Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] (/Temat-Nieograniczone-zarobki-z-darmowym-blogiem-lub-wlasna-strona-Autopilot-127354)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - macrinjanczak123 - 20-01-2016 14:49

Pomoże ktoś? radek / xaxaxa trzeba podać prawdziwe dane zamieszkania do edomza? :[


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - xaxaxa - 20-01-2016 14:50

(20-01-2016 14:49)macrinjanczak123 napisał(a):  Pomoże ktoś? radek / xaxaxa trzeba podać prawdziwe dane zamieszkania do edomza? :[

Nie wiem ja kchyba fejk podalem.


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - Krakersik - 20-01-2016 15:02

A ktoś zlecił w końcu jakąś wypłatę czy tak tylko ciągle sobie zbieracie? Big Grin


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - count765 - 20-01-2016 22:49

(20-01-2016 14:49)macrinjanczak123 napisał(a):  Pomoże ktoś? radek / xaxaxa trzeba podać prawdziwe dane zamieszkania do edomza? :[

W ogóle nie trzeba podawać danych. Ja nie podałem żadnych, oprócz tych potrzebnych do rejestracji i też mi zaakceptowali Wink


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - Hopekk94 - 21-01-2016 18:39

nie trzeba miec wejsc w reklamy wgl? Bo takie surfowanie to nie daje wgl nic poza odwiedzinami7


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - DT82 - 22-01-2016 11:10

Moja stronka w edomz cały czas ma status PENDING (od wczoraj). Pomimo że dodałem stworzony kod na mojej stronce to żadnych reklam jeszcze nie ma. Mam czekać dalej czy coś jest nie tak?


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - patulsky1337 - 22-01-2016 11:22

Mam stronę ale w języku polskim, na której mam ruch po kilkaset odsłon dziennie.

Zaakceptują? :3 I czy opłaca mi się ją poświęcić na tą metodę zarobku?


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - tojejo - 22-01-2016 11:24

Jak masz legalna strone z takim ruchem to chyba najlepiej wychodzi google adsense Wink


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - Krakersik - 22-01-2016 11:24

Nie zalicza wejść tak jak trzeba. Na surfie pokazuje 10 wyswietleń a w edomz zaliczyło 3... porażka Tongue


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - Fiku - 22-01-2016 16:16

Wszystkim tak marnie zalicza? Właśnie to zaczynam i zobacze jakie będą efekty