


[Rozwiązane][Rozwiązane]Po ilu dniach bycia z-listerm przychodzi potwierdzenie wysyłki ? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.