Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! (/Temat-full2000-Dziennik-Pracy-PPI-Swietna-Inwestycja-127811)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 21-04-2016 17:51

Na wstępie chcę przeprosić za długą przerwę w prowadzeniu dziennika. Tym razem nie z mojej winy a z przyczyn niezależnych ode mnie ...
Przerwa spowodowana ostatnimi problemami w życiu prywatnym jak i brakiem czasu. Teraz wracam do pracy z nowym natchnieniem ! Smile

Chcę zacząć od tego co jest dla mnie ważne, czyli Pay Per Installs


Zapraszam do lektury ...

Ciągle skupiam się na powiększaniu siatki poleconych jak i rozbudowie swoich kontaktów biznesowych. Dodatkowo udostępniłem swoim poleconym możliwość kontatku ze mną poprzez komunikator WowApp, także jak masz pytania to zapraszam. Więcej na ten temat przeczytasz w tym wątku. Nowa forma kontaktu przy pomocy komunikatora sieciowego jest wynikiem wielu zapytań kierowanych do mnie w związku z potrzebą kontaktu na GG lub Skype.

Pozytywną informacją jest to że udaje się rozwijać wspomnianą siatkę poleconych natomiast negatywna wiadomość jest taka że mój bot znacznie ułatwiający zarabianie na ppi przestał być funkcjonalny... nadchodzą chudsze dniSad

A propos dostępu do 4 scapper'ów (o tym pisałem w poprzednim poście) to jeszcze nie zdążyłem z nich skorzystać ... Tongue

Warto wspomnieć że CInstaller, czyli sieć w której zarabiam na ppi, udostępniła aplikację mobilną,
umożliwiającą monitorowanie wzrostu naszych zarobków, przeglądanie statystyk etc. Smile

Stan warezowego zaplecza blogger o którym ciągle piszę, aktualnie wynosi 30/50
Oczywiście dodałem wartościowe wpisy. Teraz jest ciężej bo blogów coraz więcej.

Wypłaciłem trochę zarobionych pieniędzy, dowódy wypłat można zobaczyć w galerii.

Jestem także na etapie kończenia folderu, który będę wysyłał refom po rejestracji.
Folder będzie zawierał bardzo ważne wskazówki i narzędzia ułatwiające pracę z ppi.
Znajdzie się tam także masa gotowych postów do wstawiania na zapleczowe blogi.

Długo zapowiadałem tą paczkę... myślę że na dniach będzie gotowa i będzie można się po nią zgłaszać.


Poza ppi i inwestycjami tworzę stronę (bloga) tematycznie powiązanego z zarabianiem przez Internet.

Chcę także zacząć pracę z systemem narzędzi (maksymalizującym zarobki), do którego niedawno dołączyłem.
Wiem że brzmi to kosmicznie, nie chcę tutaj robić kryptoreklamy ale zainteresowanym wytłumaczę na priv.

Poza tym zareklamowałem trochę SubmitPays, czyli najlepiej płacącą sieć subskrypcji sms.
Jak zwykle na pewno zrobiłem wiele innych ważnych rzeczy o których teraz nie pamiętam Smile


a co w świecie inwestycji ?

czyli mxrs i tws bierzemy pod lupę ! Smile

[Obrazek: afc9596f97e4689566632c11f1295df0.jpeg]

Sporo już paczuszki dały zarobić, jak widać ~ $622.6 co przy aktualnym kursie dolara daje nam jakieś ~ 2349 zł.
Oczywiście część tych pieniędzy została reinwestowana także nie jest to czysty zysk aczkolwiek i tak jest ok ! Smile

Na początek dążę do osiągnięcia limitu 100 paczek mini ...

W ostatnim czasie wypłacałem jakieś drobne z mxrs (dowód w galerii).
Napisałem także nowy poradnik do MXRev$hare (w dziale z poradnikami).

Swoją drogą w tym programie była masa pozytywnych zmian.
Między innymi tj. zmiana serwera na nowy, lepszy (szybszy).


★ trafficwavesurfing ★ kliknij po opis

[Obrazek: 43f48cf967113c9e692b5241b28e3931.jpeg] [Obrazek: ed935e4c6b8cbc3ad14f43e1e2923864.jpeg]
Tutaj jeszcze trochę brakuje do wyjścia na + ale wszystko idzie w dobrym kierunku.

Warto dodać że w tego typu serwisach, za kupione paczki (poza naliczeniami) otrzymujemy kredyty które następnie możemy wykorzystać na reklamę.
Tak na prawdę jest to ogromna korzyść, możemy reklamować inne, podobne biznesy (zdobywać poleconych) albo własnościowe strony czy też blogi.

Co dalej w kwestiach inwestycji? Oczywiście powiększyć ilość paczek ! Smile


Zapraszam do Subskrypcji tego wątku a w razie pytań na priv.

