Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat wyczerpany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Temat wyczerpany (/Temat-Temat-wyczerpany-127745)

Strony: 1 2


RE: Programy dla początkującego - xxmisioxxx - 19-02-2016 13:21

Widzę, że kolega wyżej bardzo dobrze mnie zna Big Grin gdzie tam widzisz kłamstwa ? Smile można bez wkładu w cashlinks się bawić jak na stronach PPC Smile Przetestować program można z jednym AdPackiem. A ty skoro tak dobrze doradzasz ludziom to może sam przetestuj żebyś mógł poprzeć dowodami, że strona nie działa a nie popierasz postami z forum Smile życie też sobie układasz wg tego co wyczytasz w internecie ? Smile


RE: Programy dla początkującego - Seoul - 19-02-2016 13:43

Nie wiem jak kolega, ja ciebie nie znam. Wiem za to na jakiej zasadzie działają strony typu Trafficmonsoon, Adbrook etc. Wszystko ładnie, pięknie dopóki serwis stanie się niewypłacalny, a my stracimy wszystkie swoje zainwestowane pieniądze. Nie czytałem, testowałem, podobnie jak kilku moich znajomych dlatego wyrobiłem już sobie negatywną opinię Wink


RE: Programy dla początkującego - xxmisioxxx - 19-02-2016 13:51

No i taką odpowiedź się chwali Smile Nie jestem tu po to żeby kogoś naciągać Smile zaproponowałem tylko pomoc jeśli ktoś chciałby spróbować. Wiadomo, że programy tego typu nie działają wiecznie... Ja sam straciłem na Paidverts. A tu znam ludzi którzy zarabiają a sam mam teraz adpacki zamrożone ale wiem że kupione po 12 lutego działają normalnie Smile Więc jak ktoś chce spróbować to zapraszam a jak nie to nie Smile


RE: Programy dla początkującego - ktostaki1444 - 19-02-2016 22:00

z 10 tys trzeba wlozyc w Tm zeby miec stale dochody miesiecznie z 1000 co/


RE: Programy dla początkującego - Leos2011 - 19-02-2016 22:21

Ja jestem w Clixsense parę miesięcy i raczej nie narzekam, kilka ankiet w miesiącu się trafi i trochę $ wpadnie Smile
Zresztą co tu dużo pisać. Wystarczy w odpowiednim dziale przeczytać ile wpisów ma i od jak dawna jest prowadzony wątek o Clixsense.
Stary, płaci od 9 lat. tylko, że tutaj raczej dorabiasz a nie zarabiasz grube miliony Smile