Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc Wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pomoc Wordpress (/Temat-Pomoc-Wordpress-127703)



Pomoc Wordpress - comanche - 22-01-2016 21:56

Czy jest w kodzie, wordpressie czy czym kolwiek innym jakaś opcja odpowiadająca za przyporządkowanie opisu meta do tytułu pojawiającego się w google po wpisaniu frazy kluczowej w wyszukiwarce?

Na nowej stronie po zindeksowaniu posta, pod tym hasłem pojawia się inny link i inny meta opis...


RE: Pomoc Wordpress - Gremquen - 22-01-2016 22:11

Jeśli nie masz żadnych wtyczek, to w ustawieniach masz miejsce na opis.
Manualnie to wygląd - edytor - nagłówek (header.php).

A jeśli dla każdego posta osobno to np SEO by Yoast


RE: Pomoc Wordpress - nitram - 22-01-2016 22:11

Nie wiem jak to w kodzie zrobić, ale całkiem wygodna jest wtyczka
Yoast SEO
używam i jestem zadowolony można między innymi właśnie to wpisów stron zmieniać meta opis (robisz to z poziomu tworzenia strony czy wpisu) i wiele innych funkcjonalności ma.


RE: Pomoc Wordpress - Brzeziu - 22-01-2016 23:16

Mam to samo, chociaż korzystam z wtyczki Yoast SEO. Nie pomaga.


RE: Pomoc Wordpress - comanche - 22-01-2016 23:17

Sęk w tym że w PPA działam już 3 lata i znam doskonale tę wtyczkęSmile Chodzi mi o inne podłoże tego problemuSmile Ustawienia idealnie takie jak na stronie która przynosi zysk regularny, a zero efektów.