Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opteck - usunięcie konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Opteck - usunięcie konta (/Temat-Opteck-usuniecie-konta-127831)

Strony: 1 2


Opteck - usunięcie konta - Qbeq13 - 25-01-2016 14:32

Witam, mam pytanie. Założyłem konto w serwisie opteck lecz nie mam środków żeby wpłacić, założyłem pół roku temu, czy jeżeli chce usunąć konto to poniosę jakiejś koszty? Czy w ogóle mogę usunąć to konto, bo prosiłem jak do mnie dzwonili lecz ciągle odkładali temat tłumacząc że może będę miał środki.


RE: Opteck - usunięcie konta - jungli - 26-01-2016 09:03

Poczytaj ich regulamin, nie wiem jak jest w Opteku ale u innych brokow nie ma za to zadnych oplat i jesli nie zamierasz trejdowac u Opteka, to lepiej zamknij, bo kazdy broker nalicza sobie teraz oplaty za nieaktywnosc konta i w razie rozmyslenia sie wplacisz depo i mozesz sie zdziwic.

pozdroofka

PS
Jak chcesz dobrego broka z niskim wejsciem, to wal do mnie na priv, pomoge, doradze i na pewno nie straciszSmile


RE: Opteck - usunięcie konta - ford020 - 26-01-2016 19:50

jungli, sprawdz priv.


RE: Opteck - usunięcie konta - Qbeq13 - 26-01-2016 21:12

Jungli ja też pisałem.


RE: Opteck - usunięcie konta - żabka87 - 02-04-2016 18:41

Jak usunąc konto w tym optecku? Na priv niech ktoś napisze. Jak coś konto istnieje 24h oprócz imienie nic nie ma, ani nic nie wpłacałem. Niech ktoś pomoże i napisze pod jaki adres email i jakie informacje napisać do optecka nie wiem troche panikuje


RE: Opteck - usunięcie konta - żabka87 - 03-04-2016 19:21

Wie ktoś jak usunąc na tym konto?!


RE: Opteck - usunięcie konta - Scoobyx - 03-04-2016 20:57

Nie panikuj, nic ci za to nie grozi.

http://pl.opteck.com/kontakt

Masz tutaj live chat cały tydzień. Napisz na [email protected] że chcesz usunąć konto, podaj swoje id konta oraz mail którego użyłeś przy zakładaniu i po sprawie.


RE: Opteck - usunięcie konta - Patryk1997BP - 04-08-2016 18:35

Witam.
Mam to samo pytanie czy da sie usunąć konto lub dezaktywować i czy poniose za to jakieś opłaty


RE: Opteck - usunięcie konta - xbino - 08-08-2016 12:32

Oplat napewno nie, warto zwyczajnie napisac emaila.


RE: Opteck - usunięcie konta - MaLiN - 10-08-2016 17:11

Uwaga!

Opłata z Opteck jest pobierana tylko wtedy, jesli masz jakiekolwiek środki na koncie brokera!

Cytat:Jak stwierdzono w warunkach i umowie, jeśli w ciągu 60 dni z konta nie została otwarta żadna inwestycja, będą pobierane opłaty za nieaktywne konta. Komisja stanowi 5 euro lub najmniejszą ilość na koncie (jeśli saldo jest mniejsze niż 5 euro). Proces wypłaty aktywuje się 61 dnia od ostatniej aktywności na koncie i powtarza się co miesiąc tak długo, jak aktywność konta nie zostanie ponowiona, dopóki saldo nie będzie wynosiło zero.

Oznacza, to że jeśli nic nie wpłacisz, a dłuższy czas nie będziesz korzystał/-a z konta, to musisz nic płacić Wink