Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafficmonsoon, może coś jeszcze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Trafficmonsoon, może coś jeszcze? (/Temat-Trafficmonsoon-moze-cos-jeszcze-127686)

Strony: 1 2


Trafficmonsoon, może coś jeszcze? - Masterpiece - 22-01-2016 16:11

Cześć, jestem totalnym nowicjuszem w świecie biznesu i zarabianiu przez internet. Przedwczoraj założyłem konto na Trafficmonsoon, bo wydawało mi się to bardzo wiarygodne i nie widziałem w tym żadnych haczyków. Póki co tylko 2 Ad Packi, ale będzie ich równo 10 w przyszłym tygodniu. Cóż, raczej klikanie w cashlinki mi się nie widzi, wolałem coś bardziej ambitnego dlatego od razu wiedziałem, że te Ad Packi będą dla mnie.

Możecie polecicie co reklamować? Aktualnie reklamuje Autobinarysignals z clickbank.com, sugerowałem się jakimś panem z YT którego nicku nie pamiętam Jerk2 bo podobno coś tam się dostaje od nich za reklamę z naszego reflinku.

Jakieś sugestie dla nowicjusza, gdzie mogę zajrzeć, posprawdzać, porównać? Jak już wcześniej wspomniałem klikanie za 0.0001 centa mi się nie widzi.


RE: Trafficmonsoon, może coś jeszcze? - jamroczik - 22-01-2016 19:42

Spróbuj - https://goo.gl/u0oqGm
Dochód bez klikania.


RE: Trafficmonsoon, może coś jeszcze? - nitram - 22-01-2016 20:26

Zanim założyłeś konto w TM to czytałeś to się teraz tam dzieje ? Odsyłam do głównego wątku na ten temat.

TM - główny wątek

Jeśli znałeś obecną sytuację TM to moim zdaniem odważna decyzja, tym bardziej powodzenia w zarabianiu.


RE: Trafficmonsoon, może coś jeszcze? - Czaq - 22-01-2016 20:30

nitram, odważna? Głupota wchodzic w takim momencie gdy prawdopodobnie upada. Wiadome było, że wszystko skończy się jak BannersB. pytanie tylko kiedy wyciągnąć kapitałaby nie stracić. Lub stracić jak najmniej?


RE: Trafficmonsoon, może coś jeszcze? - H@xor - 22-01-2016 20:44

Ale co wam sie konczy?! Wypłaty przez paypala a wy juz upadek! upadek!


RE: Trafficmonsoon, może coś jeszcze? - jamroczik - 22-01-2016 21:04

(22-01-2016 20:44)H@xor napisał(a):  Ale co wam sie konczy?! Wypłaty przez paypala a wy juz upadek! upadek!

A wypłaty nadal są instant?


RE: Trafficmonsoon, może coś jeszcze? - H@xor - 22-01-2016 21:45

(22-01-2016 21:04)jamroczik napisał(a):  
(22-01-2016 20:44)H@xor napisał(a):  Ale co wam sie konczy?! Wypłaty przez paypala a wy juz upadek! upadek!

A wypłaty nadal są instant?

Chyba masz info ze trwają prace techniczne Tongue


RE: Trafficmonsoon, może coś jeszcze? - Masterpiece - 23-01-2016 10:18

Wczoraj bodajże były jakieś przeciążenia, ale po kilku minutach strona dalej działała. Ja nie widzę w tym nic dziwnego. Dzieki za odzew.


RE: Trafficmonsoon, może coś jeszcze? - Pan Inwestor - 23-01-2016 10:25

Wypłaty przez PayPal są zamknięte i już prawdopodobnie nigdy nie będą dostępne. Obecnie dostępny są opcje wypłaty przez STP oraz Payza ale, że nie ma tam obecnie środków to wypłaty są wykonywane z opóźnieniem (zgodnie z tym co piszą na innych forach, trwa to około 5 dni). Program wg mnie w fazie upadku.


RE: Trafficmonsoon, może coś jeszcze? - Masterpiece - 25-01-2016 13:58

A jak dla mnie to żaden upadek, a nawet powiedziałbym że może się polepszyć. Po prostu chcą być niezależni od paypala i ich inkasowanego % za każdą transakcję. Podobno mają otworzyć swój bank w Dubaju, więc już niedługo możemy się spodziewać nowej metody wpłaty/wypłaty środków Wink