Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę tworzenie domen + podpinanie ich na serwer. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę tworzenie domen + podpinanie ich na serwer. (/Temat-Zlece-tworzenie-domen-podpinanie-ich-na-serwer-127320)



Zlecę tworzenie domen + podpinanie ich na serwer. - nykkusek - 15-01-2016 17:33

Witam, zlecę regularne tworzenie domen .pl na az.pl + podpinanie ich na mój hosting (DNS'y itd.) Liczę na dłuższą współpracę. Płatność na paypal/bank za każde ~50 domen.


Wymagane: - zmienne IP (internet mobilny np. T-Mobile na kartę)
- trochę wolnego czasu codziennie / raz na jakiś czas

Zapraszam kazdego który chcę sobie dorobić! Big Grin


RE: Zlecę tworzenie domen + podpinanie ich na serwer. - So*Izzy - 15-01-2016 18:08

Jaka cena za 50 domen?


RE: Zlecę tworzenie domen + podpinanie ich na serwer. - szczygielek - 15-01-2016 18:14

chetnie, daj szczegóły na pw Wink


RE: Zlecę tworzenie domen + podpinanie ich na serwer. - DzejkobPL - 15-01-2016 19:09

Zainteresowany! Tylko jaka stawka? ;D


RE: Zlecę tworzenie domen + podpinanie ich na serwer. - NarutoGamePL - 19-02-2016 15:49

a kto płaci za domeny bo to dość kluczowe Smile
rozumiem, że zadanie polega na:
1. zarejestruj domenę na wskazane dane
2. przekieruj dnsy

czy po stronie serwera domena też ma być przypisana do jakiegoś katalogu czy to już nie mój temat?

czy dane do rejestracji domen się różnią czy ciągle są rejestrowane na to samo konto usera?


Zlecę tworzenie domen + podpinanie ich na serwer. - surfer0700 - 16-04-2016 18:05

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.