Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI]Bit Hourly - 4% dziennie, naliczenie co godzinę, instant wypłaty! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI]Bit Hourly - 4% dziennie, naliczenie co godzinę, instant wypłaty! (/Temat-PLACI-Bit-Hourly-4-dziennie-naliczenie-co-godzine-instant-wyplaty-127689)



[PŁACI]Bit Hourly - 4% dziennie, naliczenie co godzinę, instant wypłaty! - thomasward - 22-01-2016 17:28

Witam,
wczoraj. Inwestujemy w bitcoinach, minimum inwestycyjne to 0.001 BTC, depozyt po trzech wpłatach.

Dostajemy 0,16% co godzinę naliczane na nasz stan konta z każdego depozytu. Wychodzi z tego 4% dziennie. Wypłaty są instant na dowolny adres, brak minimum do wypłaty! Dostajemy też 5% depozytu każdego naszego poleconego.

Program prowadzi firma zarejestrowana w UK. Zapraszam do inwestowania, oferuję refback 2% waszego depozytu dla depozytów powyżej 0.005 BTC. Jeżeli jesteś tym zainteresowany - zarejestruj się z reflinka i wyślij do mnie swój adres BTC.

Link referencyjny: https://bithourly.net/?ref=thomasward


Link czysty: https://bithourly.net/


RE: Bit Hourly - 4% dziennie, naliczenie co godzinę, instant wypłaty! - 74raf - 23-01-2016 06:51

Wypłaty miałeś?jeśli tak poproszę o skany


RE: Bit Hourly - 4% dziennie, naliczenie co godzinę, instant wypłaty! - thomasward - 23-01-2016 14:38

HYIP płaci!

[Obrazek: MZLgVUf.png]


RE: Bit Hourly - 4% dziennie, naliczenie co godzinę, instant wypłaty! - mikuss - 23-01-2016 14:58

depozyt można wycofać w dowolnym momencie ? czy jest on na "stałe" w programie ? jakieś fee od wycofania depozytu jest?


RE: Bit Hourly - 4% dziennie, naliczenie co godzinę, instant wypłaty! - thomasward - 23-01-2016 15:05

Depozyt można wycofać po dwóch dniach, napisane jest, że nie ma fee przy wycofywaniu.


RE: [PŁACI]Bit Hourly - 4% dziennie, naliczenie co godzinę, instant wypłaty! - 74raf - 25-01-2016 14:18

poszedł ref,wrzuciłem 100 000 satoshi Wink


RE: [PŁACI]Bit Hourly - 4% dziennie, naliczenie co godzinę, instant wypłaty! - slayer999 - 29-01-2016 13:03

płaci instant jak na razie


RE: [PŁACI]Bit Hourly - 4% dziennie, naliczenie co godzinę, instant wypłaty! - Karolek152 - 29-01-2016 22:52

Jest możliwość reinwestycji środków?


RE: [PŁACI]Bit Hourly - 4% dziennie, naliczenie co godzinę, instant wypłaty! - karolsongo - 03-02-2016 22:32

Uwaga strona zamienia się w scam... Ja mam ostatnio pecha ledwo co tutaj zainwestowałem i od wczoraj strona nie wypłaca!


[PŁACI]Bit Hourly - 4% dziennie, naliczenie co godzinę, instant wypłaty! - Hybrid1990 - 30-07-2019 19:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.