Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Slcash.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Slcash.pl (/Temat-Slcash-pl-127346)

Strony: 1 2 3


RE: Slcash.pl - arturvxx - 16-01-2016 14:35

tak wiem, że strona wyglądem może nie przyciągać.. ale liczy sie chyba to, że zarobić można nie? na dzien dzisiejszy strona wygląda tak jak wygląda.. ale może za jakiś czas jak sie rozwinie będzie bardziej estetyczna? ja olewam wygląd liczy sie dla mnie to, że sobie moge dorobić do kieszonkowego..
Tak zgadzam się, że admin troszke zaniedbuje strone ale cóż.. później będzie lepiej Wink admin nie aktualizuje na bierząco "ile wypłacił .Tu macie screena przedstawiajacy wypłaty wszystkich użytkowników:
[Obrazek: Przechwytywanie2.jpg]

PS. nie ocieniajcie książki po okładce Wink


RE: Slcash.pl - ChoGath - 16-01-2016 20:00

Napisałem na pw
Zrecenzuje ten serwis , zobaczymy
Ocenie :
Stawki
Akceptacje leadów
Stawki vs stawki w sieciach aff


RE: Slcash.pl - szpilmen - 16-01-2016 20:08

Jak chcecie ładną grafikę to polecam Wam @[GanjaMafia] Za taki serwis pewnie nie zapłacicie zbyt dużo.


RE: Slcash.pl - count765 - 16-01-2016 20:10

Sprawdzę. Wink Z ciekawości raczej.


Nie mam pojęcia, jak się tam zarejestrować. Big Grin


RE: Slcash.pl - arturvxx - 16-01-2016 21:16

w sprawie rejestracji to trzeba napisac docmnie na gg poniewaz strone niema systemu rejestracji wbudowanej i konta admin zaklada Smile


RE: Slcash.pl - mikuss - 16-01-2016 21:57

(16-01-2016 21:16)arturvxx napisał(a):  w sprawie rejestracji to trzeba napisac docmnie na gg poniewaz strone niema systemu rejestracji wbudowanej i konta admin zaklada Smile

chyba sobie jaja robicie .... admin konta zakłada beka
ta strona to jedno wielkie .ówno


RE: Slcash.pl - ChoGath - 16-01-2016 23:02

XD zajebiście też że admin nie powiedział skąd wziąć linki / bannery do wykonania akcji XD


RE: Slcash.pl - arturvxx - 17-01-2016 06:37

linki to tam masz "akcje 1-12" w razie problemow pisz do mnie na gg bo admin zajety jest bo ogarnia nowe akcje i stronke Smile


RE: Slcash.pl - Haxite - 17-01-2016 07:34

arturvxx jest adminem tej strony więc pomyślcie jak mógł nie zarobić 500zł Jerk2
Wpłacicie kasę, a wypłaty już nie zobaczycie Jerk

Pytanie po co drugi raz ten sam temat? http://zarabiam.com/Temat-Slcash-pl-125161


RE: Slcash.pl - arturvxx - 17-01-2016 08:37

Nie jestem adminem.. po prostu pomagam rozwinąć strone i dostaje wynagrodzenie za to Wink tamten temat to był fail, źle go napisałem ale teraz sie porafiłem. I niewiem czemu w tamtym temacie ludzie wzieli mnie za jakiegoś tomka czy jakąś kasie..