Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bank w TrafficMonsoon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bank w TrafficMonsoon (/Temat-Bank-w-TrafficMonsoon-127371)



Bank w TrafficMonsoon - Filip97 - 16-01-2016 17:30

Niedawno zarejestrowałem się na forum i zauważyłem dyskusję na temat programu w którym jestem. Trafficmonsoon dla jednych to przepustka do raju dla innych 100% oszustwo... Powiem tak czas zweryfikuje wszystko. Ja jestem zwolenianinem pierwszej teorii.


Ale wracając. Chodzi mi przede wszystkim o tworzący się Bank TM.

http://trafficmonsoonfilip.pl.tl/Bank-w-TM.htm <===== w tym artykule na mojej stronie przedstawiam komunikaty administracji.

Jak widzicie Bank jest robiony między innymi by w TM zostawało więcej pieniędzy.

Wiele osób od razu zarzuca TM oszustwo lecz najczęściej są to osoby które nigdy nie miały z tym tematem nic wspólnego.

Wystarczy spróbować.

Bank moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem dla tego że teraz zarabiać nie będzie PayPal lecz TM.


RE: Bank w TrafficMonsoon - Artinesse - 16-01-2016 17:41

Miejmy nadzieję że to będzie przysłowiowy raj.
Na razie jest cyrk i brak normalnej możliwości wypłaty pieniędzy.


RE: Bank w TrafficMonsoon - twardy - 16-01-2016 17:49

Oni nie potrzebuja czasu zeby postawic BANK (xD) tylko ulotnic sie z pieniedzmi Big Grin


RE: Bank w TrafficMonsoon - Tomcato - 16-01-2016 18:55

Kolejny temat do wylewania żali i robienia gównoburzy... jeden nie wystarcza ?


RE: Bank w TrafficMonsoon - Resick - 16-01-2016 19:09

Przecież jakby chcieli bank zrobić to by to zrobili wczesniej,w międzyczasie bez blokowania środków.A w tej sytuacji mogą przetrzymać pieniądze dłużej w systemie.


RE: Bank w TrafficMonsoon - osk4rr - 16-01-2016 20:36

Dziwi mnie dlaczego np nie zrobili transferu połowy środków na paypalu do payza i ogłosili zrobienie banku. Dzięki temu nie było by takiej paniki, można by wypłacać bez przerwy. Jak dla mnie dziwne zachowanie admina, postaram się wypłacić wszystko i zobaczę jak to będzie.


RE: Bank w TrafficMonsoon - nitram - 16-01-2016 22:13

Każda szanująca się firma i dbająca o swoich "klientów" przed wprowadzaniem zmian, najpierw coś innego wprowadza a potem zamyka. W tym wypadku powinno to wyglądać tak że najpierw zakładają ten swój niby bank i dają pełne możliwości korzystania z tego swoim użytkownikom a potem ewentualnie rezygnują z paypala.


Na temat samego programu temat już istnieje nie ma potrzeby tworzyć kolejnego.

http://zarabiam.com/Temat-trafficmonsoon-com-RevShare-99379?page=202

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.