Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na innowacyjną grę ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomysł na innowacyjną grę ? (/Temat-Pomysl-na-innowacyjna-gre-127577)

Strony: 1 2


Pomysł na innowacyjną grę ? - mamrotka - 20-01-2016 00:27

Hej, od dawna rozmyślam nad stworzeniem gry lub serwisu, gdzie dla najlepszych graczy (ranking) lub też jest pula $ są nagrody lub też pieniądze. Wszystko fajnie ok, ale problem jest w tym, że w ogóle nie mam pomysłu... Nie chcę zbytnio tworzyć jakiejś gierki, których jest już XX na rynku. Ogólnie gier, gdzie można wygrać $ lub nagrodę nie widziałam i to właśnie myślę byłby ciekawy pomysł tylko teraz drugą cześć fabułę i tematykę gry potrzebuję Sad
Proszę o Waszą pomoc doradźcie coś.
Dzięki, pozdrawiam Was!


Pomysł na innowacyjną grę ? - Styler - 20-01-2016 01:01

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z takich rzeczy jak:
1. Twój pomysł nic nie wnosi.
2. Sposób na grę to ledwie początek. Trzeba go rozpisać, stworzyć zarys i biznes plan.
3. Stworzenie profesjonalnej gry z unikalną oprawą graficzną to kosztowna sprawa.

Mimo wszystko koncepcja jest w porządku bo nagrody paradoksalnie zachęcą graczy do wydawania pieniędzy, ale przemyśl sobie to i owo Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Pomysł na innowacyjną grę ? - Duxone00 - 20-01-2016 08:19

(20-01-2016 00:27)mamrotka napisał(a):  Hej, od dawna rozmyślam nad stworzeniem gry lub serwisu, gdzie dla najlepszych graczy (ranking) lub też jest pula $ są nagrody lub też pieniądze. Wszystko fajnie ok, ale problem jest w tym, że w ogóle nie mam pomysłu... Nie chcę zbytnio tworzyć jakiejś gierki, których jest już XX na rynku. Ogólnie gier, gdzie można wygrać $ lub nagrodę nie widziałam i to właśnie myślę byłby ciekawy pomysł tylko teraz drugą cześć fabułę i tematykę gry potrzebuję Sad
Proszę o Waszą pomoc doradźcie coś.
Dzięki, pozdrawiam Was!

jest gra już jakieś 10lat w której można wygrać $$ początkowo były nagrody od paru lat jest kasa z możliwością wymiany na kredyty w grze http://thecrims.com


RE: Pomysł na innowacyjną grę ? - Mrostry0407 - 20-01-2016 08:23

chcesz stworzyć innowacyjną grę, a nawet nie wiesz jaką? Xpokerface


RE: Pomysł na innowacyjną grę ? - Toskan - 20-01-2016 09:13

Up przeciez napisala 'innowacyjna' Wink


RE: Pomysł na innowacyjną grę ? - Krakersik - 20-01-2016 10:21

A ja chcę stworzyć własny biznes na którym zarobie miliony, oczywiście oparty na nowych technologiach, mimo że nie mam o nich pojęcia. Ważne że pomysł mam, no nie? Jerk

Masło maślane, kombinuj to może coś z tego kiedyś wyjdzie Smile


RE: Pomysł na innowacyjną grę ? - Hybrid1990 - 20-01-2016 10:38

(20-01-2016 00:27)mamrotka napisał(a):  Ogólnie gier, gdzie można wygrać $ lub nagrodę nie widziałam i to właśnie myślę byłby ciekawy pomysł

[Obrazek: onpng_snswpwp.png]


dlaczego udajesz dziewczynę?


RE: Pomysł na innowacyjną grę ? - macrinjanczak123 - 20-01-2016 16:13

Hybrid ,pewnie chce inwestora znaleźć Jerk2


RE: Pomysł na innowacyjną grę ? - mamrotka - 20-01-2016 16:46

@[Hybrid1990] dziękuję pozdrawiam. +1 post nabity.
Blisko już do 10 tyś dalej nabijaj Smile


RE: Pomysł na innowacyjną grę ? - Assasinoo - 20-01-2016 16:50

Dodatkowo na konkurencyjnym forum pan Dominik w bardzo przybliżonym czasie co mamrotka dodał temat o tym, że ma wolne środki i chętnie zainwestuje w jakiś pomysł, bliźniaczy temat do mamrotki Lol Przypadek :|