Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z internetem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Problem z internetem (/Temat-Problem-z-internetem-127750)



Problem z internetem - TeYroXOfficial - 23-01-2016 18:47

Witam,
mam mały problem z moim internetem.
Zacznijmy od początku, używam WiFi (router TP-Link WR841N) wszystko w sieci WiFi jak i na komputerze działa bardzo dobrze do jednego momentu. Wystarczy że mama włączy Skype na swoim telefonie i rozmawia przez niego, w tym momencie internet mi poprostu ucieka z komputera i nie łączy z niczym. Telefon mamy to Huawei Y635. WiFi na telefonie/tablecie działa bez żadnych problemów.
Sprawdzałem czy adresy IP się kolidują, każdy sprzęt ma inny adres IP. Robiłem reset routera, niestety nic nie pomaga.

Prosiłbym o pomoc bo robi się to uciążliwe bo wtedy muszę podpinać telefon żeby internet działał...


RE: Problem z internetem - Madroxx - 24-01-2016 01:03

Co znaczy, że ucieka ? Brak połączenia czy po prostu nie ma internetu ?


RE: Problem z internetem - Ravtis - 24-01-2016 12:21

Czy wi-fi działa zawsze na dwóch sprzętach jednocześnie i ucieka tylko po włączeniu skype?


RE: Problem z internetem - TeYroXOfficial - 26-01-2016 22:54

@[Ravtis] @[Madroxx]
Na obu sprzętach internet działa dobrze. Gdy mama włącza skype nadal działa okej, lecz gdy już ROZMAWIA to internet w komputerze przestaje działać, pokazuje się żółty trójkąt i żadna przeglądarka nie łączy ze stronami www. Tak samo inne programy/gry gdy próbuję włączyć. Natomiast na moim telefonie internet wtedy działa dobrze...


RE: Problem z internetem - Pablo1988 - 31-01-2016 19:57

Przedzwoń do serwisu, najszybciej uzyskasz odp Wink


RE: Problem z internetem - TeYroXOfficial - 02-02-2016 22:30

Rozwiązałem swój kłopotliwy problem.
Problem był z adresami MAC, nie wiadomo dlaczego Huawei przypisał sobie taki sam adres jaki ma PC. Zmieniłem w karcie sieciowej (PC) adres MAC i problem zniknął.

Dla wszystkich osób lecą reputy za chęci pomocy Wink