Dzięki za przeczytanie wpisu. Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - tomek019 - 21-04-2016 18:31

Rozwin jeszcze kwestie inwestycji na dalsze firmy Big Grin a ogolnie dobrze sie czyta Twoj dziennik . Na kontakt poprzez skype mozna liczyc u tego Pana takze forumowicze ciskajcie go zeby was podszkolil w PPI Big Grin

tapnięte


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 22-04-2016 15:35

(21-04-2016 18:31)tomek019 napisał(a):  Rozwin jeszcze kwestie inwestycji na dalsze firmy Big Grin a ogolnie dobrze sie czyta Twoj dziennik . Na kontakt poprzez skype mozna liczyc u tego Pana takze forumowicze ciskajcie go zeby was podszkolil w PPI Big Grin

tapnięte

Właśnie jestem na etapie 'przyglądania się' pewnemu programowi (do inwestycji)... co ciekawe nie jest to ani hyip ani revshare Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Pan Inwestor - 23-04-2016 07:49

Dobry dziennik! Tylko nie używaj żółtego koloru bo nic nie widać na jasnym motywie forum ;-)


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - hypocrisy - 24-04-2016 11:35

Świetny dziennik, będę często zaglądał bo od dłuższego czasu chodzi za mną rozpoczęcie zarabiania na PPI
Przy okazji, zarejestrowałem się z twojego refa na MXRS Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 28-04-2016 10:29

W poprzednim wpisie dziennika (opisującym moje działania), wspominałem o pracy nad folderem ułatwiającym pracę z ppi ...

Informuję że ów paczka jest już gotowa. Jeżeli już jesteś moim refem to wystarczy że się zgłosisz na priv <-

W treści wiadomości należy wpisać serwis w jakim jesteś zarejestrowany/a oraz login lub email ! Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 21-05-2016 19:30

Witam po bardzo długiej przerwie !

Była ona spowodowana moim zainteresowaniem się 'nowym' projektem, do którego dołączyłem ...

Chcesz wiedzieć coś więcej na ten temat? Jeżeli tak - zapraszam Cię na moją listę mailingową ~ http://zarabiajdodatkowe1.000usd.pl/sp7

Mnóstwo mojego czasu pochłonął właśnie ten projekt, osobom zainteresowanym chętnie wszystko wytłumaczę na ~ Priv


Teraz wracamy do tego co już było i co już znamy Smile

Moje stany AdPacks programów w których uczestniczę:

MXRev$hare (kliknij tutaj po opis!)
[Obrazek: 014249c9ec125d4929f3abecba0df385.png]
Można by napisać że limit paczek mini już jest, jedno wolne miejsce pozostawiam na środki z re-purchase.
Lecimy po limit paczek medium ! Smile

Natomiast tutaj - ile wypracowały moje paczki w mxrs:
[Obrazek: 1615c4067e55eb759473bd4f12d57718.png]

Czy to warte zachodu? Myślę że każdy sam może sobie odpowiedzieć na to pytanie Smile
Ja po ostatnim webinarze do mxrs przekonałem się jeszcze bardziej i mam ogromne plany !


TrafficWaveSurfing (kliknij po opis!)
[Obrazek: ec89e79c46508e338c49fd548c07d9ea.png]

Tutaj bardzo podoba mi się zmiana graficznej strony programu, jednak
stawiam go na 2gim miejscu ze względu na częste problemy z serwerem.

Nie narzekam na zarobki jak i naliczenia w Revenue Shares.
Oczywiście zawsze jest to ryzyko i o tym należy pamiętać !


Najlepsza kopalnia bitcoin.
HashOcean (moc wydobywcza)
[Obrazek: 10e29ed3d42d6ae1345732e671da507b.png]


Niestety nie było dodatkowego czasu na ppi... skupiłem się głównie na refach.

Od pewnego czasu jest gotowy folder ułatwiający pracę moim poleconym w ppi.
Odpisałem na dziesiątki wiadomości a poza tym co wpadło pochodzi z automatu $ Smile

[Obrazek: c5c722f454506ad5ba31c4b8c32e7cea.png]

[Obrazek: c41cd3f79629d6b876ddbb40cf22cd9a.png]

Jeszcze trochę na NCR wpadło ale nie warto tego linkować.

Według mnie najlepszy jest Cinstaller (temat o cinstaller),
admin pisał że ostatnio coś zmienili i konwersja ma wzrosnąć Smile


Myślę że w kolejnym poście bardziej rozwinę kwestię ppi ...

Warto też dodać że część czasu poświęciłem na bloga (link na dole)

Mam jeszcze inne cele o których nie chcę tutaj pisać ...

Na razie to by było na tyle, na więcej nie mam czasu aczkolwiek na pewno
o czymś stos. ważnym zapomniałem... do następnego wpisu moi drodzy !

Jeżeli uważasz że ten temat jest ok, poleć go kolegom/koleżankom Smile
Jak zawsze zapraszam także i Was do subskrypcji tego wątku !

Szukasz Mentora? - Kliknij Tutaj

Pozdrawiam ~ full
make-money.pl


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 24-05-2016 11:01

Mały update bo w ostatnim poście
zapomniałem wstawić zarobków z tws Wink

Na dzień dzisiejszy tak to wygląda:
[Obrazek: 0f9fef24d6b47e7f52315779b70ed699.png]

Pozdrawiam.
make-money.pl


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Waldes93 - 24-05-2016 15:05

Full coś słabo na tym PPI ci idzie ostatnio Tongue


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 24-05-2016 15:25

(24-05-2016 15:05)Waldes93 napisał(a):  Full coś słabo na tym PPI ci idzie ostatnio Tongue

@[Waldes93]

Prosta sprawa - przykładam mniej uwagi.
Jak wiadomo swoje na PPI już zarobiłem (...)
a RevSher'y dają zyski i wymagają mniej pracy
(pod warunkiem że są dobrze wyselekcjonowane).

Pozdrawiam Smile
make-money.pl