Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] (/Temat-Nieograniczone-zarobki-z-darmowym-blogiem-lub-wlasna-strona-Autopilot-127354)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - tojejo - 18-01-2016 12:43

A compile widzisz? To pewnie ten Wink


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - smoku1996 - 18-01-2016 13:00

Już po metodzie z 10k hits zlicz przeciez co 10 wyswietlenie szkoda czasu stawka jest 30centow za 1000 wyswietlen teraz.


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - erner - 18-01-2016 14:02

to prawda, z konta uciekło mi ponad 150pkt na 10khits a zaliczyło mi 3 wejscia w tym 1 z mojego ip. Z takim zarobkiem to mogę po roku czasu kupić sobię bułkę w pobliskim sklepie.


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - sKayliegh - 18-01-2016 15:43

Jest sens się jeszcze w to bawić czy lepiej odpuścić ? a może jakiś inny autosurf ?


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - DGHubert - 18-01-2016 17:48

Gdzie wstawić ten kod z eDomz? head czy body?

Ustawienia mają być takie?
[Obrazek: 1234.jpg]


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - sKayliegh - 18-01-2016 21:14

Cały dzień i 23 wejścia... nie polecam


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - DGHubert - 19-01-2016 21:32

Nie rozumiem was.. mi zalicza ponad 90% wejść. Wink


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - macrinjanczak123 - 20-01-2016 14:31

trzeba podać prawdziwe dane do edomz? dane zamieszkania itp Big Grin? ile na początu bd zarabiał Big Grin? jak pomożesz to dzieki i zarejestruje sie z refa Jerk


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - xaxaxa - 20-01-2016 14:42

Wejscia na bloga zalicza ale w edomz z 1100 wejsc zaliczylo 40...


RE: Nieograniczone zarobki z darmowym blogiem lub własną stroną. [Autopilot] - radekx662 - 20-01-2016 14:48

może i dobry sposób ale jak chcesz reklamować bloga to znam dobrą stronę do tego Smile
mam bloga darmowego na blogger i promuje go w innym programie , jak do tej pory zlicza mi WSZYSTKO bo nie zauważyłem straty Smile napraszam na pw chętnych
( lub też możliwość jest u mnie że ci będę reklamował za opłatą drobną )