Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! (/Temat-Kasa-kasa-kasa-Blogowany-Czaq-127386)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Sebqu - 29-01-2016 23:01

Jestem pod wrażeniem dziennika, dawno tak się nie wkręciłem w dziennik Big Grin

Ostatnio zacząłem czytać o pozycjonowaniu, mógłbyś napisać z jakich poradników korzystałeś? Byłbym bardzo wdzięczny, bo twoja pozycja w google jest zaskakująca Big Grin


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 30-01-2016 00:29

Jutro ok. Południa napiszę jak działam i na co zwracam uwagę! Pozdro!


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 30-01-2016 12:32

Wracając do pytania @[Sebqu] to składa się na to moim zdaniem i (patrząc z doświadczenia) poradników jakie czytałem głównie:
-Dobrze dobrany tytuł wpisu, strony itp. co od razu przekłada się na słowa kluczowe wewnątrz aby powtarzalność wynosiła ok 1,5-2%
-Te 200-300 napisanych wyrazów logicznych
-Obrazki z tekstem alternatywnym który zawiera słowa kluczowe(alt).
-Linki wewnętrzne(odnośniki np. do poprzednich wpisów) oraz chociaż 1 zewnętrzny np. do downloadu.
-Linki na stronach wysoko w google. To główny czynnik. Ja link do posta z filmem umieściłem tylko na 1 stronie dobrzej każdemu znanej(chodzi mi o osoby doświadczone w ppa/subs/ppi) i dzięki temu moja strona podskoczyła o wiele pozycji. To jest tak jakby główna reklama.
-No i szczęście któremu trzeba trochę dopomóc Cool

Chodzi mi tu głównie o pozycjonowanie wordpressowych stronek. Nie wiem jak ma się to do innych "silników" ale pewnie podobnie.


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 31-01-2016 20:04

Dzisiaj zarobiłem na leadmore 37,50zl więc jest okay Smile
Cukru jak nie jadłem tak nie jem i czuje się z tym mega dobrze! Dodatkowo zrobiłem dziś niezły trening interwałowy! Smile Smile

Z zarobkiem niestety wszystko stoi ale już niedługo duża zmiana! Trzymajcie za mnie kciuki a w między czasie zapraszam na:
MOJEGO BLOGA!


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - MickeyHuntr - 31-01-2016 23:37

Czekam na dalsze wpisy, dobrze się zapowiada Lol


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 01-02-2016 00:28

Takim akcentem [Obrazek: dvT3gcE.png] kończymy styczeń.
Pozdrawiam Cool


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 02-02-2016 11:47

Na nowy mjiesiąc wpadło już 34zł. Jak na jeden dzień to jestem zadowolony. Ostatnio trochę mało robiłem jeśli chodzi o zarobek w internecie ale za to byłem bardzo aktywny fizycznie. Już niedługo dużo nowości więc zapraszam do subskrypcji wątku. Pojawią się takie wpisy:
-Jak szybko wypozycjonować się w google.
-Zarobienie na leadmore w sposób uczciwy?
-Porady dotyczące prowadzenia aktywnego i sportowego trybu życia.

to już nie długo!


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 09-02-2016 18:57

Ostatnimi dniami...
Mało się działo więc wpisów też zbytnio nie było.

Ogólnie pracuje nad nową metodą zarobku(lub dodatkową) na sieciach afilacyjnych. Niestety coraz ciężej jest o dołączenie do jakiejkolwiek. Czekam teraz na możliwość rejestracji w gameflow więc będę was informował jak się sprawy mają.

Co do zarobku w leadmore to w ciagu 7dni zarobiłem 162,50zł i 44,70zł na firesubie Smile

Zapraszam do odwiedzania bloga


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 12-02-2016 20:22

Siema z wieczornego piątku!

W ciągu 11 dni lutego zarobiłem dosyć ładną sume z automatu(tylko raz w tym miesiącu poświęciłem 1,5godziny):
[Obrazek: SyoGwVV.png]
(Polecam bardzo program LightShot do robienia screen shootów. Mega programik!)


Post na wordpressie z filmem wypozycjonował się pod dwoma frazami aż na pozycję 5 czyli jest w połowie strony pierwszej a druga fraza jest ostatnia na 1 stronie! Mega mnie to cieszy i daje do myślenia na temat tego jak bardzo ważne są linki na stronach które mają wysoki pagerank(czyli są wysoko w pozycjach google).
Jeżeli ktoś chciałby wiedzieć o co chodzi z moim automatem to mogę zdradzić, że chodzi o blog, portal (nie fb, twitt itp) z którego mam sporo wejść i pomysł na nisze. Tydzień temu dostałem informację od gameflow, że wznowią rejestrację za 2 tyg także będę podbijał do nich o dołączenie i reklamowanie bloga z refflinku!

Co do postępów sportowych zapraszam na Blogowany.pl