Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy na 1 niszy - Astrocash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy na 1 niszy - Astrocash (/Temat-Dziennik-pracy-na-1-niszy-Astrocash-127599)

Strony: 1 2


Dziennik pracy na 1 niszy - Astrocash - Gremquen - 20-01-2016 17:07

Cześć Wink
Miałem nie zakładać dziennika, bo cały czas coś tam sobie zarabiam, ale...
Wpadłem na dosyć ciekawą niszę, coś typu te podglądacze fb itp., ale inny serwis społecznościowy, a konkurencja na prawdę znikoma.

Zrobiłem sobie Landing Page, nagłówek, krótki opis, narzędzie a niżej fake statystyki i info jak to działa.

Nagrałem sobie filmik, podstawiłem zakładkę, że wpisuję, coś tam się ładuje i efekt jest taki jakby to działało - po nagraniu zakładkę usunąłem, bo tamta była tylko imitacją.

Na youtube dodałem sobie kilkadziesiąt łapek, kilka komentarzy no i powoli te staty rosną. Wyświetleń nie nabijałem bo nie mam czym i mam dopiero ponad 100 odsłon.

Żeby narzędzie zadziałało, osoba musi pobrać sobie kod, potrzebny do uruchomienia "maszyny" - i wtedy musi wypełnić ofertę na Astrokeszu.

Statystyki po kilku dniach:
[Obrazek: wVYQX3P.png]

Dziennik założyłem głównie po to, by uzyskać od Was pomoc w wypromowaniu tej strony. Jak widzicie, konwersja jest bardzo ładna i jakby tak mieć nie 10 osób dziennie, a 1000 to zarobki przerosły by moje wszelkie oczekiwania Smile


Mam kilka pytań:
1. Strona jest globalna - trzymać się astrocasha, czy może przerzucić się na jakieś suby z multijęzykiem? Inne serwisy PPA mnie nie interesują, bo testowałem chyba wszystkie i tylko tutaj mogę wycisnąć najwięcej.
2. Warto zakupić usługi jakiegoś pozycjonera? Bo jak na pisaniu kodu stron się znam, tak na pozycjonowaniu nie.
3. Czy spam na fb itp może przynieść jeszcze skutki? Czy skupić się na youtube i wyszukiwarkach?
4. Gdzie w miarę szybko i przyjemnie zdobyć wyświetlenia yt?

Statystyki na 20.01.2016r:
Dzisiaj: $0.16
Miesiąc: $21.97

Cel do końca stycznia: $21.97/50



RE: Dziennik pracy na 1 niszy - Astrocash - Hyuek - 20-01-2016 19:39

Co do wyświetlen na Yotube, to polecam to
Tutorial Klina nie zapomnij dać mu plusa Smile, sam z tego korzystałem i wyświetlenia się zgadzają Smile
Pod global ponoć jeszcze CPAGRIP jest wporządku, ale to też PPA więc mogłeś już sprawdzać.
Wysłałem ci PW dodatkowo z zapytaniem


RE: Dziennik pracy na 1 niszy - Astrocash - Gremquen - 22-01-2016 13:04

Przedwczoraj jeszcze wpadło jakieś pobranie.

Wczoraj niestety nic, ale dziś ładnie rozpocząłem dzień Wink
7 wejść, 3 pobrania - konwersja 42,86% Wink

Statystyki na 22.01.2016r:
Dzisiaj: $4.31
Miesiąc: $27.50

Cel do końca stycznia: $27.50/$50



RE: Dziennik pracy na 1 niszy - Astrocash - Klin - 22-01-2016 19:01

Siec CPAGrip
Skup się na YT i SEO

HR views, like i dodawanie do ulubionych


RE: Dziennik pracy na 1 niszy - Astrocash - Gremquen - 22-01-2016 19:11

Dziękuję, przeniosę się na cpagrip Wink

Gdzie kupić domenę .com w przystępnej cenie? Wink


RE: Dziennik pracy na 1 niszy - Astrocash - Hyuek - 22-01-2016 21:05

one.com sprawdz, ewentualnie mozesz sprobowac z darmowkami na poczatku np freenom


RE: Dziennik pracy na 1 niszy - Astrocash - Gremquen - 22-01-2016 21:22

(22-01-2016 21:05)Hyuek napisał(a):  one.com sprawdz, ewentualnie mozesz sprobowac z darmowkami na poczatku np freenom
Darmówkę już mam, sprawdziłem, że nisza dochodowa, to chcę zainwestować Wink

Domena .com na aftermarket to 42zł z vat.
A może ktoś wie gdzie dostanę taniej, np za kilka dolców?


RE: Dziennik pracy na 1 niszy - Astrocash - Hyuek - 22-01-2016 21:27

[Obrazek: MoQHrKO.png]
one.com


RE: Dziennik pracy na 1 niszy - Astrocash - Gremquen - 22-01-2016 21:37

Ooo, super Smile
A wiesz czy da się tam serwery DNS zmienić na zewnętrzne?
I czy trzeba potem przedluzac?


RE: Dziennik pracy na 1 niszy - Astrocash - full2000 - 26-01-2016 20:12

Powodzenia !! Big Grin