Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuję w twój pomysł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zainwestuję w twój pomysł (/Temat-Zainwestuje-w-twoj-pomysl-127560)

Strony: 1 2


RE: Zainwestuję w twój pomysł - mamrotka - 20-01-2016 17:43

@[MLN] jasne, że mam Smile Jeżeli nie chcesz to nie wierz nikt CI nie każe.
"Szuka jeleni" - nie rozumiem tego... Czy my coś sprzedajemy ? Chyba widzę, że coś z Tobą nie tak. Jeleniem to mogę nazwać Ciebie bo pajacujesz jakbym złamała jakiś punkt regulaminu.
Coś ci nie pasuję to mi usuń konto i tyle. Nikt płakać nie będzie. Przynajmniej dowiedziałam się jacy tutaj są na stanowiskach wyższych niż użytkownik.


RE: Zainwestuję w twój pomysł - MaLiN - 20-01-2016 17:53

Twoje zachowanie jest strasznie desperackie, najpierw na czacie, potem w tym temacie: http://zarabiam.com/Temat-Pomysl-na-innowacyjna-gre-127577?pid=1418173#pid1418173

Cytat:Coś ci nie pasuję to mi usuń konto i tyle. Nikt płakać nie będzie.

Usuwać konta (jeszcze) nie będę, ale to również potwierdza że już raczej innej drogi ratunku nie widzisz z tej sytuacji. Tak czy inaczej, dziękuje za miłe słowa o mnie Heart


RE: Zainwestuję w twój pomysł - mamrotka - 20-01-2016 18:01

@[MLN] ok spoko płakać nie będę. Desperackie? A jakbyś się czuł jakby ktoś tak na Ciebie naskoczył... Błąd literówka sprawiła, że jest to sprawa jakbym kogoś okradła na grubą kasę - tak to widzę...
Jest to forum o zarabianiu i nie widziałam w regulaminie, że płeć żeńska nie może brać udziału na forum... Nie widziałam także, że jest jakaś weryfikacja płci...
Jesteś tutorem z tego co widzę i Twoim zadaniem jest zupełnie co innego niż takie naciskanie na kogoś...


RE: Zainwestuję w twój pomysł - selfie - 20-01-2016 18:28

@[mamrotka] Tu nie chodzi nawet o literówkę a oto, że jesteś użytkownikiem strasznie podejrzanym. Z jednej strony przedstawiasz się jako dziewczyna lecz popełniasz literówki (ok, mogło tak być) z drugiej strony na konkurencyjnym forum pojawia się taki sam temat tylko z tym, że dodaje go mężczyzna. Okej, możesz mieć współpracownika Wink Ale idźmy dalej- Szukasz kogoś kto podsunie Ci pomysł a Ty w niego zainwestujesz, w tym samym czasie pytasz za ile mogłabyś sprzedać jednej osobie biznes/nisze z której masz 3-4K złotych miesięcznie. Dziwne? Dziwne zwłaszcza patrząc na twój krótki staż... Jeszcze wcześniej dodajesz dokładnie taki sam temat, że zainwestujesz w czyjś biznes plan. Już nie mówię o ortografii i tym, że posiadasz temat w którym liczysz, że użytkownicy wymyślą Ci 45% gry Lol

Słowem, nie wyglądasz zaufanie.


RE: Zainwestuję w twój pomysł - daniel42na - 20-01-2016 18:58

Cześć szrejter Jerk2


Zainwestuję w twój pomysł - piotrekprorok - 20-01-2016 19:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.