Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP (/Temat-LTE-z-Cyfrowego-Polsatu-a-zmienne-IP-127792)

Strony: 1 2 3


LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - mikolaj90 - 24-01-2016 15:19

Siemanko

Jakbym miał LTE z CP to IP będę miał zmienne czy stałe ? Nie ogarniam jak z tym jest.

Obecnie mam internet z Orange do 20 mb/s i IP wiadomo jest zmienne.


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - aero2 - 24-01-2016 15:27

Najlepiej zadzwoń na infolinie i się zapytaj, ale z tego co piszą ludzie w internecie ma zmienne IP.


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - twardy - 24-01-2016 15:40

Cyfrowy polsat to Plus, a Plus ma zmienne IP.


LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - Mikey - 24-01-2016 15:49

Mam od nich internet i po każdym resecie zmienia się IP, a po kolejnym resecie wraca to co było...


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - vojtec - 24-01-2016 22:43

W jaki sposób "wraca to co było"? Również korzystam z tego dostawcy i po każdorazowym rozłączeniu i ponownym połączeniu mam inne IP.


LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - Mikey - 24-01-2016 23:35

Jestes pewien? U mnie wyglada to tak jak opisałem.


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - maxkolanko - 25-01-2016 13:23

Odbiegając od tematu, nie polecam LTE od nich.
Pierwszy miesiąc bajka, bo wkraczali u nas na lokalny rynek, prędkości nie z tej ziemi pingi też.
Po miesiącu net z dnia na dzień zwolnił masakrycznie.
Dzwoniłem to pani kazała mi restartować router za każdym razem, więc ostatni raz powiedziałem jej żeby sama się zrestartowała bo od jakiegoś czasu się obsłudze płyta zacięła. Ona coś tam pogadała, że rozmowa jest nagrywana. Ostatecznie mieli przyjechać technicy, zostałem wpisany na "listę osób z problemami technicznymi". Po miesiącu otrzymałem pismo jak z sądu, że możemy wejsć na drogę sądową jeśli mam zastrzeżenia co do ich usług, postraszyli więc dałem sobie spokój. Jerk


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - MaLiN - 25-01-2016 17:03

(24-01-2016 22:43)vojtec napisał(a):  W jaki sposób "wraca to co było"? Również korzystam z tego dostawcy i po każdorazowym rozłączeniu i ponownym połączeniu mam inne IP.


Też mam tak samo.
(25-01-2016 13:23)maxkolanko napisał(a):  Odbiegając od tematu, nie polecam LTE od nich.
Pierwszy miesiąc bajka, bo wkraczali u nas na lokalny rynek, prędkości nie z tej ziemi pingi też.
Po miesiącu net z dnia na dzień zwolnił masakrycznie.


Co do prędkości, to też mam małe zastrzeżenia, ale zasięg to mają rewelacyjny w porównaniu do innych operatorów. Sporo winy jeśli chodzi o prędkość, leży po stronie naszego sprzętu.


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - vojtec - 25-01-2016 17:42

Jak dla mnie - mieszkając w centrum wojewódzkiego miasta - prędkość zadowalająca Smile Wracając do tematu - pięć razy (więcej chyba nie trzeba) odłączałem i podłączałem modem każdorazowo sprawdzając IP na stronie typu "twojeipdotcom" i za każdym razem inne. Modem mam standardowy paluch Huawei e3272 z tym że umowe podpisałem w Plusie a nie Cyfrowym... Nie wiem czy to ma znaczenie


RE: LTE z Cyfrowego Polsatu a zmienne IP - mikolaj90 - 25-01-2016 21:42

Mieszkam na wsi, którą obejmuje zasięg LTE - tak pokazuje mapa plusa i cyfrowego polsatu - ale teraz to wszystko jedno nie?

Będąc u nich w salonie typiara mówi, że LTE będzie bez problemu (chodzi o zainstalowanie nadajnika na talerzu i router do dekodera) - tak jak w reklamie z Krzyśkiem Ibiszem Big Grin

Dzwoniąc do nich na infolinię typ mówi, że LTE nie będzie :F A będzie za to jakieś HSPA+ czy coś 40 mb/s bez limitu danych.

Zaś orange od 2 lat nie chce zwiększyć prędkości internetu bo jest słaba linia i jestem skazany na neta 17-18 mb/s...

I bądź teraz człowieku mądry, jeden gada tak a drugi tak. A niby 99% zasięg w całej Polsce mają to o co tutaj chodzi?