Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! (/Temat-Kasa-kasa-kasa-Blogowany-Czaq-127386)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 27-01-2016 11:58

Cześć! Pewnie się zastanawiacie co u mnie? Smile Otóż miałem chwile przerwy, wykorzystałem wolne z ferii zimowych i wraz z dziewczyną z okazji naszej rocznicy byliśmy w kilku ciekawych miejscach, pojedliśmy pysznych rzeczy więc wczoraj co do diety to przekroczyłem kalorie na maksa, moich stron odnośnie bloga tez nie dotykałem a mimo to wpadło z automatu na:
Leadmore: 40.40zł

Na firesubie już nie zarabiam, dobiłem 100zł i przeniosłem linki znów na leadmore i sytuacja ma się ciekawie.

Ogólny zarobek w tym miesiacu to: 690zł więc do 31 stycznia chciałbym wbić z 750-800zł. Podejrzewam, że byłoby więcej ale robię sporo pod PPA ale czy wyjdzie? Okaże się za kilka tygodni.

Jeżeli ktoś jest chętny zarobku ze mną z pod mojego refflinka to już niedługo będzie taka możliwość. Poinformuje Was z pewnością Smile

Zapraszam również do komentowania mojego bloga: Blogowany Blog



RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 28-01-2016 11:14

Dzisiejsze plany:
-Dowiedzieć się informacji o promowaniu poprzez programy afilacyjne i ich zautomatyzowanie. Ciekaw jestem poradnika z sieciami od @[Pmxq] i prawdopodobnie zakupie go z czystej ciekawości.
Ze względu na to, czy da rade zamienić subskrybcje na coś bardziej moralnego(mimo, że działam real content na subach)
-Edytowanie istniejącego posta na blogu pod względem lepszej optymalizacji SEO.
-Utrzymanie diety redukcyjnej w 100%.
-Wykonanie ciekawego eksperymentu elektryczne i o tym wkrótce dam większe info Cool

Mam pytanie do Was, otóż yoast seo na moim blogu wywala mi czerwoną kropkę: Meta opis nie został wpisany. Wyszukiwarka wyświetli treść wpisu.
Czy jeśli uzupełniłbym meta opis, to wyniki w google wpisu by się poprawiły?


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - axel9697 - 28-01-2016 12:16

Wiadome, że jeśli zmienisz opis postu - zmieni się opis pod tym postem w Google, a co za tym idzie, jeśli będzie on przyciągający w wyszukiwarce, Twoje wyniki się polepszą. Powodzenia. Smile


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 28-01-2016 17:27

Cholerka, nie wiem więc czy zmieniać. Wiąże się to z ryzykiem bo na chwile obecną mam ponad 100wejsc uniq z googlów! Jak dla mnie to jest dobry wynik i nie chciałbym go zepsuć.

Co do elektrycznego eksperymentu który Wam opisywałem, że będę robił - sprawy się mają dobrze. Znalazłem na youtube jak facet podmienił w latarce zasilanej napięciem do 4V, diodę na laser DVD(nie CD). Podobno potrafi podpalić główkę zapałki. Więc będzie ciekawie jeśli się uda Rolleyes

Zapraszam też do przeczytania nt. ograniczeniu do 0 jedzenia cukru ze słodkości w moim sportowym dzienniku. Kliknij aby zobaczyć
[Obrazek: cooltext159796951180812.png]

Jeżeli natomiast chodzi o zarobki to dziś do tej pory zarobiłem:
13,20zł na LEADMORE


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - mikolaj90 - 28-01-2016 18:37

Ciekawe gdzie Ty promujesz linki co ? Big Grin

If you know what i mean Big Grin


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 28-01-2016 18:48

Haha Smile A no pozycjonowanie Mikolaj Big Grin


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - BartekHelp - 28-01-2016 21:03

Sztosik dziennik, powodzenia ^^


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - kondziu1022 - 28-01-2016 22:56

Po przerwie naładowane akumulatory, czekam Smile


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 29-01-2016 18:56

Czesc! Dzisiaj uznaje dzień na bardzo dobry!
W ciągu 2 dni z automatu wpadło uwaga:
55zł a jest dopiero godzina 19:00! Bardzo mi się podoba konwersja i zarobek Wink
Wpis z filmem mimo braku meta opisu jest coraz wyżej i uwaga: jest w połowie 1 strony google Smile Smile

Dzisiaj ze względu na fajne zarobki postanowiłem przejść do końca modyfikacje lub jak mówią niektórzy nieoficjalny dodatek do Gothica 2 NK : The Returning. Mega długi i mega skomplikowany a jest jeszcze w 90% postępów. Masa zagadek, wątków. Myślec i kojarzyc trzeba tak mocno, że aż czasami czułem sie sfrustrowany Big Grin

Dodatkowo, pobiegałem ze względu na świetną pogodę. Mozecie o tym przeczytać w tym LINKU .


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 29-01-2016 22:56

Wpadły kolejne dwa leady i pękło dzis 700zl w tym miesiącu wynik moim zdaniem dobry jeśli chodzi o promowanie bez wprowadzania ludzi w błąd. Smile