Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik świeżaka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik świeżaka (/Temat-Dziennik-swiezaka-127340)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - fisheye - 04-02-2016 01:50

Dzień 20: Minęło 20 dni, odkąd zacząłem prowadzić ten dziennik. Nie ominąłem żadnego postu co uważam za malutki sukcesik jak na mnie Smile Polecony planuje doinwestować kolejne paczki a być może po wejściu banku będę miał drugiego, który wskoczy na start z 10-20 AdPackami.

DZIEŃ 20:

cash linki: $0,83

aktywne AdPacki: 13
AdPacków w sumie: 13
zarobiłem z AdPacków: $185,60
średni dzienny zysk za AdPack: $1,06

ilość aktywnych poleconych: 1
prowizje od poleconych: $5
prowizje za cash linki poleconych: $2,09

zarobiłem w sumie: $193,52
zainwestowałem: -
zainwestowałem w sumie: $500
bilans: -$306,48

Jeżeli jesteś zainteresowany zarabianiem pieniędzy w taki sposób to proszę o wiadomość prywatną, ewentualnie mailową Smile Postaram się wprowadzić w biznes, w operowanie stronką (co jest banalnie proste swoją drogą) i pomóc w ustaleniu strategii oraz przede wszystkim motywować Smile Za pierwsze pięć zainwestowanych AdPacków oferuję $4 zwrotu za paczkę każdemu zarejestrowanemu z mojego polecenia. Poniżej zamieszczam swój ref-link:
https://trafficmonsoon.com/?ref=fisheye36


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - nonapewno - 04-02-2016 14:37

Będę śledził na bieżąco życzę Powodzenia. Smile Ja aktualnie staram się zarobić pierwsze 50 dolarów Big Grin


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - fisheye - 04-02-2016 18:09

Planujesz zainwestować je w TM? Smile


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - nonapewno - 04-02-2016 18:17

Szczerze to nad tym myślę ale jeszcze nie zdecydowałem, ;P

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - fisheye - 04-02-2016 23:59

Dzień 21: Polecony dokupił kolejną paczkę, tak samo jak i ja Smile Na koncie zostało mi nieco ponad $12 więc za 3 dni powinienem już móc kupić kolejną. W międzyczasie nauka programowania idzie mi świetnie, co prawda dosyć powoli bo staram się zrozumieć książkę w 100%, nawet jak nie do końca jestem przekonany do poziomu swojej wiedzy odnośnie jakiegoś głupiego szczegółu to eksperymentuję z kodem, ewentualnie czytam kilka razy jakiś fragment. Cieszy mnie to niesamowicie, nigdy w życiu nauka nie sprawiała mi takiej radości i satysfakcji Big Grin Z siłownią też dobrze, 100% treningów i 100% diety ale niestety wylot do Anglii i praca trochę mi to skomplikują ale może uda mi się jakiś ładny harmonogram ustalić jak dostanę w miarę stałą pracę tam Smile

DZIEŃ 21:

cash linki: $0,83

aktywne AdPacki: 14
AdPacków w sumie: 14
zarobiłem z AdPacków: $199,34
średni dzienny zysk za AdPack: $1,06

ilość aktywnych poleconych: 1
prowizje od poleconych: $10
prowizje za cash linki poleconych: $2,11

zarobiłem w sumie: $212,28
zainwestowałem: -
zainwestowałem w sumie: $500
bilans: -$287,72

Jeżeli jesteś zainteresowany zarabianiem pieniędzy w taki sposób to proszę o wiadomość prywatną, ewentualnie mailową Smile Postaram się wprowadzić w biznes, w operowanie stronką (co jest banalnie proste swoją drogą) i pomóc w ustaleniu strategii oraz przede wszystkim motywować Smile Za pierwsze pięć zainwestowanych AdPacków oferuję $4 zwrotu za paczkę każdemu zarejestrowanemu z mojego polecenia. Poniżej zamieszczam swój ref-link:
https://trafficmonsoon.com/?ref=fisheye36


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - fisheye - 08-02-2016 00:05

Dzień 24: Witam was serdecznie po dwudniowej nieobecności! Przez 2 ostatnie wieczory nie miałem czasu na zrobienie screenshotów stanu konta i paczek w TM a co dopiero pisanie w tym dzienniku Tongue Były to jednak 2 bardzo udane dni, z których pierwszy spędziłem z dziewczyną a drugi ze znajomymi na mojej imprezie pożegnalnej, z racji tego, że lecę do Anglii w najbliższą środę Smile Oczywiście wyklikałem wymagane 10 reklam aby pieniądze zarabiały bezustannie i jedyne co na tym ucierpiało to ciągłość dziennika. A wracając już do moich zarobków - kupiłem AdPacka nr 15. I być może będę miał kolejnego poleconego, który czytając mój dziennik zdecydował się dołączyć do mnie z pięcioma AdPackami na start Smile

DZIEŃ 24:

cash linki: $0,83

aktywne AdPacki: 15
AdPacków w sumie: 15
zarobiłem z AdPacków: $243,77
średni dzienny zysk za AdPack: $1,06

ilość aktywnych poleconych: 1
prowizje od poleconych: $10
prowizje za cash linki poleconych: $2,12

zarobiłem w sumie: $256,72
zainwestowałem: -
zainwestowałem w sumie: $500
bilans: -$243,28

