Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! (/Temat-Kasa-kasa-kasa-Blogowany-Czaq-127386)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - dzejkobs - 21-01-2016 12:56

Przejrzałem Twojego bloga, dość ciekawy Smile

Co do rzeczy sportowych. Zdziwiony jestem że masz taką małą ilość kalorii. Ja osobiście jem teraz 3200kcal - wiek: 23, waga: 91, zrost: 181 Smile
Przy Twoich wymiarach aby utrzymać wagę powinieneś jeść minimum 3500kcal.. Twój wskaźnik BMR (podstawowa przemiana materii) to 2155kcal!! Przy wysiłku jaki Ty stosujesz jesz dużo za mało..
Spojrzałem na Twoją dietę: dużo chleba/bułek, białko z nabiału.. Nie fajnie Smile
Osobiście polecam zainteresować się dietą samuraja. Jest to dieta paleo z dodatkiem bezgulenowych węglowodanów. Obecnie stosuje ją większość liczących się ludzi ze świata MMA Smile
Jak przejdziesz na tą dietę dopiero zobaczysz co to są postępy! Smile

Powodzenia życzę i będę tu czasem zaglądał Wink


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 21-01-2016 16:00

Dzejkobs dzięki za komentarz! Powiem Ci szczerze, że te 2400 lub 2500 przy większym wysiłku jest dobra. Dlaczego tak myślę? A dlatego, że wcześniej jedząc 3000kcal waga leciala 0,2 lub 0,3 tygodniowo. Przy mojej "nadwadze" to za mało. Minimum to raczej te 0,5 lub,0,7kg dlatego tak ucialem kcale.
A powiedz mi czy przy Twoim wzroście i wadze te 3000+ kcal nie jest za dużo jak na redukcję??

Co do diety samuraja. Zaraz poszukam o niej informacji w google, zobaczę na czym polega bo same bezglutenowe węgle mało mi mówią.

Pozdro! Smile Lol


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 21-01-2016 18:13

[Obrazek: cooltext159797317764661.png]
Dzisiejszy dzień poświęciłem na dalszym tworzeniu bloga którego podepnę pod PPA.
Tak jak wspomniałem w DZIENNIKU ZAROBKOWYM NA BLOGU #2 użyje do tego FireCash'a. Mam ten sentyment ze względu na 1000$+ no i kontakt z supportem który o dziwo od 3 lat jest ciagle na wysokim poziomie.(Albo oni mają tyle z tego kasy, lub mają po prostu przyjemność na kontakcie z ludźmi lub może to i to? Cool )

Co do zarobków przez ostatnie 3 dni na LM: 53,90zł co jest dobrym efektem jak na autopilot.

Jako ciekawostkę lub dla niektórych może i jeszcze "niszę" chciałbym przedstawić Wam pewną nazwę z której zarobiłem najwięcej z całej mojej kariery PPA(którą prowadziłem kilka lat temu)
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

A kraje w jakich zarabiałem sprawdzić możecie w dzienniku na blogu. Dla ciekawych link wyżej Smile


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 23-01-2016 15:36

Kolejny dzień!
Wczoraj i dziś pracowałem nad moją nową stronką aby wrócić do gry z PPA Cool
Postawiłem ją na Wordpressie ale zedytowałem kod źródłowy plików style.css i plików odpowiadających za elementy na stronie głównej i wszystko wygląda naprawdę mega przejrzyście, wręcz jakby nie był to wordpress. Teraz pytanie czy to przejdzie pod względem skuteczności i czy spodoba się odbiorcom? Zobaczymy!

Zarobki z automatu na przyzwoitym poziomie gdyż:
Leadmore 39zł + 10zł Firesub co daje 50 w ciągu wczoraj i dziś. Prawdopodobne do końca dnia dobije do 70zł, ze względu na wzmożony ruch wieczorny.
Aby nikt mi nie zarzucił, że ściemniam:
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


Do końca dnia chciałbym wrzucić już na dokończoną strone porządny post z ogarniętą niszą oraz zacząć po woli pozycjonować go poprzez backlinki, youtube i reszte narzędzi promocyjnych.

C do dziennika sportowego i moich postępów to teraz będzie cięższy okres ze względu na brak dostępu do siłowni/sali treningowej. Pozostanie mi bieganie na dworzu i ćwiczenia w domu oraz trzymanie diety. No ale jeśli ja nie dam rady to kto? Dodgy

Zapraszam również wszystkich na mojego bloga. Co pewien czas będę zamieszczał porady oraz konkursy w których do wygrania będą nisze z gwarantowanym zyskiem!
Odwiedź BLOGA!


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - harley15 - 23-01-2016 20:09

Jeżeli zarabiasz na real-content to proponuje napisać do HotCasha Smile Podobnie mocno wspierają real-content i pomagają wypromować Smile


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 23-01-2016 23:05

Oo napiszę napiszę. A na chwilę obecną cos więcej byś mógł mi powiedzieć o tej inicjatywie?

Co do poprzedniego wpisu, to tak jak mówiłem. Dzień się skończył z 63zl. Więc można powiedzieć, ze około 70zl wpadło Smile


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - full2000 - 24-01-2016 01:16

Powodzenia! Smile


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 24-01-2016 14:51

Dzisiaj wpadło już 21zl na LEADMORE więc dzień zapowiada się ciekawie Smile

Zapraszam również do mojego wpisu na blogu odnośnie diety a ENERGII Z RANA, klik!

Pozdro z zimowych Mazur Smile


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - szykiryki - 24-01-2016 19:42

Obok jajecznicy polecam rano owsiankę (ale nie z płatków błyskawicznych), ewentualnie omlet z białek. To zwykle moje sztandarowe menu przed porannym bieganiem. Jeśli mam 'chcice' na słodkie i ogólnie w fazie treningowej doskonale sprawdzają się wafle ryżowe z masłem orzechowym (prawdziwym) i bananem.

Pozdro!


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 24-01-2016 19:49

@[szykiryki] to musi być pyszne, tylko trochę bana tam nie widzę, bardziej dżem malinowy? Smile
Pozdro! Smile Smile