Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam grafikę, posty graficzne na fb, bannery i inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam grafikę, posty graficzne na fb, bannery i inne (/Temat-Wykonam-grafike-posty-graficzne-na-fb-bannery-i-inne-127509)

Strony: 1 2 3


Wykonam grafikę, posty graficzne na fb, bannery i inne - MaLiN - 19-01-2016 00:33

Jako, że mam więcej czasu, a fajnie by było, gdyby trochę grosza wpadło do kieszeni, mogę wykonać (a przynajmniej się postarać) dla Was:

- grafika
- graficzne posty na facebooka
- proste bannery
- avatary
- cover photo na strony społecznościowe
- infografiki
- inne

Od razu informuję, że jestem samoukiem, więc to dla mnie bardziej wyzwanie, niż jakaś poważniejsza oferta, aczkolwiek zapraszam każdego - nie boję się wyzwań Wink Ja się czegoś przy okazji nauczę, a Ty możesz zyskać fajny projekt. Napisz do mnie, jeśli masz jakieś propozycje, a postaram się coś dla Ciebie stworzyć. Z reguły korzystam z gotowych edytorów, więc są to proste projekty. W szczególności to oferta dla leniwych, którym nie chce się nawet w paincie pobawić Tongue

Cena:

Tak jak wspomniałem, jestem grafikiem amatorem, więc moje usługi są tanie, jak barszcz Jerk Z pewnością się dogadamy, zdzierać kasy też nie będę Idea

Sposoby płatności:
- paypal, skrill, przelew bankowy

Jesteś zainteresowany? Napisz do mnie na PW


Przykładowe projekty, które zrealizowałem:

bannery

[Obrazek: f0db22cc239cb184med.png]

[Obrazek: dbc261d66e15b.gif]

[Obrazek: c0d91ce4f2471.gif]

Cover photo (zdjęcia w tle) na Facebooku

[Obrazek: NRqAobu.png]

[Obrazek: WoBfs7R.png]

Dla pierwszej osoby, która się do mnie zgłosi, projekt za darmo (o ile będę w stanie go wykonać) Wink


RE: Wykonam grafikę, posty graficzne na fb, bannery i inne - Bordo - 19-01-2016 00:43

Chyba jestem pierwszy! Smile
Skoro 1st za darmo to poprosilbym na pw jakas fajna sklejke z plakatow nowszych filmow, do tla na fb. Tematyka filmowa Smile

Pozdrawiam i reput rano z pc Smile


RE: Wykonam grafikę, posty graficzne na fb, bannery i inne - MaLiN - 19-01-2016 00:45

Ok, postaram się coś zrobić Wink


RE: Wykonam grafikę, posty graficzne na fb, bannery i inne - Bordo - 19-01-2016 13:19

bardzo fajne dwa coverki, oba już użyte. polecam naszego tutora Smile


RE: Wykonam grafikę, posty graficzne na fb, bannery i inne - Mikey - 19-01-2016 17:44

MLN? To perfekcjonista sam w sobie. Miał on za zadanie stworzyć avatar, który możecie ujrzeć w moim profilu. Zajęło mu to jedynie 20 minut. Zaskoczył (jak zawsze) swoją inwencją twórczą, za co należą mu się gromkie brawa. MLN pokazał się z jak najlepszej strony. Zaprezentował on się jako osoba o wysokiej kulturze osobistej i o wiele wyższym poziomie intelektualnym. Bez dwóch zdań śmiem stwierdzić, że MLN nadaje się idealnie na to stanowisko.

Z wyrazami szacunku,
Mikey. Heart



RE: Wykonam grafikę, posty graficzne na fb, bannery i inne - MaLiN - 19-01-2016 21:40

Dziękuje za bardzo miłą i chwalebną opinię o mnie i moich usługach, zapraszam kolejne osoby Big Grin


RE: Wykonam grafikę, posty graficzne na fb, bannery i inne - nitram - 20-01-2016 17:18

cześć ja potrzebuję coś związanego z promocją konto bankowych zarobieniem 50 zł, 100 zł mogą tam widnieć takie właśnie kwoty, premia za założenie konto. sam nie mam koncepcji na to ;p ale może coś wymyślisz.


RE: Wykonam grafikę, posty graficzne na fb, bannery i inne - MaLiN - 20-01-2016 17:23

Ok, coś zdziałam Wink


RE: Wykonam grafikę, posty graficzne na fb, bannery i inne - MaLiN - 20-01-2016 23:18

@[nitram] Coś takiego zrobiłem:

[Obrazek: 972e7404a5d3ee24.gif]


RE: Wykonam grafikę, posty graficzne na fb, bannery i inne - averegen - 21-01-2016 11:18

Nawet fajne Big Grin