Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! (/Temat-full2000-Dziennik-Pracy-PPI-Swietna-Inwestycja-127811)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 17-06-2016 15:25

Ktoś wgl. czyta tak długie wpisy ? Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - rafciu - 17-06-2016 15:49

(17-06-2016 15:25)full2000 napisał(a):  Ktoś wgl. czyta tak długie wpisy ? Smile
Jasne, że tak. Ciekawe wpisy, ładne sumki i dobre programy Biznesowe.
Śledzę i życzę wyższych zarobków. Wynik w MXR konkret.


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - mpn - 17-06-2016 17:11

Czyta, czyta ☺
Czekam z niecierpliwoscia na to jak pojdzie Ci z PPI!


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Darken - 17-06-2016 18:59

Hej, możesz mi powiedzieć jak dodać np. banner z Hashocean. Ile razy próbuje to zawsze wyświetla mi zły rozmiar banneru....
W MX oczywiście.


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 17-06-2016 19:11

(17-06-2016 18:59)Darken napisał(a):  Hej, możesz mi powiedzieć jak dodać np. banner z Hashocean. Ile razy próbuje to zawsze wyświetla mi zły rozmiar banneru....
W MX oczywiście.

Należy przerobić rozmiar bannera hashocean na akceptowany w mxrevshare,

tam jest napisane jaki to ma być... Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Darken - 17-06-2016 20:10

I takie są już dostępne w Hashocean i dalej mi wyskakuje, że złe..


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 18-06-2016 11:39

(17-06-2016 20:10)Darken napisał(a):  I takie są już dostępne w Hashocean i dalej mi wyskakuje, że złe..

Widocznie coś źle robisz Smile

Zadaj to pytanie w odpowiednim dziale, to jest dziennik. Pozdrawiam


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 22-06-2016 08:41

Witam, z racji coraz mniejszej ilości wolnego czasu jestem zmuszony zaprzestać udzielania „pomocy” nowym osobom rejestrującym się z mojego polecenia (nie dot. programów revshare). Nie ukrywam że powodem takiej decyzji jest także brak większej opłacalności prowadzenia takich działań. Pisząc prościej - dużo lepiej skupić się na zarabianiu, niż nauczać i liczyć na zarobki poleconych. Oczywiście będę udzielał odpowiedzi osobom, które do tej pory zarejestrowały się z mojego reflinku. Wszystkich pozostałych zapraszam do poradników. Dziękuję za dotychczasową współpracę ! Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - mysc - 22-06-2016 11:52

(22-06-2016 08:41)full2000 napisał(a):  Witam, z racji coraz mniejszej ilości wolnego czasu jestem zmuszony zaprzestać udzielania „pomocy” nowym osobom rejestrującym się z mojego polecenia (nie dot. programów revshare). Nie ukrywam że powodem takiej decyzji jest także brak większej opłacalności prowadzenia takich działań. Pisząc prościej - dużo lepiej skupić się na zarabianiu, niż nauczać i liczyć na zarobki poleconych. Oczywiście będę udzielał odpowiedzi osobom, które do tej pory zarejestrowały się z mojego reflinku. Wszystkich pozostałych zapraszam do poradników. Dziękuję za dotychczasową współpracę ! Smile

Myślę, że to właściwe posunięcie Smile Możesż pochwalić się wynikami finansowymi z mentorowania ? Jeśli chodzi o moje grupy, to żadna tajemnica : http://getpaid20.pl/artykul/podsumowanie-finansowe-mentoringu-czyli-ile-w-praktyce-mozna-zarobic-dzieki-poleconym/ . Ciekaw jestem jak to wygląda w PPI Smile

Pozdrawiam !


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 22-06-2016 15:00

(22-06-2016 11:52)mysc napisał(a):  
(22-06-2016 08:41)full2000 napisał(a):  Witam, z racji coraz mniejszej ilości wolnego czasu jestem zmuszony zaprzestać udzielania „pomocy” nowym osobom rejestrującym się z mojego polecenia (nie dot. programów revshare). Nie ukrywam że powodem takiej decyzji jest także brak większej opłacalności prowadzenia takich działań. Pisząc prościej - dużo lepiej skupić się na zarabianiu, niż nauczać i liczyć na zarobki poleconych. Oczywiście będę udzielał odpowiedzi osobom, które do tej pory zarejestrowały się z mojego reflinku. Wszystkich pozostałych zapraszam do poradników. Dziękuję za dotychczasową współpracę ! Smile

Myślę, że to właściwe posunięcie Smile Możesż pochwalić się wynikami finansowymi z mentorowania ? Jeśli chodzi o moje grupy, to żadna tajemnica : http://getpaid20.pl/artykul/podsumowanie-finansowe-mentoringu-czyli-ile-w-praktyce-mozna-zarobic-dzieki-poleconym/ . Ciekaw jestem jak to wygląda w PPI Smile

Pozdrawiam !

Wystarczy zajrzeć do galerii Smile