Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shorte - jaki sposób? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Shorte - jaki sposób? (/Temat-Shorte-jaki-sposob-127759)



Shorte - jaki sposób? - TheMe - 23-01-2016 21:24

Witam, od kilku miesięcy interesuję się zarobkiem na skracaniu linków, jednak nie wiem jak się za to zabrać. Mam 2 pomysły:
1. Prowadzenie własnego FP (temat mam, FP założony ale zastanawiam się czy nadal rozwijać)
2. Spam. Tak, poprostu spam na grupach czy w komentarzach.
A o to moje pytanie: który sposób wybrać? Chyba że macie jakieś inne pomysły?


RE: Shorte - jaki sposób? - WrongWay - 23-01-2016 21:32

Zdecydowanie FP, spam po grupach często jest nieefektywny, coraz częściej blokują posty, admini mogą usunąć post/wyrzucić z grupy itp.

Btw. jaką tematykę ma ten FP? I ile like?


RE: Shorte - jaki sposób? - MilanFan - 23-01-2016 21:34

Pierwszy sposób polecam. Smile


RE: Shorte - jaki sposób? - TheMe - 23-01-2016 21:55

Dzięki za opinie. Lajków mam na razie 28 (4 są z fake-kont). Tematyki na razie raczej nie będę zdradzał, ale przeczuwam że będzie efektywna...


RE: Shorte - jaki sposób? - szarydg - 23-01-2016 21:57

tak jak poprzednicy pisali pierwszy sposób jest lepszy ale jeśli masz dużo kont fb z dużą ilością grup to od czasu do czasu pospamować też można, kokosów z tego nie będzie ale zawsze coś wpadnie Smile


RE: Shorte - jaki sposób? - Dany_02 - 23-01-2016 22:06

Ze spamu dziennie można wyciągnąć minimum 5$ dziennie, z fp takie dniowki przychodzą dopiero po jakimś czasie ale metoda bezpieczniejsza, trzeba tylko mieć dobry fanpejdz z chwytliwa nazwą bo to podstawa Smile 28 lajkow to prawie jak nic, wykup reklamę może u kogoś i dorzuc s4s z tematycznymi fanpejdzami


RE: Shorte - jaki sposób? - maxkolanko - 25-01-2016 12:40

Dokładnie, wykup trochę reklam na forum.
Prowadź regularnie, zaplanuj posty.
Spam po grupach się opłaca, ale musisz trafić w content grup. Smile


RE: Shorte - jaki sposób? - ziomex56 - 18-03-2016 21:30

Dodaje linki do ponad 135 for USA UK mam nadzieje że komuś się przyda.
LINK:
http://forum.shorte.st/t61842888/135-for...ks-usa-uk/


RE: Shorte - jaki sposób? - Pakula - 28-03-2016 22:18

Piszecie o FP a nie lepiej po prostu utworzyć fikcyjne konto o jakimś zmyślonym imieniu i nazwisku i dodawać masowo znajomych? Jeśli już się uzbiera spora ilość to wtedy reklamować przez skracacze coś?


RE: Shorte - jaki sposób? - Taamy - 28-03-2016 22:25

mam sporo fp ero na sprzedaz, juz jakis czas stoja to moge ci sprzedac;p

srednio dziennie na nich okolo 5-7$ wyciagalem Smile