Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP (/Temat-LTE-z-Cyfrowego-Polsatu-a-zmienne-IP-127792)

Strony: 1 2 3


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - maxkolanko - 25-01-2016 22:52

Jeśli masz możliwość neta "przez kabel" to zostań przy nim, stabilniejszy, nikt nie nałoży ci kranika jak w przypadku LTE(jak używasz za dużo transferu to ci predkosc spada do 64 kb/s) etc.
Gdyby idioci pociągnęli linię do nowego domu, to pozostałbym przy usługach "neostrady". Smile


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - MaLiN - 25-01-2016 23:01

Plus i Cyfrowy Polsat korzystają z tych samych nadajników Wink


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - mikolaj90 - 25-01-2016 23:20

Ale LTE jest bez limitu danych - nie rozumiem jednego, skoro LTE jest bez limitu to na co pakiety GB? I prędkość spada rzeczywiście do 64 kb/s? Jak to możliwe?


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - twardy - 25-01-2016 23:48

To proste... jak jestes w zasiegu LTE to nie ma limitu, ale nikt Ci nie gwarantuje, ze LTE bedziesz mial cala dobe Wink jak nie masz zasiegu LTE wtedy ciagnie z pakietow. Dlatego internet mobilny to syf. Mozesz mieszkasz w centrum duzego miasta a miec problemy z zasiegiem w godzinach szczytu.


LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - Mikey - 26-01-2016 00:39

Mi jak wykorzysta pakietowe 20GB to mam prędkość 32 kb/s... Przeważnie pod koniec każdego miesiąca jak sie resetuje tak mam Wink


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - mikolaj90 - 26-01-2016 07:04

Ale to nie jest mobilny tylko domowy - nie wiem czy jest jakaś różnica :-D


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - twardy - 26-01-2016 12:12

(26-01-2016 07:04)mikolaj90 napisał(a):  Ale to nie jest mobilny tylko domowy - nie wiem czy jest jakaś różnica :-D

Domowy czyli jaki? LTE po kablu moze? No wez. To ten sam internet jakbys kupil karte do telefonu.


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - sylwu - 26-01-2016 13:21

Nie bierzcie internetu z cp z reklamy z ibiszem bo to syf. ogólnie jeśli chodzi o lte to coraz więcej jest użytkowników, nadajniki się zapychają i nakładane są limity. w najbliższym czasie prędkość lte bedzie spadać. nie ma czegoś takiego jak "bez limitu". najlepsze obecnie oferta lte to własny sprzęt + starter na karte RBM a opcją "lte bez limitu" (konieczny zasięg lte z play) wychodzi kilka zł na msc, 100gb/mc po lte potem lejek 2mb/s, i to bez cyrografów. jeśli nie chcecie wtopić radzę przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy dobrze poczytać chociażby forum bez-kabli


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - mikolaj90 - 29-01-2016 09:33

Mój wujek łatwi sobie internet stąd pytania. W jednym punkcie mówią mu, że będzie miał LTE (do wyboru router ten większy na 230V lub mały mobilny) a w drugim punkcie mówią, że to co reklamuje Ibisz to nie będzie działać i proponują Internet Mobilny LTE - czyli jak rozumiem modem na kartę sim? On nie ma telefonu domowego (gniazdka) dlatego chcę prosty działający internet. Bo nie polecacie od nich ale to co miałby wziąć wtedy?


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - DzejkobPL - 29-01-2016 09:48

Niech sobie kupi modem lte + router jak potrzebuje, do tego karta play z pakietem 45zl/miech lub rbm lte i korzystanie z promocji na darmowe lte.

Ile w tym CP ma GB na miesiąc?
Warto podpisywać cyrograf na x lat? Jerk