Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! (/Temat-Kasa-kasa-kasa-Blogowany-Czaq-127386)

Strony: 1 2 3 4


Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 16-01-2016 21:43

delle


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 18-01-2016 13:32

Kolejny dzień zarobku i sportu jest dosyć spokojny. Ze względu na wyjazd na studniówkę, przygotowania do niej no i troche "kaca" z rana Smile
Mimo to z automatu wpadło sporo na leadmore oraz coraz bardziej pozycjonuje mi się jeden ze wpisów który być może będzie moją główną niszą!

Statystyki:
Leadmore: 32,40zł
Firesub: 0zł(mimo, ze było dużo wejść. Pech to pech Smile )
Na LM skuteczność wyniosła 3,5% więc dosyć dobrze przy promowaniu real-content Lol

Mam również dla Was fajny konkursik!
Kto jako pierwszy odnajdzie powiązanie między mną(np. wiek, nick lub nazwa) a filmem który umieściłem na moim BLOGU otrzyma ciekawą nagrodę w postaci informacji o programie do pozycjonowania, sposobie jak zdobyć 3 dniowy trial do niego oraz repucik Smile Idea


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - konrad123456789 - 18-01-2016 13:37

Powodzenia Smile


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 20-01-2016 17:18

Wczoraj nie dodawałem nic ze względu na brak szczególnych informacji Smile

Dziś natomiast statystyki od wczoraj do dziś wyglądają następująco:
Leadmooore: 27,20zł
Firesub: 7zł ale przenosze linki gdyż dobiłem okrągłe 100zl więc niedługo zlece je do wypłaty i skupie się aby w leadmore była większa suma.Cool

Ogólnie mega jestem zadowolony bo wypozycjonował mi się pewna strona z filmem do 1 w google! I od tygodnia mam 100+ wejść z samych wyszukiwarek! Mega sukces jak dla osoby która w SEO swego rodzaju jest zielona.

Dodatkowo kupiłem poradnik od Farraro jakiś czas temu aby zobaczyć czy dowiem się czegoś nowego w PPA. No i czy dowiedziałem? Wydaje mi się, że ponad połowe wiedziałem natomiast przyda się wiedza z SEO i z programów do tego rzeczy związanych.

Dodatkowo złapał mnie wirus więc spałem dziś pół dnia ale między jednym a drugim snem obejrzałem film "Who am I" który był dosyć ciekawy. z pewnością daje do myślenia.


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - szykiryki - 20-01-2016 17:44

Czaqu, powodzenia Wink.

Pamietaj tylko, ze kolor czerwony zarezerwowany dla Administracji, więc Firesub sobie oznacz jakimś innym Smile


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Max998 - 20-01-2016 17:50

Świetnie, oby tak dalej! Smile


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 20-01-2016 18:01

Dziękuje za miłe słowa. Jeśli jest ktoś ciekaw postępów sportowych zapraszam do mojego dzienniku na blogu DZIENNIK SPORTOWY , dziś niestety jestem chory więc w najbliższych 2 dniach nie będzie aktualizacji z dziennikiem sportowym ale możecie przeczytac poprzednie wpisy! Smile


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - korba39 - 20-01-2016 18:15

Czaqu, co do powiązania występuje w tym filmie postać Chucka. Tak naprawdę jest on lekarzem a nie szeryfem. Film jak najbardziej polecam. I życzę powodzenia z blogiem Wink


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - smagalaz - 20-01-2016 18:22

Dlaczego by nie robić wszystkiego? Może ty unikniesz tego problemu, ale ja jak w jednym dniu skupiam się na wielu rzeczach (szkoła, potem praca, potem coś jeszcze i może coś jeszcze), to w pewnym momencie rzucam wszystko i idę na spacer Undecided Nawet teraz jestem tu dlatego, że zmartwiłem się na wieść o tym, ile jeszcze pracy przede mną.

Z jakich okolic jesteś? Może uczysz się w tym mieście co ja Lol


RE: Kasa kasa kasa - Blogowany Czaq! - Czaq - 20-01-2016 19:14

(20-01-2016 18:15)korba39 napisał(a):  Czaqu, co do powiązania występuje w tym filmie postać Chucka. Tak naprawdę jest on lekarzem a nie szeryfem. Film jak najbardziej polecam. I życzę powodzenia z blogiem Wink
Jestem pod wrażeniem! Dokładnie o to chodziło Smile Widzę, że Tobie też film przypadł do gustu? Napisz PW w piątek a podeślę Ci ten program Smile
(20-01-2016 18:22)smagalaz napisał(a):  Dlaczego by nie robić wszystkiego? Może ty unikniesz tego problemu, ale ja jak w jednym dniu skupiam się na wielu rzeczach (szkoła, potem praca, potem coś jeszcze i może coś jeszcze), to w pewnym momencie rzucam wszystko i idę na spacer Undecided Nawet teraz jestem tu dlatego, że zmartwiłem się na wieść o tym, ile jeszcze pracy przede mną.

Z jakich okolic jesteś? Może uczysz się w tym mieście co ja Lol
Nie rozumiem trochę nawiązania bo przecież właśnie postanowiłem zrobić wszystko naraz ale ay wykonać to dobrze musze skupiac się na 100% po kolei na każdej z tych rzeczy. Smile
Pozdrawiam!!