Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
8% prowizji. Kantor Paypal,Skrill -mBank, Tmobile, Millenium, - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 8% prowizji. Kantor Paypal,Skrill -mBank, Tmobile, Millenium, (/Temat-8-prowizji-Kantor-Paypal-Skrill-mBank-Tmobile-Millenium-127717)

Strony: 1 2


8% prowizji. Kantor Paypal,Skrill -mBank, Tmobile, Millenium, - szczygielek - 23-01-2016 09:28

Witam, oferuje wymianę wszystkich walut z takich portfeli jak PayPal i Skrill, na konta bankowe: mBank, Millenium, TMobile. Prowizja 10%, przy większych sumach mozna zbić procenty. kontakt GG: 566928 lub priv - UWAGA NA OSZUSTÓW! NIGDY NIE PISZE Z TOBĄ Z INNEGO NUMERU Wink

Opinie moich transakcji można poczytać w mojej reputacji

Dostępny 24/7

Edit: w weekendy promocja! 8% prowizji Wink

-----------------------------------------------------------------------------
Opinie, zasłużonych użytkowników:

(17-02-2016 01:13)jarunioo7 napisał(a):  Polecam szczygielka, znajomość nie od dziś, nie raz dokonywane transakcje na gruuuube $, zawsze byłem zadowolony Smile Oby takich użytkowników więcej na forum !

100% pozytyw



RE: Kantor Paypal,Skrill -mBank, Tmobile, Millenium, - Quaczek - 23-01-2016 10:59

Witam, wszystko sprawnie i szybko Polecam Smile


RE: Kantor Paypal,Skrill -mBank, Tmobile, Millenium, - szczygielek - 31-01-2016 13:30

Dodaje promocje: za wymiane w KAZDY weekendy tylko 8% prowizji! Big Grin


RE: Kantor Paypal,Skrill -mBank, Tmobile, Millenium, - psk9 - 31-01-2016 16:35

Ekspresowa wymiana - przyjemnie i szybko Smile Dziękuje.


RE: Kantor Paypal,Skrill -mBank, Tmobile, Millenium, - bubek - 31-01-2016 17:13

Wszystko idealnie, polecam


RE: 8% prowizji. Kantor Paypal,Skrill -mBank, Tmobile, Millenium, - grzela52 - 31-01-2016 22:33

Dokonałem wymiany, transakcja przebiegła wzorowo Smile


RE: 8% prowizji. Kantor Paypal,Skrill -mBank, Tmobile, Millenium, - artemis - 01-02-2016 12:23

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Dziękuje


RE: 8% prowizji. Kantor Paypal,Skrill -mBank, Tmobile, Millenium, - Vamph - 03-02-2016 00:13

Jest może opcja przelewu z skrill na paypal bądź z skrill na konto bankowe w ing? Z góry dziękuję i pozdrawiam Smile


RE: 8% prowizji. Kantor Paypal,Skrill -mBank, Tmobile, Millenium, - grzela52 - 03-02-2016 23:06

Znów skorzystałem z usług tego Pana, transakcja przebiegła wzorowo Smile


RE: 8% prowizji. Kantor Paypal,Skrill -mBank, Tmobile, Millenium, - szczygielek - 05-02-2016 20:03

(03-02-2016 00:13)Vamph napisał(a):  Jest może opcja przelewu z skrill na paypal bądź z skrill na konto bankowe w ing? Z góry dziękuję i pozdrawiam Smile

Jasne, ze jest, zapraszam do kontaktu Wink