Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] 6 poradników! Zarób duże kwoty! Tanio!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] 6 poradników! Zarób duże kwoty! Tanio!! (/Temat-SPRZEDAM-6-poradnikow-Zarob-duze-kwoty-Tanio-127407)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - lukaswu - 21-01-2016 11:39

Z tymi sieciami afiliacyjnymi to trochę nie fair wobec tych co kupili wcześniej poradnik (ja np.) bo miało być sprzedane x sztuk i ani sztuki więcej, a teraz znowu idzie to w obieg, nie mówiąc już że konkurencja stała się ogromna. Teraz będzie jeszcze większa. No nie fair.


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - Tyrkijt - 21-01-2016 11:47

(21-01-2016 11:39)lukaswu napisał(a):  Z tymi sieciami afiliacyjnymi to trochę nie fair wobec tych co kupili wcześniej poradnik (ja np.) bo miało być sprzedane x sztuk i ani sztuki więcej, a teraz znowu idzie to w obieg, nie mówiąc już że konkurencja stała się ogromna. Teraz będzie jeszcze większa. No nie fair.

Temat zamknąłem zanim zostały sprzedane wszystkie sztuki + dodatkowo sam wróciłem do tej techniki i widze, że ewidentnie jest jeszcze miejsce na nowe osoby. Smile Zresztą, połowa osób, które zakupiła ten poradnik nic nie robiła przy nim, bo to widać Smile Jak się czujesz pokrzywdzony i chciałbyś zakupić tą paczke - napisz, dam jakąś zniżke.


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - liroypl - 21-01-2016 12:55

Da rade kupić poradniki luzem czy tylko całą paczkę?


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - Tyrkijt - 21-01-2016 12:57

Da rade kupić luzem, jednak nie wiem na jakiej zasadzie chcesz to zrobić. Od razu mówię, że cena nie będzie taka jak 130zł/6 Smile Tylko większa.




@DLA JESZCZE JEDNEJ OSOBY PORADNIK W CENIE 120zł!!!


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - shino - 23-01-2016 11:03

Kupiłem poradnik i jestem bardzo zadowolony z jego zawartości.
Za taką cenę na prawdę warto.
Myślę że koszty poradnika zwrócą się w parę dni, jeśli się ktoś przyłoży do pracy Smile


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - Tyrkijt - 23-01-2016 12:00

(23-01-2016 11:03)shino napisał(a):  Kupiłem poradnik i jestem bardzo zadowolony z jego zawartości.
Za taką cenę na prawdę warto.
Myślę że koszty poradnika zwrócą się w parę dni, jeśli się ktoś przyłoży do pracy Smile

Dziękuję bardzo za recenzje. Cieszę się, że jesteś zadowolony Smile)

Cena poradnika dziś to tylko 120zł!


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - asiorek - 23-01-2016 14:01

(20-01-2016 23:04)Tyrkijt napisał(a):  
(20-01-2016 23:03)Czaq napisał(a):  Dziwne, że tutaj 10 sztuk na makecash kolejne i ciekawe gdzie jeszcze kolejne 10. Żeby się czasem za szybko nie wypaliło Sad


Nie, na obu forach są sprzedawane, jednak ilość do sprzedania taka sama Smile

2 sztuka sprzedana Smile Dla ciekawski: Razem sprzedanych: 3 Smile Pozostało około 5

Kolejna sztuka: cena 130zł
Czekaj sprzedajesz 10 ? Razem sprzedales 3 i zostało około 5? To razem osiem chyba że to jakąś wyższa matematyka. A i takie pytanie, czy wszelkie poradniki i nisze nie wymagają recenzji jakiegoś tutora moderatora ? Smile

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - szykiryki - 23-01-2016 14:06

@[asiorek], przecież jest recenzja Klina na pierwszej stronie...


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - Tyrkijt - 23-01-2016 14:11

Sprzedaje maxymalnie 10 sztuk Smile Być może zamkne temat przy 8smiu sztukach.
Recenzja jest na 1wszej stronie.


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - asiorek - 23-01-2016 14:38

@[szykiryki] sorki pokazało mi się od 4 postu i nie zwrocilem uwagi Sad

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka