Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona o utrudnieniach - co o tym myślicie, czy da się coś zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strona o utrudnieniach - co o tym myślicie, czy da się coś zarobić? (/Temat-Strona-o-utrudnieniach-co-o-tym-myslicie-czy-da-sie-cos-zarobic-127512)

Strony: 1 2 3


RE: Strona o utrudnieniach - co o tym myślicie, czy da się coś zarobić? - maxkolanko - 19-01-2016 13:37

Nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości, ale pomyślałem sobie, że może warto otworzyć działalność która zajmuje się logistyką miejską, przygotować ofertę i spróbować wygrać jakiś przetarg? Bo z tego co piszesz wywnioskowałem właśnie, że coś w tym kierunku bardziej ciebie ciągnie, ale jak już pisałem, nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości. Lol


RE: Strona o utrudnieniach - co o tym myślicie, czy da się coś zarobić? - MaLiN - 19-01-2016 13:43

W żadne przetargi nie planuje się bawić, bo to jak gra w ruletkę. Wolałbym działać na własną rękę.


RE: Strona o utrudnieniach - co o tym myślicie, czy da się coś zarobić? - $$[BiznesMan]$$ - 19-01-2016 13:51

Ja bym ci raczej proponował jakiś serwis w którym zleceniodawcy mogli by wrzucać ogłoszenia dla przewoźników. Są tego typu serwisy np. trans.eu Zapewne zrobienie takiego czegoś to multum pracy i sporo inwestycji, reklama, ale za dostęp do takiego czegoś przewoźnik musi płacić abonament 239zł netto miesięcznie Lol. Oczywiście rozumiem, że akurat ten przykład co podałem to wielki serwis w którym pracuje dużo ludzi ale myślę, że można coś takiego zrobić w jakiejś skromniejszej formie i z czasem rozwijać. Myślę, że tacy mniejsi przewoźnicy na pewno byli by zainteresowani takim czymś i woleli by płacić mniejsze pieniądze za to.
Do tego można dorzucić jakiś dział informacyjny jak np. to trans.eu/aktualnosci


RE: Strona o utrudnieniach - co o tym myślicie, czy da się coś zarobić? - Czaq - 19-01-2016 13:57

MLN, napisałeś że lepiej wejść na stronę gdzie będzie wszystko opisane. Czyli większość tras, pojazdów, utrudnien itp ale szczerze mówiąc każdy woli wejść będąc na komórce w fb> mpk Kraków niż na apke a nie mówiąc o www.


RE: Strona o utrudnieniach - co o tym myślicie, czy da się coś zarobić? - MaLiN - 19-01-2016 13:59

Siedziałem w spedycji i wiem, że wybić się z taką giełdą graniczy ze szczęściem. Tych mniejszych firm, które by poszukiwały wolnych ładunków jest coraz mniej. Ba, teraz coraz częściej mają podpisane umowy na stałe frachty. Chociaż z drugiej strony serwis w którym można by było ogłaszać wolne pojazdy i wolne ładunki dla zwykłych ludzi (nie firm). Coś na zasadzie bla bla caru. Tylko, że tutaj ciężko by było zaufać obcej osobie dając jej coś do przewiezienia nie mając żadnej kontroli Big Grin


RE: Strona o utrudnieniach - co o tym myślicie, czy da się coś zarobić? - $$[BiznesMan]$$ - 19-01-2016 14:01

(19-01-2016 13:59)MLN napisał(a):  Siedziałem w spedycji i wiem, że wybić się z taką giełdą graniczy ze szczęściem. Tych mniejszych firm, które by poszukiwały wolnych ładunków jest coraz mniej. Ba, teraz coraz częściej mają podpisane umowy na stałe frachty. Chociaż z drugiej strony serwis w którym można by było ogłaszać wolne pojazdy i wolne ładunki dla zwykłych ludzi (nie firm). Coś na zasadzie bla bla caru. Tylko, że tutaj ciężko by było zaufać obcej osobie dając jej coś do przewiezienia nie mając żadnej kontroli Big Grin
Trzeba by opracować jakiś system, który by odpowiadał za bezpieczeństwo oparty na jakichś podstawach prawnych. Może pośredniczyć w zapłacie pomiędzy zleceniodawcą, a zleceniobiorcą.
Jakiś system ocen. Wyróżnienia za lojalność i dobrą pracę.


RE: Strona o utrudnieniach - co o tym myślicie, czy da się coś zarobić? - MaLiN - 19-01-2016 14:01

(19-01-2016 13:57)Czaq napisał(a):  MLN, napisałeś że lepiej wejść na stronę gdzie będzie wszystko opisane. Czyli większość tras, pojazdów, utrudnien itp ale szczerze mówiąc każdy woli wejść będąc na komórce w fb> mpk Kraków niż na apke a nie mówiąc o www.

