Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Interenet na karte ? Gdzie najtaniej a najwięcej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Interenet na karte ? Gdzie najtaniej a najwięcej (/Temat-Interenet-na-karte-Gdzie-najtaniej-a-najwiecej-127849)

Strony: 1 2 3


RE: Interenet na karte ? Gdzie najtaniej a najwięcej - Assasinoo - 26-01-2016 23:57

Nie, ja używam w 3G modemie.


RE: Interenet na karte ? Gdzie najtaniej a najwięcej - DzejkobPL - 27-01-2016 00:13

Zawsze można spróbować Orange Free na kartę.

Doladowujesz za 100zl, dostajesz 36gb które możesz przedłużać w nieskończoność, a doładowanie sprzedać jako SMSy Premium. (nie testowałem) :-)


RE: Interenet na karte ? Gdzie najtaniej a najwięcej - Krechaman - 27-01-2016 09:10

Na czym polega te przedłużenie w orange free? Drugi raz mam ładować konto czy można jakimś sms'em po prostu przedłużyć czas tego internetu?


RE: Interenet na karte ? Gdzie najtaniej a najwięcej - kuli - 27-01-2016 09:12

Też jestem ciekawy


RE: Interenet na karte ? Gdzie najtaniej a najwięcej - DzejkobPL - 27-01-2016 09:18

Z tego co kiedyś czytałem, chyba wysyła się kod na rok ważności konta a potem doladowuje za np. 5zl i wuala.(?)


RE: Interenet na karte ? Gdzie najtaniej a najwięcej - Czaq - 27-01-2016 09:24

Play 10gb za 10zl. To było mistrzostwo. Niestety chyba był tylko do 12 stycznia.


RE: Interenet na karte ? Gdzie najtaniej a najwięcej - ClassAxion - 27-01-2016 09:34

(27-01-2016 09:24)Czaq napisał(a):  Play 10gb za 10zl. To było mistrzostwo. Niestety chyba był tylko do 12 stycznia.
Można było sobie kupić parę GB (ja kupiłem 80 Big Grin) i później przedłużać pakietem za 3zł - i tak chciałem zrobić ale pomyliłem się o tydzień i wszystko wygasło w ...

@[DzejkobPL] Możesz mi powiedzieć co i jak mam zrobić aby na karcie red bull mobile zrobić sobie taki transfer? Tutaj lub PW/GG.

Sam mam modem huawei e3372 i jestem z niego bardzo zadowolony Heart


RE: Interenet na karte ? Gdzie najtaniej a najwięcej - DzejkobPL - 27-01-2016 09:42

(27-01-2016 09:34)ClassAxion napisał(a):  Można było sobie kupić parę GB (ja kupiłem 80 Big Grin) i później przedłużać pakietem za 3zł - i tak chciałem zrobić ale pomyliłem się o tydzień i wszystko wygasło w ...

Ja zrobiłem 40gb zapasu i mam zamiar przedłużać go pakietem za 5zl - do telefonu 3G idealny.

Cytat:@[DzejkobPL] Możesz mi powiedzieć co i jak mam zrobić aby na karcie red bull mobile zrobić sobie taki transfer? Tutaj lub PW/GG.

Napisze na GG. Smile

Cytat:Sam mam modem huawei e3372 i jestem z niego bardzo zadowolony

Mam ten sam, polecam.


RE: Interenet na karte ? Gdzie najtaniej a najwięcej - Ravtis - 27-01-2016 13:17

Najlepszy według mnie był motyw z t-mobile 11 gb za 5zł Smile
Jednak t-mobile zakończyło ofertę smutny


RE: Interenet na karte ? Gdzie najtaniej a najwięcej - sylwu - 27-01-2016 13:45

najlepszy obecnie jest wcześniej wspomniany rbm z opcją lte bez limitu, nic lepszego nie znajdziecie.