Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs do wygrania łącznie 50 zł do 29.01 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konkurs do wygrania łącznie 50 zł do 29.01 (/Temat-Konkurs-do-wygrania-lacznie-50-zl-do-29-01-127621)



Konkurs do wygrania łącznie 50 zł do 29.01 - darmoweprobki - 21-01-2016 01:38

Do wygrania 3 nagrody:
1 wylosowana osoba 30 zł
2 wylosowana osoba 15 zł
3 wylosowana osoba 5 zł
Razem 50 zł.
Jedna osoba wygrywa 1 nagrodę (nagrodę otrzyma jeśli spełni wszystkie zasady).
Jeśli nie będzie chętnych zamykam temat dziś o 20:00
Dobranoc Big Grin

Zasady
1.Reput
2.Wchodzisz tutaj http://bit.ly/23fS4vh
3.Klikasz czerwony napis na zdjęciu "Tak wyślij mi kupon".

[Obrazek: Greg_Secker_Kopia.jpg]
4.Po kliknięciu pokaże się napis:"Gdzie wysłać kupon z darmowym wejściem na konferencję Grega Seckera?" Trzeba podać swojego maila (najlepiej gmail), nie może to być mail tymczasowy, w przypadku wygranej email będzie potrzebny.
Klikamy: "Wyślij mi kupon i dodatkowe informacje".
5.Odbieramy maila i rejestrujemy się na wydarzenie które odbędzie się w Warszawie 30.01.2016r.Podajemy wymagane informacje i pobieramy bilet poprzez serwis na który nas przekieruje.
6.Piszesz posta z numerkiem w kolejności (proszę sprawdzać kolejność) o której godzinie się zarejestrowałeś a następnie pobrałeś bilet na dedykowanej stronie.
7.W konkursie mogą wziąć udział osoby które na forum zarabiam.com są zarejestrowane najpóźniej od grudnia i mają minimum 50 postów (proszę nie tworzyć fikcyjnych kont).

Uwaga:
1.Nikt nie zmusza do jechania do Warszawy Smile , wystarczy samo pobranie biletu i zapisanie się do wydarzenia.
2.Udział w konkursie (pobranie biletu) nie zobowiązuje do żadnych opłat, subskrypcji czy jakichś smsów.
3.Bierzemy udział w ciekawym wydarzeniu.

Zwycięzców wylosuję 29.01.
Po losowaniu skontaktuję się ze zwycięzcami i napiszę posta kto wygrał.

Warunki odbioru nagrody:
1.Podanie maila na jaki się zapisaliście oraz screenu z datą i godziną otrzymania maila, łatwo to mogę sprawdzić u organizatora.
2.Mail ma być zgodny z godziną i dniem wpisu na forum, nie może być z momentu ogłoszenia zwycięzcy, mogę to łatwo sprawdzić.
3.Jeśli ktoś zapisze się dopiero po ogłoszeniu wyników zostanie zdyskwalifikowany.
4.Nie możesz już być zapisany na to wydarzenie z innego maila.
5.Nie możesz mieć bana na forum w dniu ogłoszenia wyników.

Nagrody wyślę na paypala w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.

Mam nadzieję że wszystko prosto opisałam.
Powodzenia Jerk

Wszystkie posty nie na temat będą kasowane.

Ps. Ja też będę na konferencji Big Grin



RE: Konkurs do wygrania łącznie 50 zł - dawid161622 - 21-01-2016 09:53

Numer 1 Wink

Mail [email protected]
screen: [Obrazek: 1.jpg]


RE: Konkurs do wygrania łącznie 50 zł - darmoweprobki - 21-01-2016 12:11

Ok ale pamiętajcie o tym że nie musicie teraz wstawiać screena Smile
I czekam na reputy.


Konkurs do wygrania łącznie 50 zł do 29.01 - MaLiN - 23-01-2016 17:24

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.