Bo są przyzwyczajeni i nie mają takich stron aby móc z nich skorzystać.


RE: Strona o utrudnieniach - co o tym myślicie, czy da się coś zarobić? - $$[BiznesMan]$$ - 19-01-2016 14:14

No jeśli nie giełda to może jakiś mały serwis informacyjny bardziej dla zawodowych kierowców. Coś o zmianach prawa w transporcie w Polsce jak i innych krajach europejskich. Do tego coś o aktualnych opłatach może jakieś kamery z przejść granicznych. Może coś podobnego do tego: Link


RE: Strona o utrudnieniach - co o tym myślicie, czy da się coś zarobić? - Max998 - 19-01-2016 14:24

Mam podobną pasję, również interesuję się transportem już od kilku dobrych lat - PKM Sosnowiec Sp. z o.o. ale tutaj raczej nie mam jak zarabiać, wrzuciłem tylko wczoraj link z FS na swój ''fanpejdż'' (konkurs z realną nagrodą) jaki prowadzę na temat tego przewoźnika (strona niemal w 99% oficjalna - jest przychylność zarządu PKM) ale to wpadło póki co 5 leadów z tego. Drugą pasją jest straż pożarna kiedy nie uczestniczę w zdarzeniach jako ratownik to często mam okazję być na miejscu pożaru/wypadku itp. robiąc dobre zdjęcia i dobre opisy zdarzeń ale tutaj również nie ma jak z tego zarabiać pieniędzy bowiem media mają swoich opłacanych reporterów, których w razie czego wysyłają. Myślałem nad tym by zatrudnić się gdzieś w danej jednostce straży pożarnej jako fotograf dodałem ogłoszenie, kilka moich najlepszych zdjęć z interwencji, swoje referencje ale zainteresowanie w ciągu kilku dni oscylowało w 2 odwiedzinach ogłoszenia. To by było coś, zarabiać pieniądze wykonując zdjęcia podczas akcji straży - moja pasja. No ale cóż, niestety komendy to raczej mają swoich ludzi od tego. A wykonywanie sesji zdjęciowych podczas ślubu itp. to nie dla mnie. Także teraz szukam pomysłów i cały czas myślę nad jakąś fajną stroną/blogiem by móc tam zarabiać przez premium SMS do tego legalnie ale to cholernie ciężko znaleźć niszę bo wiele już pozajmowanych.


RE: Strona o utrudnieniach - co o tym myślicie, czy da się coś zarobić? - $$[BiznesMan]$$ - 19-01-2016 14:33

(19-01-2016 14:24)Max998 napisał(a):  Mam podobną pasję, również interesuję się transportem już od kilku dobrych lat - PKM Sosnowiec Sp. z o.o. ale tutaj raczej nie mam jak zarabiać, wrzuciłem tylko wczoraj link z FS na swój ''fanpejdż'' (konkurs z realną nagrodą) jaki prowadzę na temat tego przewoźnika (strona niemal w 99% oficjalna - jest przychylność zarządu PKM) ale to wpadło póki co 5 leadów z tego. Drugą pasją jest straż pożarna kiedy nie uczestniczę w zdarzeniach jako ratownik to często mam okazję być na miejscu pożaru/wypadku itp. robiąc dobre zdjęcia i dobre opisy zdarzeń ale tutaj również nie ma jak z tego zarabiać pieniędzy bowiem media mają swoich opłacanych reporterów, których w razie czego wysyłają. Myślałem nad tym by zatrudnić się gdzieś w danej jednostce straży pożarnej jako fotograf dodałem ogłoszenie, kilka moich najlepszych zdjęć z interwencji, swoje referencje ale zainteresowanie w ciągu kilku dni oscylowało w 2 odwiedzinach ogłoszenia. To by było coś, zarabiać pieniądze wykonując zdjęcia podczas akcji straży - moja pasja. No ale cóż, niestety komendy to raczej mają swoich ludzi od tego. A wykonywanie sesji zdjęciowych podczas ślubu itp. to nie dla mnie. Także teraz szukam pomysłów i cały czas myślę nad jakąś fajną stroną/blogiem by móc tam zarabiać przez premium SMS do tego legalnie ale to cholernie ciężko znaleźć niszę bo wiele już pozajmowanych.
A gdyby tak nagrywać akcje kamerką GoPro zamontowaną na kasku. Widziałem coś podobnego, ale to raczej hobbystycznie nagrywane było.