Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TrafficMonsoon - Dziennik pracy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TrafficMonsoon - Dziennik pracy. (/Temat-TrafficMonsoon-Dziennik-pracy-127464)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Traffic Monsoon - Dziennik pracy. - Grubykesz - 27-01-2016 09:57

(27-01-2016 00:19)kondziu1022 napisał(a):  Początek lutego będzie odpowiedzią na wszystko Smile

Dokładnie. Więc trzeba się uzbroić w cierpliwość. Smile


RE: Traffic Monsoon - Dziennik pracy. - kondziu1022 - 27-01-2016 10:27

Kilka informacji o nadchodzących zmianach w ‪#Trafficmonsoon‬ :
- 6 lutego otwarcia systemu płatności TM na gali firmowej w Las Vegas
- będą możliwości wypłat bezpośrednich (karta Mastercard) i/lub przelewów międzynarodowych na dowolny rachunek bankowy
- w celu otrzymania karty i założenia konta płatniczego będzie wymagane potwierdzenie swoich danych osobowych (jeden dokument ze zdjęciem + np. rachunek z adresem za media)
- nowa usługa "wideoreklamy"
- unowocześnienie i poprawa jakości działania obecnego serwisu

Jak widzimy, nie warto siać panikę. Charles jest znany z uczciwości biznesowej - ma jeszcze jeden biznes, który do dzisiaj wypłaca pieniądze. Nie oceniajmy więc i nie panikujmy jakbyśmy mieli pieprz w dupie, dopóki nie nadużył naszego zaufania Smile


RE: Traffic Monsoon - Dziennik pracy. - Grubykesz - 27-01-2016 12:47

Ja osobiście nie panikuję. Ale patrząc na wypowiedzi niektórych osób, które nie mają zainwestowanej nawet złotówki w TrafficMonsoon uważają się za wielkich znawców. Twierdzą, że wszystko upadnie, bo Charles zerwał umowę z PayPalem - dobrze zrobił, teraz będzie miał własny bank i będzie niezależny. A co by się stało jakby w pewnym momencie PayPal zamroził wszystkie pieniądze należące do Traffic? Wtedy dopiero nie dałoby się nic wypłacić, a teraz takiego problemu nie będzie. No i jak napisałeś wyżej będziemy mogli wypłacać pieniądze w bankomacie bezpośrednio z naszego salda w Trafficu - jak dla mnie bomba i nie mogę się już doczekać aż powstanie bank. Smile


RE: Traffic Monsoon - Dziennik pracy. - ShuQi - 27-01-2016 12:58

@[Grubykesz]

"wypłacać pieniądze w bankomacie bezpośrednio z naszego salda w Trafficu - jak dla mnie bomba i nie mogę się już doczekać aż powstanie bank"


1. To nie będzie wypłacanie z salda, lecz z innego konta--> będzie potrzebny transfer gotówki, będzie to wyglądać podobnie jak z TM/PP tyle że z kartą płatniczą na drugim procesorze Wink

2. Bank bank bank, TO NIE JEST BANK. Lecz procesor płatniczy jak np skrill, a to bardzo duża różnica Wink


RE: Traffic Monsoon - Dziennik pracy. - Grubykesz - 27-01-2016 13:01

(27-01-2016 12:58)ShuQi napisał(a):  @[Grubykesz]

"wypłacać pieniądze w bankomacie bezpośrednio z naszego salda w Trafficu - jak dla mnie bomba i nie mogę się już doczekać aż powstanie bank"


1. To nie będzie wypłacanie z salda, lecz z innego konta--> będzie potrzebny transfer gotówki, będzie to wyglądać podobnie jak z TM/PP tyle że z kartą płatniczą na drugim procesorze Wink

2. Bank bank bank, TO NIE JEST BANK. Lecz procesor płatniczy jak np skrill, a to bardzo duża różnica Wink
No wiem, wiem. Ale przyjęło się tak, że każdy mówi bank. Big Grin Jakby nie patrzeć, to jest krok w przód. Smile


RE: Traffic Monsoon - Dziennik pracy. - Grubykesz - 27-01-2016 21:45

Przyszedł kolejny dzień i kolejne naliczenia z paczek, wszystko pracuje jak powinno, więc jutro reinwestuje w 9 pake! Smile

Stan obecny:
Stan konta: $42,926
Ilość Adpacków: 8
Zarobek z CashLink's: $8,28
Ilość poleconych: 4
Zarobek z poleconych: $8,13

Zapraszam wszystkich niezdecydowanych do współpracy ze mną - oferuję pomoc w każdej kwestii, oraz $2,5 za każdą paczkę, którą kupisz, jeśli przyłączysz się do mojego zespołu i zarejestrujesz z mojego linku.

SKYPE: Lukasz112223
GG: 51493307
Link TrafficMonsoon: https://trafficmonsoon.com/?ref=Lukaszrdm
Landing Page: http://e9vfv9.webwavecms.com/

[Obrazek: WHL6tIz.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik pracy. - satoshiner - 28-01-2016 00:48

Piszecie, ze Charles zerwał umowę z PP, bo brali za wysokie prowizje. MasterCard też bierze prowizje, gdybyście nie wiedzieli. Kiedy wam się oczy otworzą, że Charles chce wyciągnąć od was ostatnie pieniądze i się zmyć?


RE: Traffic Monsoon - Dziennik pracy. - Grubykesz - 28-01-2016 21:29

Zakupiłem dzisiaj 9 paczkę! Powoli dobijam do pierwszej 10, a później mam nadzieję, że do setki. Big Grin

Dzisiaj był taki wysyp reklam. Big Grin
[Obrazek: th8AGBz.jpg]

Stan obecny:
Stan konta: $1,734
Ilość Adpacków: 9
Zarobek z CashLink's: $8,44
Ilość poleconych: 4
Zarobek z poleconych: $8,22

Zapraszam wszystkich niezdecydowanych do współpracy ze mną - oferuję pomoc w każdej kwestii, oraz $2,5 za każdą paczkę, którą kupisz, jeśli przyłączysz się do mojego zespołu i zarejestrujesz z mojego linku.

SKYPE: Lukasz112223
GG: 51493307
Link TrafficMonsoon: https://trafficmonsoon.com/?ref=Lukaszrdm
Landing Page: http://e9vfv9.webwavecms.com/

[Obrazek: WOxXm4H.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik pracy. - kondziu1022 - 28-01-2016 22:55

Co dzisiaj wysyp niezły miałeś Smile


RE: Traffic Monsoon - Dziennik pracy. - Grubykesz - 29-01-2016 10:13

(28-01-2016 22:55)kondziu1022 napisał(a):  Co dzisiaj wysyp niezły miałeś Smile

Galancie się trafiło. Big Grin