Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! (/Temat-full2000-Dziennik-Pracy-PPI-Swietna-Inwestycja-127811)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - full2000 - 30-01-2016 19:42

(30-01-2016 19:15)Obamakiller napisał(a):  Full pomagasz w ppi po rejestracji z linków/linku ?

Nie nazwał bym tak tego aczkolwiek jeżeli chcesz to odezwij się na priv Smile
Staram się odpisywać na wiadomości, zgodnie z kolejnością ich napływania.


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - zet - 30-01-2016 20:11

full2000 obserwuje Twoje poczynania w MXRS ( nie tylko tu) Smile
i sledze wpisy, to mnie tez motywuje do jeszcze wiekszej pracy i pomocy.
Pozdrawiam


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - full2000 - 30-01-2016 20:13

Panowie & Panie

Małe sprostowanie do poprzedniego wpisu ...
bo napisałem tam że stworzyłem opis mxrs a nie podałem linku, http://karolbiznes.blogspot.com/p/mxrevshare.html
kilka osób na priv było zaciekawionych tematem także publikuję link do mojego bloga powyżej
Zapraszam do lektury ! Smile

Właśnie dokupiłem kolejną paczkę Medium w MXRevShare ! Wink


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - Obamakiller - 30-01-2016 20:52

Full sprawdź skrzynkę Big GrinD


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - Miedziany - 31-01-2016 19:18

Czekam na wpisy z PPI ;d Powodzenia!


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - Nupek369 - 15-02-2016 13:16

Będę śledził, bo przedstawione są 2 ciekawe sposoby na zarabianie. Kiedyś zapewne spróbuję swoich sił na PPI. Idea


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - full2000 - 15-02-2016 16:20

Zapraszam do lektury ...

Na wstępie chciałem przeprosić że tyle musieliście czekać na kolejny wpis, miał on się pojawić 5-6tego a wyszło jak wyszło... problemy zdrowotne.
Gorszego czasu na rozpoczęcie prowadzenia dziennika nie mogłem sobie wybrać przez co wielu mogło pomyśleć że już sobie odpuściłem Smile

Zacznę od pay per install
- dostawiłem oczywiście kolejne blogi do mojego nowego projektu - sieci blogów warezowych, starałem się co 2 dni dodawać jakościowe wpisy.
Razem (nie licząc starszych blogów!) mam już 10 blogów w nowej sieci, myślę że do 50 zamknę się z tym projektem Smile
- rozbudowałem siatkę poleconych Heart
- tradycyjnie starałem się odpisywać ludziom na prywatne wiadomości,

- sporo czasu poświęciłem na program inwestycyjny mxrevshare,
kupiłem swoją pierwszą matrycę i kolejne paczki ale o tym w dalszej części wpisu Smile

Ile zarobiłem?
jakieś ~500zł od ostatniego wpisu


MXRevShare

i teraz nasza perełka revenue shares
Moi drodzy świetny program, jedyna sensowna inwestycja na rok 2016 i jedyna sensowna alternatywa dla podupadającego tm.

Przedstawiam stan paczek i zarobki :
[Obrazek: zs5oai.jpg]

Naliczenia wzrosły do 2.5 % ! Smile
Na ss wszystko ładnie widać, ile paczek jest i ile zarobiły.
Plan jest taki żeby obrać jakiś limit paczek (jeszcze do końca tego tygodnia ustalę jaki to będzie limit) i się tego trzymać a nadmiar $$ wypłacać lub inwestować w kolejne biznesy, chcę także wbić do top50 w paczkach medium Cool

Prezentacja biznesu (kliknij poniższy banner aby obejrzeć)
[Obrazek: kf6m76.jpg]

Dowód wypłaty z serwisu #1

Co zamierzam zrobić w najbliższym czasie?
- jutro wchodzę do nowego projektu administratora cinstaller, o szczegółach na razie nie będę się rozpisywał,
- wrócić do starej "metody" związanej z komentarzami, niestety szczegółów nie mogę zdradzić bo stracił bym niszę,
- oczywiście rozwijać to co do tej pory czyli dostawiać kolejne blogi do sieci oraz rozbudowywać siatkę poleconych,
- może trochę pobawić się z wrzucaniem filmów na youtube, podobno trudniej teraz o to Smile

To by było na tyle moi drodzy; do następnego wpisu będzie ciekawiej.

Zapraszam do subskrypcji wątku. full2k


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Obamakiller - 16-02-2016 14:04

No nieźle Big Grin "jakieś ~500zł od ostatniego wpisu" , też zainwestowane w mxrevshare Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 17-02-2016 16:49

(16-02-2016 14:04)Obamakiller napisał(a):  No nieźle Big Grin "jakieś ~500zł od ostatniego wpisu" , też zainwestowane w mxrevshare Smile

No tak ale zwróć uwagę kiedy był ostatni wpis... 01-30-2016 18:32 Big Grin
Co do MXRev$hare świetny programik, aktualnie naliczenia rzędu % 2.5


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - zet - 17-02-2016 17:41

W MXr naliczenia sa ok, takie jak powinny byc.
Za kilka dni,moze tydz spodziewam sie "premii"
za zamkniecie kolejny raz matrycy Smile