Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✔ Polubienia dla Twojego Fanpage! Dobre ceny oraz szybka dostawa ✔ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ✔ Polubienia dla Twojego Fanpage! Dobre ceny oraz szybka dostawa ✔ (/Temat-%E2%9C%94-Polubienia-dla-Twojego-Fanpage-Dobre-ceny-oraz-szybka-dostawa-%E2%9C%94-127824)

Strony: 1 2 3


✔ Polubienia dla Twojego Fanpage! Dobre ceny oraz szybka dostawa ✔ - Eldarix - 25-01-2016 10:41

1.Nazwa przedmiotu : Polubienia dla Twojego Fanpage
2.Opis przedmiotu : Tak jak w temacie, pozyskam lajki dla Twojego fanpage w serwisie Facebook.

100 Lubie to - 5zł
250 Lubie to - 10zł
500 Lubie to - 17zł


Czas dostarczenia polubień: Czas dostarczenia zależ od ilości zleceń jaką mam do wykonania jednak staram się wykonać zamówienie jak najszybciej dla przykładu w 100 polubień będzie dostarczone w maksymalnie 2 dni, jednak zwykle jest to jeden dzień, oczywiście w przypadku 100 polubień - większe zlecenia wykonywane są odpowiednio dłużej Wink
Jakość polubień: Fani są zapraszani do polubienia fanpage więc klikają "Lubie to" dobrowolnie, większość z fanów to Polacy jednak zdarzają się i polubienia z zagranicy.

3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : PW, [email protected] lub GG: 50772979
5.Cena : 5zł za 100 polubień, ceny odpowiednio niższe dla większych paczek.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy, PayPal lub Allegro


RE: ✔ Polubienia dla Twojego Fanpage! Dobre ceny oraz szybka dostawa ✔ - Robaczek12 - 25-01-2016 10:51

Zakupione zobaczymy czy pan Eldarix jest dobry Smile
Trzymam za słowo


RE: ✔ Polubienia dla Twojego Fanpage! Dobre ceny oraz szybka dostawa ✔ - Eldarix - 25-01-2016 10:55

(25-01-2016 10:51)Robaczek12 napisał(a):  Czyta pan w myślach szukałem takiej oferty napewno skorzystamSmile
Troche martwi mnie ten czas oczekiwania itd..

Proszę się nie martwić czasem oczekiwania, naprawdę staram się wykonać zlecenie jak najszybciej Wink


RE: ✔ Polubienia dla Twojego Fanpage! Dobre ceny oraz szybka dostawa ✔ - Paweł1988 - 25-01-2016 17:04

Ciekawa cena


Polubienia dla Twojego Fanpage! Dobre ceny oraz szybka dostawa - Mikey - 25-01-2016 17:42

Jestem zainteresowany, jak ktoś skorzysta to niech doda opinie.


RE: ✔ Polubienia dla Twojego Fanpage! Dobre ceny oraz szybka dostawa ✔ - Robaczek12 - 25-01-2016 17:44

Mikey ja dodam napewno opinie ale kiepsko idzie .....


RE: ✔ Polubienia dla Twojego Fanpage! Dobre ceny oraz szybka dostawa ✔ - Eldarix - 25-01-2016 22:25

(25-01-2016 17:04)Paweł1988 napisał(a):  Ciekawa cena

Cena niska, tak mi się przynajmniej wydaję. Jednak proszę nie oczekiwać cudów, tak jak napisałem dla 100 polubień czas pozyskiwania to 1-2 dni co w przypadku 500 polubień daje jakiś tydzień czasu, po prostu rozkładam sobie liczbę polubień na kilka dni i wykonuje systematycznie, mam zapisaną ilość polubień jaką ma fanpage kiedy startuje z promowaniem i wiem do jakiej liczby mam dążyć. Umawiam się na konkretny termin z osobą zainteresowaną i realizuje zlecenie w tym czasie Wink

(25-01-2016 17:42)Mikey napisał(a):  Jestem zainteresowany, jak ktoś skorzysta to niech doda opinie.

Jak na razie kilka osób kupiło pakiet 500 polubień i staram się je jak najszybciej zrealizować

(25-01-2016 17:44)Robaczek12 napisał(a):  Mikey ja dodam napewno opinie ale kiepsko idzie .....

Umówiliśmy się na konkretny termin, od rozpoczęcia pozyskiwania polubień minęło 7 godzin więc to chyba nie jest odpowiedni czas na wystawianie opinii. Daj szanse Wink Tak jak pisałem Ci na GG.


RE: ✔ Polubienia dla Twojego Fanpage! Dobre ceny oraz szybka dostawa ✔ - lijon - 26-01-2016 00:06

Twierdzisz, że like są z zaproszeń.
Tylko powiedz mi skąd wiesz ile osób zaprosić aby faktycznie doszła określona liczba polubień?
Przecież nie masz wpływu na to ile Twoich znajomych odpowie pozytywnie na zaproszenia.


RE: ✔ Polubienia dla Twojego Fanpage! Dobre ceny oraz szybka dostawa ✔ - Eldarix - 26-01-2016 01:11

(26-01-2016 00:06)lijon napisał(a):  Twierdzisz, że like są z zaproszeń.
Tylko powiedz mi skąd wiesz ile osób zaprosić aby faktycznie doszła określona liczba polubień?
Przecież nie masz wpływu na to ile Twoich znajomych odpowie pozytywnie na zaproszenia.

a więc wygląda to tak: wybierasz sobie ilość polubień jaką chcesz otrzymać, zapisuje sobie ile fanpage ma polubień kiedy rozpoczynam promowanie, wysyłam zaproszenia i znajomi lajkują fanpage - zwykle odrazu (oczywiście zdarza się, że i po kilku dniach). Dla przykładu Twój fanpage ma 1000 polubień, zlecasz zdobycie 500 i kiedy fanpage osiągnie 1500 polubień to przestaje zapraszać i promować Twoja stronkę, fani będą przybywać i w późniejszym czasie ponieważ tak jak pisałem wcześniej cześć osób lajkuje stronkę w późniejszym czasie. Według mnie to dobra oferta ponieważ przy zakupie 500 otrzymasz ich bankowo więcej niż 500 Wink


RE: ✔ Polubienia dla Twojego Fanpage! Dobre ceny oraz szybka dostawa ✔ - Krechaman - 26-01-2016 08:11

(26-01-2016 01:11)Eldarix napisał(a):  zapisuje sobie ile fanpage ma polubień kiedy rozpoczynam promowanie, wysyłam zaproszenia i znajomi lajkują fanpage - zwykle odrazu (oczywiście zdarza się, że i po kilku dniach). Dla przykładu Twój fanpage ma 1000 polubień, zlecasz zdobycie 500 i kiedy fanpage osiągnie 1500 polubień to przestaje zapraszać

Tyle, że lajki pozyskuje się też na własną rękę, więc w tym czasie może wpaść 200 like z innego źródła, nie od Ciebie. Skąd będziesz wiedział, że te 500 like, które doszło do 1500 są od Ciebie, a nie z innej promocji czy spamu? Nie, że się czepiam. Chcę po prostu wiedzieć jak to planujesz ogarnąć.