Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] 6 poradników! Zarób duże kwoty! Tanio!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] 6 poradników! Zarób duże kwoty! Tanio!! (/Temat-SPRZEDAM-6-poradnikow-Zarob-duze-kwoty-Tanio-127407)

Strony: 1 2 3 4 5 6


[SPRZEDAM] 6 poradników! Zarób duże kwoty! Tanio!! - Tyrkijt - 17-01-2016 11:58

1.Nazwa przedmiotu : Wielki zestaw 6 autorskich poradników!
2.Opis przedmiotu : Wielka promocja! Postanowiłem zebrać wszystkie swoje poradniki w całość, i sprzedać je tym, którzy nie kupili. Poradniki są do różnych dziedzin. Sieci affilacyjne, ppa, sub sms, adsense! Razem około 15-20 nisz. Smile Na wszystkich da się ciągle zarobić Smile Oprócz jednej niszy, którą zostawiam jako przykład do wymyślenia czegoś swojego.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PRIV
5.Cena : 100zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal lub przelew (ing, mbank)


RE: [SPRZEDAM] Wielki zestaw 6 poradników! - Klin - 20-01-2016 00:00

Paczka składa się z 6 plikow pdf co w sumie daje nam 41 stron A4. Temat skierowany jest do osob poczatkujacych ktore wczesniej nie mialy stycznosci z poradnikami od uzytkownika Tyrkijt (jak czytamy w opisie "Postanowiłem zebrać wszystkie swoje poradniki w całość, i sprzedać je tym, którzy nie kupili.")

Pdfy są napisane prostym i czytelnym jezykiem, metody przedstawione w nich sa nadal aktualne choc czesc z nich byla wymieniana/wspominana na otwartym forum. Wiedze z w/w poradnikow wykorzystacie z powodzeniem podczas zarabiania na subsms, ppa, adsense czy sieciach afiliacyjnych. Jesli po przeczytaniu zabierzecie sie do pracy na pewno odrobicie koszt poradnika - nie ma co do tego wątpliwosci. Niektóre nisze są nieetyczne, Ty decydujesz w jaki sposob bedziesz zarabiać.

Oceniając jako całość (6 dobrych pdfow za 150zl) jak najbardziej polecam

Moja koncowa ocena to 6/10. Dlaczego ? Poniewaz ja wszystkie w/w metody znalem wczesniej i temat jest skierowany do osob poczatkujacych



RE: [SPRZEDAM] Wielki zestaw 6 poradników! - Tyrkijt - 20-01-2016 00:06

Dziękuję bardzo za recenzję Smile Zapraszam do zakupu Smile Warto Tongue DLA PIERWSZEJ OSOBY PORANDIKI ZA 100ZŁ!!!


RE: [SPRZEDAM] Wielki zestaw 6 poradników! - Tyrkijt - 20-01-2016 08:47

Zapraszam do zakupu. Ograniczona ilość sztuk Smile 10 sztuk do sprzedania! Cena dla pierwszej osoby - 100zł!!


RE: [SPRZEDAM] Wielki zestaw 6 poradników! - Radvaron - 20-01-2016 11:03

Kupiłem poradniki i jestem zadowolony. Wszystko się zgadza.


RE: [SPRZEDAM] Wielki zestaw 6 poradników! - Tyrkijt - 20-01-2016 12:43

Dziękuję za recenzje Smile Dla drugiej osoby - poradnik za 120zł! Smile Zapraszam


Dla trzeciej osoby poradnik w cenie 140zł Smile Pozniej już tylko 150zł Smile


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - ostryy111 - 20-01-2016 22:59

Będziesz ograniczał liczbę sprzedaży do iluś sztuk czy sprzedajesz do oporu? Wink


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - Tyrkijt - 20-01-2016 23:00

Liczba sztuk ograniczona. Maxymalnie 10 sztuk Smile Jednak raczej będzie to mniejsza ilość.


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - Czaq - 20-01-2016 23:03

Dziwne, że tutaj 10 sztuk na makecash kolejne i ciekawe gdzie jeszcze kolejne 10. Żeby się czasem za szybko nie wypaliło Sad


RE: [SPRZEDAM] MEGA zestaw 6 poradników! ZAROB TYSIĄCE! - Tyrkijt - 20-01-2016 23:04

(20-01-2016 23:03)Czaq napisał(a):  Dziwne, że tutaj 10 sztuk na makecash kolejne i ciekawe gdzie jeszcze kolejne 10. Żeby się czasem za szybko nie wypaliło Sad


Nie, na obu forach są sprzedawane, jednak ilość do sprzedania taka sama Smile

2 sztuka sprzedana Smile Dla ciekawski: Razem sprzedanych: 3 Smile Pozostało około 5 Tongue

Kolejna sztuka: cena 130zł