Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PixelCoins - claim co 2 minuty - 750-5000 satoshi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PixelCoins - claim co 2 minuty - 750-5000 satoshi (/Temat-PixelCoins-claim-co-2-minuty-750-5000-satoshi-127338)

Strony: 1 2 3 4


RE: PixelCoins - do 5000 satoshi co 5 minut - Mrostry0407 - 17-01-2016 23:10

Zmiana zasad (znowu) 100 satoshi co 53sekund, wypłata od 25k...


RE: PixelCoins - do 5000 satoshi co 5 minut - Robson19 - 18-01-2016 00:06

czyli nie mają ustalonej stałej stawki ? to coś kombinują


RE: PixelCoins - claim co 90 sekund - lamar6 - 23-01-2016 16:28

Po kilku dniach znowu odwiedzam tego fauceta i okazuje się, że zmienił się nie do poznania.

Claim co 90 sekund, wypłata od 50000 satoshi
Ciułamy po 100-250 satoshi chociaż oczywiście zdarzają się i lepsze strzały - niemniej jednak w obliczu problemów Bonusbitcoin ten faucet jest po prostu lepszy.

Co więcej osoby, które dostały bana (po jakimś czasie również go dostałem - był jakiś błąd) mogą znowu z niego korzystać. Faucet wypłaca - osobiście otrzymałem już dwie wypłaty.


RE: PixelCoins - claim co 90 sekund - mikuss - 25-01-2016 17:17

@[lamar6] czy jesteś pewny, że kranik płaci?
bo co czytam to ludzie od 2 dni nie dostali wypłat

jak również zapytam czy wiesz coś co ma się zmienić w tym kraniku o co chodzi z tego ogólnego info "

I want to think about the future of pixelcoins and i want to create a diffrent and original faucet.
Type of Faucet: A clicker game where you can buy items to generate satoshis every second (example)
What do you think about that?


będę wdzięczny za konkretne odpowiedzi bo nie wiem czy brać się za promowanie tego kraniku czy też sobie go odpuścić


RE: PixelCoins - claim co 90 sekund - lamar6 - 25-01-2016 19:50

Mi wypłacił ale nie zlecałem ostatnio wypłat.
Skoro autor zapowiedział nowy kranik to z tym bym uważał (bo może go zamknąć) - niemniej jednak do tej pory wszelkie zapowiedzi autora były realizowane więc nie sądzę, żeby robił jakieś problemy z wypłatami - na swoje czekałem trochę długo ale w końcu otrzymałem


RE: PixelCoins - claim co 90 sekund - mikuss - 26-01-2016 10:46

(25-01-2016 19:50)lamar6 napisał(a):  na swoje czekałem trochę długo ale w końcu otrzymałem

@[lamar6] co masz na myśli pisząc te słowa ? trochę długo u Ciebie to ile ? dzień, dwa, tydzień, dwa tygodnie, miesiąc?


RE: PixelCoins - claim co 90 sekund - lamar6 - 26-01-2016 12:46

Wypłata ma trwać niby max. 24h
Ja czekałem 2-3 dni.

Wg mnie - patrząc na to co się działo wokół tego fauceta - autor zrobił sobie fauceta ale popularność go przerosła, nie radził sobie z wypłatami a równocześnie miał kilka bugów do usunięcia więc były opóźnienia i ciągłe zmiany. I jak widzę, zmiany nadal będą i nie wiadomo jak to się zakończy ALE autor mimo wszystko zdaje się być uczciwy, to co zapowiedział to zrobił, to co zarobisz to wypłaci. Ogólnie słowny (przynajmniej jak dotąd).

W chwili obecnej doczłapanie do wypłaty trochę może zająć a w drodze nowy faucet, nie wiem co się stanie z tym. I tutaj jest ryzyko.


RE: PixelCoins - claim co 90 sekund - lamar6 - 27-01-2016 00:44

Nowe stawki na najbliższe 3 dni - bardzo atrakcyjne - nic tylko klikać


RE: PixelCoins - claim co 2 minuty - 750-5000 satoshi - mikuss - 27-01-2016 06:46

(27-01-2016 00:44)lamar6 napisał(a):  nic tylko klikać

a powiedz po co ? by adminowi dać zarobić ?
jakoś nie wspominasz że :

minimum wywindowane na 500k satoshi
wczoraj wszystkie wypłaty zostały zrealizowane z czego 80% osób swoje wypłaty zobaczyło na koncie kranu, 20% niby ma wysłane ale w ogóle na portfelu swoim ich nie widzi
na fejbuku kasuje wpisy osób piszących o tych problemach

według mojej oceny szkoda sobie czas marnować


RE: PixelCoins - claim co 2 minuty - 750-5000 satoshi - lamar6 - 27-01-2016 12:40

No racja - tych 500k nie zauważyłem Sad
To trochę winduje wymagania.

Co do kranu - nie podoba mi się, że co chwila autor zmienia warunki i kombinuje jak koń pod górę ale jak dotąd wypłacał i myślę, że będzie tak nadal (co prawda nie zlecałem ostatnio wypłat bo nie mam uzbierane 500k Lol). Kran działa jak działa - każdy, kto prześledził ten wątek wie, że wątpliwości i trudności były od samego początku (i to raczej się nie zmieniło). I tak, trzeba dać zarobić adminowi (po to niby są powstają faucety) - będzie zarabiał to będzie wypłacał.
Nie wiem skąd masz te statystyki?