Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bc.vc - SCAM? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: bc.vc - SCAM? (/Temat-bc-vc-SCAM-127330)



bc.vc - SCAM? - skorzany85 - 15-01-2016 20:59

Witam. Mam do Was pytanie - czy ktoś aktualnie korzysta ze stronki bc.vc i otrzymał ostatnimi czasy wypłatę?

U mnie wygląda to tak, że miałem tam naklepane kilka $ i ostatnio pomyślałem, żeby dobić do minimum czyli 10$ do wypłaty.

Na stronce było napisane, że najbliższa wypłata będzie 8 stycznia, przed tym terminem miałem uzbierane już ponad minimum, wszystkie dane wypełnione a kasy na pp nie dostałem.

9 stycznia napisałem do nich ticket w tej sprawie - dostałem automatycznie maila, że rozpatrzą moje zgłoszenie w czasie 24-48 godzin.

Dziś 15, odpowiedzi jak nie było, tak nie ma, do tego dziś według strony był kolejny dzień wypłat i data już się zmieniła na 22 a kasy wciąż nie ma.

Dlatego jak wyżej - dostał ktoś ostatnio od nich jakąś wypłatę, czy już raczej nie liczyć na to?


RE: bc.vc - SCAM? - hubert_zarabia - 15-01-2016 21:01

Wyplacalem miesiac temu wszystko i przezucilem sie na adfly takze nie wiem
Najpewniej korzystac z adfly i shorte.


RE: bc.vc - SCAM? - skorzany85 - 15-01-2016 21:14

(15-01-2016 21:01)hubert_zarabia napisał(a):  Wyplacalem miesiac temu wszystko i przezucilem sie na adfly takze nie wiem
Najpewniej korzystac z adfly i shorte.

Wypłaciłeś czy zostało Ci wypłacone. Wypłaty na bc idą chyba tak samo jak na adf i shorte czyli z automatu?

@edit

Zwracam honor bc.vc
dziś otrzymałem kasę