Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik świeżaka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik świeżaka (/Temat-Dziennik-swiezaka-127340)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - Heallven - 20-01-2016 08:21

Fajny dzienniczek nawet Wink Będę wpadał poczytać Smile Witamy w TM Big Grin


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - ezzik1234 - 20-01-2016 10:20

Mam pytanie klikałem sobie te płatne linki codziennie i od 3 dni nie mam prawie nic po za tymi różowymi 0.001 raz przekroczyłem czas na wyklikanie tych 10??


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - fisheye - 20-01-2016 16:19

To się zdarza niestety, czasem są dni z bardzo małą ilością cash linków. Swoją drogą mi osobiście nie udało się jeszcze zarobić na linkach oferujących $0,02, zawsze dostaję informację, że link wygasł.


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - fisheye - 21-01-2016 00:22

Dzień 6: Wczoraj, kończąc tworzenie własnego arkusza kalkulacyjnego postanowiłem (patrząc oczywiście na obliczenia w tym arkuszu) doinwestować kolejną sumę pieniędzy - na 5 AdPacków. W połowie lutego wyjeżdżam do Anglii na miesiąc, może więcej, i wiem, że zarobię tam około 5 tysięcy złotych, stąd decyzja o doinwestowaniu. W zależności od tego ile zarobię to doinwestuję kolejne pieniądze (jeśli będzie to faktycznie 5 tysięcy zarobku to zainwestuję w 10 kolejnych AdPacków, czyli około 2 tysięcy). W chwili obecnej mając 10 aktywnych AdPacków zarabiam nieco ponad 10$ dziennie, dzięki temu mogę co kilka dni dokupywać kolejny AdPack Big Grin

Gdy wybije dzień ósmy prowadzenia tego dziennika, podzielę się z wami moim arkuszem kalkulacyjnym oraz zmienię nieco formę prowadzenia tego dziennika (głownie chodzi mi o sposób podawania zarobków i innych ważnych liczb Tongue).

DZIEŃ 6:

cash linki: $0,83
aktywne AdPacki: 10
AdPacków w sumie: 10
zarobiłem z AdPacków: $18,97
średni dzienny zysk za AdPack: $1,04
zarobiłem w sumie: $19,80
zainwestowałem: $250
zainwestowałem w sumie: $500
bilans: -$480,20


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - fisheye - 22-01-2016 00:07

Dzień 7: AdPacki sobie zarabiają już ładne sumki bo nieco ponad $10 dziennie Smile Prawdopodobnie zdobędę pierwszego poleconego, którym jest mój bardzo dobry przyjaciel, dysponujący pokaźną rezerwą pieniężną (i planuje na start wykupić 20 AdPacków) i otwartym umysłem Tongue

DZIEŃ 7:

cash linki: $0,83
aktywne AdPacki: 10
AdPacków w sumie: 10
zarobiłem z AdPacków: $29,66
średni dzienny zysk za AdPack: $1,07
zarobiłem w sumie: $30,49
zainwestowałem: -
zainwestowałem w sumie: $500
bilans: -$469,51


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - JustinTime - 22-01-2016 00:48

Dziwne te całe Traffic Monsoon, poczytam o tym ale co ty z nowym kontem postanowiłeś tutaj robić? Znalazłeś informacje o trafficmonson i stwierdziłeś że będziesz prowadził tu dziennik?


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - fisheye - 22-01-2016 02:45

Odpowiedź znajdziesz w pierwszym poście ale w skrócie - owszem Smile


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - H@xor - 22-01-2016 12:56

fisheye powodzenia i wytrwałości Smile Masz z czego inwestowac to powinno Ci wyjść Lol


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - fisheye - 23-01-2016 01:46

Dzień 8: Zarobiłem już na paczkach $40. Jutro na koncie powinienem mieć $50, więc dokupię kolejny AdPack Smile W załączniku znajdziecie mój kalkulator zarobków, korzystajcie jeśli chcecie, w razie pytań pisać na forum.

DZIEŃ 8:

cash linki: $0,83
aktywne AdPacki: 10
AdPacków w sumie: 10
zarobiłem z AdPacków: $40,24
średni dzienny zysk za AdPack: $1,06
zarobiłem w sumie: $41,07
zainwestowałem: -
zainwestowałem w sumie: $500
bilans: -$458,93


RE: Dziennik świeżaka (na razie Traffic Monsoon) - fisheye - 24-01-2016 21:59

Dzień 9: Post piszę z 22-godzinnym opóźnieniem, wczoraj byłem na imprezie urodzinowej koleżanki przez co nie miałem jak wejść na komputer ale zrobiłem screeny za pomocą telefonu i dokupiłem swój pierwszy AdPack za zarobione pieniądze z poprzednich AdPacków Smile Także wszystkie poniższe zarobki i liczby są zgodne ze stanem konta o stałej godzinie pisania postów, czyli północy Smile

DZIEŃ 9:

cash linki: $0,83
aktywne AdPacki: 11
AdPacków w sumie: 11
zarobiłem z AdPacków: $50,92
średni dzienny zysk za AdPack: $1,07
zarobiłem w sumie: $51,75
zainwestowałem: -
zainwestowałem w sumie: $500
bilans: -$448,25