Jeżeli jesteś zainteresowany zarabianiem pieniędzy w taki sposób to proszę o wiadomość prywatną, ewentualnie mailową Smile Postaram się wprowadzić w biznes, w operowanie stronką (co jest banalnie proste swoją drogą) i pomóc w ustaleniu strategii oraz przede wszystkim motywować Smile Za pierwsze pięć zainwestowanych AdPacków oferuję $4 zwrotu za paczkę każdemu zarejestrowanemu z mojego polecenia. Poniżej zamieszczam swój ref-link:
https://trafficmonsoon.com/?ref=fisheye36


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - fisheye - 09-02-2016 00:06

Dzień 25: Jestem okropnie zmęczony i marzę o tym, by położyć się spać więc postaram się pisać krótko. Chcę zarejestrować się w serwisie reCyclix i wypróbować darmowe $20, które dostajemy na start. Jeżeli ktoś ma tam konto i jednocześnie planuje wejście w TM, zapraszam do rejestracji z mojego refa a oczywiście odwdzięczę się tym samym w reCyclix. W ciągu najbliższych dni postaram się dokończyć modyfikację strony internetowej i wreszcie zabrać się za AdsPayPro (jestem zarejestrowany od jakiegoś czasu ale nie rozgryzłem serwisu ani nic nie zrobiłem, poza rejestracją). Paczki w TM oczywiście zarabiają ale fajnie byłoby wykorzystać wolny czas do systematycznego powiększenia zarobków Smile Dobranoc forumowicze Smile

DZIEŃ 25:

cash linki: $0,83

aktywne AdPacki: 15
AdPacków w sumie: 15
zarobiłem z AdPacków: $259,61
średni dzienny zysk za AdPack: $1,06

ilość aktywnych poleconych: 1
prowizje od poleconych: $10
prowizje za cash linki poleconych: $2,12

zarobiłem w sumie: $272,56
zainwestowałem: -
zainwestowałem w sumie: $500
bilans: -$227,44

Jeżeli jesteś zainteresowany zarabianiem pieniędzy w taki sposób to proszę o wiadomość prywatną, ewentualnie mailową Smile Postaram się wprowadzić w biznes, w operowanie stronką (co jest banalnie proste swoją drogą) i pomóc w ustaleniu strategii oraz przede wszystkim motywować Smile Za pierwsze pięć zainwestowanych AdPacków oferuję $4 zwrotu za paczkę każdemu zarejestrowanemu z mojego polecenia. Poniżej zamieszczam swój ref-link:
https://trafficmonsoon.com/?ref=fisheye36


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - nonapewno - 09-02-2016 07:40

Jeśli chodzi o recyclix to zapraszam z mojego reflinka Tongue Co do TM to czy wejde czy nie to zależy jak się sprawa rozwinie z ich bankiem i jak będzie szło ludziom którzy już coś zainwestowali, jak szybko będą wypłacać itd. Smile Wtedy na pewno się z czyjegoś refa zarejestruje chociaż już mam konto ale to nie znaczy, że tego po wypłaceniu usunąć nie mogę (zbieram z Cash Linków) Tongue

Pozdro Smile


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - MisieQ88 - 09-02-2016 13:00

Jeśli chodzi o zamknięcie konta w TM i ewentualne założenie nowego pod czyimś refem. To najbezpieczniejszym sposobem - o ile nie chcesz mieć zablokowanych obu kont - będzie napisanie do supportu z prośbą o zamknięcie konta i prośbą o utworzenie nowego konta pod refem: (tu podajesz refa), lub z prośbą o nadpisanie jako twojego sponsora (czyli osobę polecającą), niestety jeśli masz już sponsora to musisz w prośbie o zmianę sponsora napisać dlaczego chcesz go zmienić. Jeśli nie masz sponsora to powinieneś napisać w kilku słowach dlaczego zależy Ci, żeby dana osoba (tu wpisujesz nick osoby polecającej z refa) została Twoim sponsorem.
To jedyny sposób na (spróbowanie) zamknięcia konta, bądź nadpisanie sponsora.
Jest jeszcze jeden sposób założyć konto na kogoś Ci bliskiego żona/brat/siostra/tata czy ktokolwiek z najbliższego otoczenia (z tym że pamiętaj, żeby nie zakładać konta na swoje dane bez wcześniejszego uzgodnienia z supportem, bo jak wspomniałem wcześniej zablokują Ci oba konta)


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - fisheye - 09-02-2016 13:06

Można bezproblemowo napisać do supportu o zmianę sponsora, chociaż nie wiem jakby to wyglądało, gdyby ktoś wcześniej miał innego, na pewno z czystej rejestracji bez problemu support doda sponsora Smile Wiem, bo mój jedyny na tę chwilę polecony tak robił (zarejestrował się samemu, po czym napisał do supportu o podpięcie pode mnie).

@nonapewno: rejestrowałeś się z czyjegoś refa czy na czysto?