Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! (/Temat-full2000-Dziennik-Pracy-PPI-Swietna-Inwestycja-127811)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 27-01-2016 15:38

Witam!,

Zobowiązałem się to dotrzymam słowa Smile - Jakiś czas temu napisałem że poprowadzę dziennik PPI no i mamy przedsmak ...
Nie obiecuję wpisów dodawanych codziennie ze względu na ograniczone ramy czasu. Raczej jeden, duzy wpis co kilka dni.

Już niedługo pierwszy wpis dotyczący Pay Per Installs. Tak więc, zapraszam Was do subskrypcji tegoż wątku ! Smile
Posty będą dotyczyły bezpośrednio tego co zrobiłem lub co zamierzam zrobić. Każdy może się czegoś nauczyć.



Będzie też jeden na prawdę godny (według mnie) program inwestycyjny. Także jak ktoś ma środki to warto wejść.

Uwaga!
Dziennik ma charakter informacyjny a inwestycje niosą za sobą ryzyko utraty pieniędzy.
Nie inwestuj więcej niż tyle, ile możesz stracić w przypadku nieprzewidzianej porażki!


Link do polecanego programu inwestycyjnego (Top1 roku 2016) (na pytania dot. programu odpowiadam za refa)

Model biznesowy ma solidne podstawy a jego właściciel gwarantuje działalność do 2020r.!

Admin tego Revenue Shares posiada już 8 innych programów,
wszystkie płacą do dzisiaj a pierwszy z nich powstał w 2011r.
W kolejnym wpisie poza ppi stan moich paczek inwestycyjnych Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - aero2 - 27-01-2016 16:20

Czekam na wpisy z PPI, sam próbuje swoich sił w PPI i może kiedyś uda mi się zarabiać na tym konkretne pieniądze.Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - Assasinoo - 27-01-2016 16:29

Będę obserwował ze względu na PPI, bo jest to dosyć ciekawa dziedzina. Co do hyip'ów, dla mnie trochę szukanie reffów, ale mam nadzieję, że każdy inwestujący zdaje sobie sprawę z możliwości utraty kapitału, wyselekcjonowanie przez Ciebie programów na pewno trochę zmniejszy ryzyko utraty, ale hyip to hyip, ryzyko zawsze będzie spore.


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - full2000 - 27-01-2016 18:38

Dzięki chłopaki! Zapraszam do subskrypcji tego wątku.
To mi doda więcej motywacji i weny do pisania ... Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - Ravtis - 27-01-2016 19:06

Będę się przyglądał Smile
Zainteresowałem się PPI Huh


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - ScroX - 28-01-2016 09:50

Powodzenia ! Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - Hyuek - 28-01-2016 13:22

Bede z ciekawościa czytał, z każdego dziennika który czytam odnośnie PPI staram się coś wyciagnąć biorąc pod uwagę że sam na tym działam, a twój dziennik full, czuje że będzie konkretny, i poza ciekawym również pomocny Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - full2000 - 30-01-2016 18:32

Na wstępie chciałem podziękować za wszystkie motywacyjne posty, wynagrodziłem je plusami. Bardzo miło, że mnie wspieracie !

W imię zasad i konkretów (cokolwiek to znaczyIdea),

Lecimy z tym Smile

Pay Per Installs Heart

Co zrobiłem?
- rozpisałem na kartce papieru plan na nową sieć blogów (filmy, cracki, generatory, kgny, mody itp. itd.), projekt jak dla mnie obiecujący,
- miałem jeszcze chwilę wolnego czasu, założyłem dwa pierwsze blogi, skonfigurowałem je odraz dodałem po 1 poście,
- zrobiłem konto w systemie płatności z którego kasę mogę wybierać w bankomacie, powoli odchodzę od paypala,
- dokupiłem kolejne adpacki w mxrevshare za hajs z ppi (link do programu w mojej sygnie),
- pozyskałem kilku nowych refów i wypłaciłem kasę z serwisu ppi (dowod w galerii),
- odpisałem refom na prywatne wiadomości ! Smile

Jak widzicie nie trzeba ciężko pracować (no hate pls)

Co zamierzam zrobić w najbliższym czasie? ...
- stworzyć jedną, ogromną paczkę z gotowymi postami do wstawiania na blogi, składającą się na posty z mniejszych, gotowych paczek
dostępnych tutaj na forum, to narzędzie ma mi ułatwić regularne wstawianie postów na nowe blogi (w ppi wytrwałość jest kluczowa),
- oczywiście jak się łatwo domyślić, utworzyć kolejne blogi do wcześniej planowanej sieci blogów, wyczuwam w tym dobry hajs Smile
- rozwinąć siatkę poleconych ! To tak na wstępie ...

Ile zarobiłem?
~ jakieś 120zł+ od ostatniego wpisu ...



MXRevShares (Inwestycja wysokiego ryzyka - ROI 110%)
Już czytałem i pisałem na temat tego programu, od początku czułem że to będzie dobry biznes na rok 2016 !
Jeżeli szukasz inwestycji - chętnie rozwieję Twoje wątpliwości, po rejestracji z linku referencyjnego.

Zaczynamy ostrożnie, z takim stanem AdPack'ów :
[Obrazek: 4gtlyc.jpg]
Łatwo policzyć ile zainwestowane($170), paczki zarobiły już 20 baksów.
Na blogu stworzyłem aktualnie najobszerniejszy w sieci opis do tego programu.

Dodam tylko że do żadnego innego programu nie mam zamiaru wchodzić dlatego proszę nie wysyłać ewentualnych propozycji na pw.
Ten biznes wyselekcjonowałem z dziesiątek innych, jest poważny, moim zdaniem jedyna sensowna alternatywa dla podupadającego tm.

Wybaczcie jeżeli o czymś zapomniałem, wpis robiony naprędce Smile
Kolejny wpis w nowym miesiącu - zapraszam do subskrypcji !


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - Goonoos - 30-01-2016 18:38

Smile.


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Inwestycja - Obamakiller - 30-01-2016 19:15

Full pomagasz w ppi po rejestracji z linków/linku ?