Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zablokowany link LeadMore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Zablokowany link LeadMore (/Temat-Zablokowany-link-LeadMore-127896)



Zablokowany link LeadMore - paweuq - 26-01-2016 16:57

Witam

Otóż chciałem puścić spam po moich fp, ale link jest zablokowany Undecided

Wykonałem maskowanie według poradnika z LM ale po wpisaniu adresu nic się nie pojawia. Czy trzeba czekać 24h aż się to zmieni?


RE: Zablokowany link LeadMore - bartek9330 - 26-01-2016 17:00

Ten poradnik z maskowaniem od LM już nie działa Wink Nowe zabezpieczenia fb


RE: Zablokowany link LeadMore - Dany_02 - 26-01-2016 22:58

Leadmore można prosić o jakieś nowe domeny dla podgladacza i pobierania? Ewentualnie własne skracacze, byłoby łatwiej dla nas gdybyście coś zmienili Smile


RE: Zablokowany link LeadMore - Leadmore - 27-01-2016 09:19

(26-01-2016 22:58)Dany_02 napisał(a):  Leadmore można prosić o jakieś nowe domeny dla podgladacza i pobierania? Ewentualnie własne skracacze, byłoby łatwiej dla nas gdybyście coś zmienili Smile

Regularnie zmieniamy domeny. Pamiętajcie, że często jest tak że FB zablokowało spam z Waszego konta ale u innych nadal działa. Jeżeli zgłaszacie problem z domeną prosiłbym zawsze o informacje czy FB zablokowało domenę programu czy skracarke.


RE: Zablokowany link LeadMore - Dany_02 - 27-01-2016 12:04

Sprawdziłem czysty link i jest zablokowany


RE: Zablokowany link LeadMore - paweuq - 27-01-2016 12:47

Ja z Face Color i CS GO Skiny mają również zablokowane linki na FB, sprawdzane na kilku kontach.


RE: Zablokowany link LeadMore - paweuq - 28-01-2016 08:06

Poradnik na temat maskowania linków własnymi domenami działa Big Grin Przynajmniej u mnie Big Grin


RE: Zablokowany link LeadMore - jamesr - 29-03-2016 08:08

Ziom powiem ci tak: wejdź na http://www.xn.pl i tam sobie zrób domenę .xn.pl za free i puszczaj Big Grin ja mam chyba z 5 i ani razu nie dostałem bana, jak nie chcesz się rejestrować to wpisz moje
Login: jamesr hasło: adidas!!