Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kanały YT - pomysły na zarobek - Szukam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Kanały YT - pomysły na zarobek - Szukam (/Temat-Kanaly-YT-pomysly-na-zarobek-Szukam-127511)

Strony: 1 2


Kanały YT - pomysły na zarobek - Szukam - SurpriseYT - 19-01-2016 01:56

Witam!

Posiadam 2 kanały na których zarabiam przez Adsense. Treść jest wysokiej jakości i nie mogę tego zaprzepaścić.

Tematyka (anglojęzyczne):
Gwiazdy Hoolywood - ok. 400k wyświetleń miesięcznie
Zabawki (Surprise Eggs) - ok. 800k wyświetleń miesięcznie

Moje pytanie jak można oprócz Adsense na czymś zarobić? np. dodać do opisu? w adnotacje?
coś co nie będzie robić ze mnie oszusta, który ściąga pieniądze...

Bardzo proszę o pomoc i jako motywację proponuje 100zł na PP osobie, która podrzuci mi dobry pomysłSmile oczywiście rejestruje się z reffów

Pozdrawiam!


RE: Kanały YT - pomysły na zarobek - Szukam - Kickster - 19-01-2016 03:18

Możesz przez shorte.st skrocic link do dalszej czesci treści jaką oferujesz, lub po prostu pozyskac partnerów którym możesz sprzedać reklamę. Np. promocja kanału lub coś w ten deseń z adnotacją na filmie. W analitics moglbys zobaczyc ile wejsc z adnotacji bylo i ustalic stawkę za wejscia z partnerem. To takie pierwsze pomysły które wpadły mo do głowy xd


RE: Kanały YT - pomysły na zarobek - Szukam - qwertyuiopasdfgh - 19-01-2016 03:22

tak jak kolega wyzej mowi


RE: Kanały YT - pomysły na zarobek - Szukam - SurpriseYT - 19-01-2016 04:21

(19-01-2016 03:18)Kickster napisał(a):  Możesz przez shorte.st skrocic link do dalszej czesci treści jaką oferujesz, lub po prostu pozyskac partnerów którym możesz sprzedać reklamę. Np. promocja kanału lub coś w ten deseń z adnotacją na filmie. W analitics moglbys zobaczyc ile wejsc z adnotacji bylo i ustalic stawkę za wejscia z partnerem. To takie pierwsze pomysły które wpadły mo do głowy xd

Partnerów czy klientów? Możesz bardziej wyjaśnić? i czy za reklamowanie innych w adnotacjach nie grozi ban? Kiedyś tak kombinowałem, ale na nielegalu i dostawałem banySmile wole na zas zapytać


RE: Kanały YT - pomysły na zarobek - Szukam - Kickster - 19-01-2016 04:32

Youtuberzy tak robia jeden występuje u drugiego i robi sie adnotacje ramkę z linkiem do kanału. Nawet przy robieniu sa adnotacje typu "poleć kanał", "poleć film". Mozesz zawsze dogadac sie z kims ze zareklamujesz jego kanał w ten sposob wzamian za okresloną ilość pieniędzy


RE: Kanały YT - pomysły na zarobek - Szukam - SurpriseYT - 19-01-2016 04:39

Klikalność w adnotacje:
Gwiazdy Hollywood - ok.250 dzień
Zabawki - ok. 50 dzień

Przy kanale z zabawkami jest zaniedbana sprawa adnotacji, ale czy przy takich liczbach idzie coś ugrać? i za ile?


RE: Kanały YT - pomysły na zarobek - Szukam - Kickster - 19-01-2016 04:59

No 250 wejsc na dzień to nawet sporo, na innym kanale moglbys np stworzyc jakis film promujący jakiś sklep czy inną stronę z linkiem w opisie. W taki sposob moglbys kierowac swój ruch tam gdzie chcesz. Musialbyś popróbować, ja na razie sam raczkuję w tym temacie. Nie umiem rozgryźć tego jak w adnotacje wstawiac linki poza youtuba, a widzialem ze niektorzy tak robią, wtedy to bajka, bo w zadne przekierowania by sie bawic nie trzeba tylko od razu mozna walic link do strony w adnotacji.

Edit.
Najprostrzym pomyslem to chyba sprzedaż subskrybcji na YT, masz dane ile klikow w adnotacje, a drugi klient mialby dane "Subslrybcje pozyskane" z Twojego filmu. Musialbys tylko znalesc kogos kto bylby w stanie zaplacic za taka promocję


RE: Kanały YT - pomysły na zarobek - Szukam - selfie - 19-01-2016 05:39

(19-01-2016 04:59)Kickster napisał(a):  Nie umiem rozgryźć tego jak w adnotacje wstawiac linki poza youtuba, a widzialem ze niektorzy tak robią, wtedy to bajka, bo w zadne przekierowania by sie bawic nie trzeba tylko od razu mozna walic link do strony w adnotacji.

Żeby tworzyć takie przekierowania musiałbyś posiadać swoją stronę www. Jeśli dobrze pamiętam, gdzieś w ustawieniach masz możliwość powiązania swojej domeny z kontem YT.

A tak na offtpie to: Najprostszy* Subskrypcji* Znaleźć* Big Grin


RE: Kanały YT - pomysły na zarobek - Szukam - Kickster - 19-01-2016 07:14

(19-01-2016 05:39)selfie napisał(a):  A tak na offtpie to: Najprostszy* Subskrypcji* Znaleźć* Big Grin

A subskrybujesz czy subskrypujesz ? Co do reszty się zgodzę Lol


RE: Kanały YT - pomysły na zarobek - Szukam - Czaq - 19-01-2016 07:22

Subskrypcji jest dobrze, subskrypujesz już nie.
Co do filmiku tylko dodam, że shorte i adsense i lecisz na automacie non stop Smile