Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Lockerz (/Temat-Rozwiazane-Lockerz-1277)



[Rozwiązane]Lockerz - Borek - 30-01-2010 17:29

Witam wszystkich mam kilka pytań co do Lockerz.


Jestem już na Z-liście ładne 2-3 miesiące i nawet nie dostałem e-maila ani koszulki

w ustawieniach mam następujące dane wpisane

First Name: Radek
Last Name: Kulczyk
Email: [email protected]

Shipping Info Country:
Address 1: os.gwiazdy 20/39
Address 2: (optional)
City: Cracow
State/Province: PL
Zip/Postal Code: 31963
Personal Info Time Zone:
Gender:
(if you want to receive your Z-List shirt)
Male
Tshirt Size: L(if you want to receive your Z-List shirt)
Phone: 519556888 (optional, required if not in the US or Canada)

drugie pytanie mam co do nagród i restocu

kiedy będzie restoc w styczniu wiem że jutro albo dzisiaj ktoś wie jak można to sprawdzić ?? i czy z wymianą pkt na nagrody wiążą się jakieś koszta ?? opłata za przesyłke ?


RE: Lockerz - Alcor - 30-01-2010 17:57

Dane masz dobrze wpisane, ale zamiast Cracow daj po prostu Krakow. Restock będzie dzisiaj albo jutro to się okaże. Za przesyłke nic się nie płaci, jedynie celnicy na nagrodę mogą nałożyć cło/vat.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Lockerz - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.