Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieletni stara się ograć buka :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nieletni stara się ograć buka :) (/Temat-Nieletni-stara-sie-ograc-buka-127376)



Nieletni stara się ograć buka :) - Kosiczek - 16-01-2016 19:02

Witam Smile
Na wstępie się przedstawię, mam na imię Kamil, 16 lat na karku jest, u buka gram od stycznia zeszłego roku, początkowo nie wychodziło (granie taśm po kursach 1,10-1,20 "pewniaki"), no i jestem z obecnym saldem konta -300 zł. Obecnie odpuściłem sobie do 1/8 LM grę na internecie, ale aby nie stracić formy, gram u lokalnego totomixa za 2-5 zł, aby na jakieś drobiazgi było Smile Podsumowując, celem w temacie jest wyjście na prostą i zacząć zarabiać na grze Smile
Cel końcowy : wyjście na 0 i zarabianie na bukach Smile
Koniec gry : -500 zł i kończymy grę bynajmniej na pieniądze Wink

Kursy bedą od 1,40 do 2,5 grane normalną stawką, ale będą od czasu do czasu perełki za drobne Smile Gramy stawką modularną czyli jak nam się kapitał zwiększa to i za więcej gramy Smile
A i bym zapomniał, tu podana stawka to nie jest stawka za jaką gram, gram kupony łączone z tych meczy Smile

Typ 1#
NBA
Detroit Pistons - Golden State Warriors
Gramy : -6,5 pkt GSW
@1,85
Stawka : 10 zł
Bilans : 0/0


Typ 2#
NBA
Boston Celtics - Washington Wizards
Gramy : Washington Wizards (łacznie z dogrywką)
@1,90
Stawka : 10 zł
Bilans : 0/0

Typ 3#
ME w Polsce (piłka ręczna)
Dania - Rosja
Gramy : Dania -3,5 gola
@1,60
Stawka : 10zł
Bilans : 0/0


Powodzenia Smile


Nieletni stara się ograć buka :) - Hybrid1990 - 29-07-2018 04:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.